bugün

"Limon şerbeti" dedi.

Harry Potter ve Sırlar odası.
ben stark adama gülümsedi ama yeğenine bir tebessümü yoktu.
"Kendinize zulmetmeyin ve müşrikler nasıl sizinle topyekün savaşıyorlarsa siz de onlara karşı topyekün savaşın ve bilin ki allah sakınanlarla beraberdir."
Sigara içmek öldürür - hemen bırakın.

Sigara paketi var sadece, bu defalık idare edin.
"Ya hemen büyüyelim ve bitsin bu iş ya da altı yaşında kalalım hep ve tek derdimiz tabağımızdaki yemeği bitirmeyişimiz olsun."
görsel
Aynı zamanda özel ofisini ve misafir ağırlayabileceğiniz bir yer.
Ve Sabahın köründe elindeki çakıyla uyandığı için ellerinden akan kanlar beyaz çarşaflara damla damla damlıyordu. (bkz: bir gün bir psikopat)
en yakındaki kitap 182 sayfa olduğundan yazamadığım sözlük olayı. az söyleyin ipneler asfdasfdas.
Tehdit eden felakete karşı tepkiler hala daha iyi bir eğitim programı, daha çok sağlık hizmeti ya da verimli ve daha az kirletici enerji dönüştürücüler biçimini almakta ve çözümler hala endüstriyel sistemin mühendislik ürünü olarak daha fazla yetkinleştirilmesinde aranmaktadır.
Kitap 117 sayfa. Yok yani mevcut değil.
Yeni türlerin yaygınlaşmasındski en güçlü engel de, kontrol edilebilen bol suyun elde edilebirliğidir.
"Düzenli bir ritim ve uyumlu bir akışın yerini tıkanıklıklar ve direnç alır."
(bkz: Evrensel çekim yasaları)
191 in son cumlesi cok uzun 192. sayfanin ilk cumlesini yazicam.
"Ne dusunuyor bunlar?"
Kawa...
9 temmuz 2016

gün.ks. 1 dk.

saatli maarif takvimi vardı onu yazdım olmamı?
görsel
(bkz: yetim kalacak küçük şeyler)
(bkz: oya baydar)
Evet, para soyluluğu, bezirgan soyluluğu gibi satın alabileceğiniz şeyler değil; çünkü, alınabilen şeyler değersizdir!
Hayır Tegin! Atamın, anamın öz yurdunu özledim. Batı Kağanı nın el ine gidersem doğduğum yerleri, koca-

Bozkurtların ölümümü, Atsız..
"kitap 190 sayfa kanka."
allah'ı bırakıp tapndıklarınızın hepsi sizin gibi ( yaratılmış ) kullardır. eğer doğru söyleyenler iseniz, haydi hemen onları çağırında size cevap versinler. ( duanıza icabet etsinler)

(bkz: kuran meali)
isa şu karşılığı verdi:"siz ne beni tanırsınız. ne de babamı'ı. beni tanısaydınız, babamı da tanırdınız."

kitap: incil.
yazarı: bilinmiyor.
Rahiya kocasının huzursuzluğunu fark etmişti.
Bana göre bellek ve duygulanımın, bilincin tamamıyla dışında kalması dağılmanın lehinedir.
"allah recep tayyip erdoğan'a güç versindi..."

bu bir tesadüf mü?