bugün

babası öğrense beni kabul etmezmiş. bir siktir git ya, siz beni değil, asıl ben sizi kabul etmiyorum, iyi ki bitti.
(bkz: sorun sende değil bende)
(bkz: severek ayrılanlar)
burçlara inanan mal bir kıza ikizlerim diyince yüzünün ekşimesi ve 3 gün haber alamamam sonucu biten ilişkidir. keşke başka bir burç deseydim amk en azından ağızdan öpüşecek zamanı bulabilirdim.
ayrılığın nedeni olmaz.
neden diye soran adam da ya aptaldır ya da o an bir buhran içersine girmiştir. sağlıklı hareket edemiyordur yani.
sonuçta ayrılık, ayrılıktır.
kaşının üstünde gözün var dese ne diyeceksin?
benim başıma gelmedi de muhafazakar bir arkadaşım vardı. sevgilisi sosyal demokrat diye ayrılmıştı.
bir de ülkücü bir arkadaşım hdp li bir kıza sevişirken herhalde fantezi olsun diye demiştir kötü niyetle söylediğini sanmıyorum "amk pkklısı" demiş. kız da gururuna yedirememiş ayrıldılar.
Ben seni arkadaşım olarak görmeye başladım.

Yani böyle bir şey olsa komik olurdu, ilk başta söylenen seni arkadaşım olarak görüyorumun bir üst versiyonu.
kitabını hemen okumamammış, ben de kitabını ilişkinin bittiğini belirten bir notla imzaladım ve geri gönderdim.
Eskisi gibi değilsin sözü. Bence o söz akla geldiği an o ilişki bitmiştir.
Ben sana layık degilim.
ileride ayrılacağıma şimdi ayrılıyorum demişti.

Yani ben hayaller kurarken aslında o hep biteceğini biliyormuş.
'Benden Ayrıyken başkasıyla nasıl yatarsın!?'

Evet ayrıyken.
Ayrılığın nedeni aradaki sevginin azalması, bitmesidir.
Buna üretilen bahaneler çok fazla çeşitlidir.
Herkes bir mazeret üretip defolup gidiyor işte.
Kırmızı oje sürüyor olmam. Bana söylediği zaman kahkaha atmıştım, dedim sen değil ben senden ayrılıyorum. asdfghk
Neymiş en yakın arkadaşıyla yatmışım. Valla çok da güzel sevişiyordu kız hiç pişman değilim.sende öyle sevişseydin de aldatmasaydım. insan biraz da hatayı kendinde aramalı.
(bkz: Beni boğuyorsun)
sana o üniversiteyi bitir demiştim.
Genelde mezhep ve etnik kökenle ilgili ayriliklardir, hepimiz bu dünyaya gelirken dilimizi, dinimizi, cinsiyetimizi secemiyoruz, her șeyden once insaniz.
Bu başlık, Aklıma Cemal Süreya'nın sözünü getirdi;
" Ağlıyordum. O gidenler,
'sen iyi bir insansın' diyordu.
Ve hiçbiri de aslında, iyi insan sevmiyordu."
Artık Bundan saçmasını yaşamam diyordum ki; yaşadım.
Tam evlilik teklif edeceğiniz hafta sevdiğiniz kadına Türkiye'de çalıştığı uluslararası firmanın Amerikadaki merkezinde üst düzey yöneticilik teklifi yapılması.

Edit: imla.
-Sen benden daha iyilerini hak ediyorsun..

-ben seni istedikten sonra..

(Bitti)
Seni elimde tutamam başımı belaya sokarsın.
Sie amk beni benden iyi tanıyordu sanki.
sorun sende değil bende.
Ben sana layık degilim. Aslında diyor ki sen bana layık değilsin , sıkıldım falan filan.
Çorap Delik, Sadece Ayakkabı Bilir...
Her şeyle dalga geçip gülüyormuşum. Somurtup mal mal oturmak daha mi iyi yani?