bugün

Yakında gerçekleşecek olan şeydir. Bütün sigaralar abd lisansı ile üretilir.

Trump, şu anda o maddeyi de gündeme almış.
Bu gidişle en muhtemel şey.
içenler düşünsün banane. bahaneyle sigarayı bırakır millet işte ne güzel. kaç milyar dolar kanser tedavi parası harcıyor sgk içenler yüzünden.
şu an ab ve abd de en ucuz sigara 4$.
20 tl ile alabiliyorsak hala bu güçlü ve milli irademizi gösterir.
Olması gerekendir heryer sigara bağımlısı kaynıyor sayelerinde pasif içici olmaktan kurtulamıyoruz.
Artık şu meret yasaklansın üretimi alımı satımı.
sigarayı da patates gibi suriyeden ithal etmemize sebep olabilir. şaka gibi patatesi suriyeden eti sırbistandan alıyoruz. bakıyorsun 3 tarafı denizlerle çevrili olan tarımın her türlüsüne ve hayvancılığa en uygun ülke biziz ama her şeyimiz dışarıdan geliyor.
(bkz: ben hep 10 liralık içiyorum)
milleti yerli ve milli;

kuştepe, sarıgöl, hacıhüsrev otuna yöneltmesinde...
oh oyş yeşilaycıyız.
birinci dünya ülkelerinin üretip, üçüncü dünya ülkelerine tüttürdüğü sigaraya gelecek zamdır, 20 tl olmaz fakat en kötü 2 3 tl zamlanır.

sigara içmeyin, türk kahvesi için.

edit: patlıcan da yiyebilirsiniz.
Bahçedeki çimleri a4 kağıtına sarar içerim artık.

Vergi artışı ile gerçekleşebilecek eylem.
Bahaneyle sigarayı bırakır diyenler, pok bırakırlar öyle kolay değil bırakmak, hele zam geldi diye sigarayı bırakanlar hiç başlamasınlar zaten.
Şahsen sigara içmediğim için beni etkilemeyen hadise.
Ben Zaten puro içiyorum, beni bağlamaz.
20 lira olsun içen içmeyen belli olur.
yapılsın bence bahaneyle belki Türk sigarası olur şöyle sağlam birşey 6 7 liradan alırız.
Olsun. Ne yani yerli sigara içilir! Şart mı pahalı ithal sigara içmek. Onların marlboro'su varsa, bizim de samsun, maltepe ve uzun 2000'imiz var.