var mı lan harbiden? diye soru sormama sebebiyet veren başlık.
seçim propagandaları. o kadar para harcanıyor insan ister istemez korkuyor ulan bunun acısını illaki çıkaracaklar seçimden sonra ne biçim zamlar vergiler gelecek diye.
karabasan diye bi film vardı çok acayipti lan izlememiş olsam da baştan izlesem.
saçmaydı. türkler yapmazdı böyle şeyler, onlar pek musallat konusundan sapmazdı.
Bence son yillarda cikan butun turk filmleri korkunctur.

Rezalet
Beyza nın kadınları.
en iyi türk korku filmi diye bir şey yoktur. çünkü biz muhteşem sinema dehası türkler korku filmi sektörünü sadece cinlerden ibaret zannedip bu doğrultuda filmler yapabiliriz. adamlar korkutmak için başka bir öge bulamıyor, sonra da dabbe bilmem ne diye film yapıyorlar işte.
(bkz: çılgın dershane)
(bkz: dünyayı kurtaran adamın oğlu)
(bkz: büyü)

(bkz: kabuslar evi takip)

(bkz: musallat serisi)

(bkz: siccin)
gene en güzel türk korku filmleri çağan ırmak'ın kabuslar evi serisidir... en güzeli de şu film bak... izleyin pişman olmassınız... çetin tekindor ve okan yalabık var... https://www.youtube.com/watch?v=4dA9C7ae6ew
(bkz: perili ev)
musallat serisini izlemistim hepside yasanmis gercekler hayatlar tavsiye ederim
Not: film korkutucu degil sadece psikoloji altust oluyor
Not2:bir hafta boyunca geceleri ders calisamamistim(18 yasindaydim)
olmayan korku filmleridir. Türk korku filmlerinin yarısı zaten komedidir. O yüzden en iyi komedi filmine bakmak lazım. O da şüphesiz recep ivediktir.
22 ve damarlı inanılmaz bir korku , adrenalin ve yarış filmi. Öneririm.
gomeda vardı. kampa gidenlerin lsd almasının sonucu mağarada gördükleri şeyler vardı. yarılmıyorsam.
coca cola'nın yasaklanan reklamı.
(bkz: siccin)

Ama adamın sopayla cin çıkartma sahnesine üç maymunu oynayı. O kadar kusur kadı kızında da olur. Bunun dışında etkileyici filmdir, tavsiye edilir.
Musallat.

Cinsiz büyüsüz bizim milleti korkutabilecegini sananlar var ilginç. Ayrıca musallat, okuldan da büyüden de iyidir.
Bulent ersoyun makyajsiz hali.
cinden büyüden başka korku filmimiz mi var yahu bi dabbe serisi var işte onun yerine de git yabancı izle derim.
musallat 1-2

psikolojinize güvenmiyorsanız izlemeyin.
Dabbe serisini izle .
maalesef yoktur.
hiçbiri
hepside korku değil bildiğin komedi.
(bkz: büyü)