bugün

hayır şükrü saraçoğlu stadı tt arena stadından daha geniş bir stad daha elverişli karaografiye fakat fenerbahçe taraftarı bunu iyi kullanamıyor.
doğru bir tanıdır ki trabzon spor maçındada görülen olaydır.

Saldır fener*
en iyi yorum video altına yapılmış:

--spoiler--
yiyemeyeceğiniz muzu soymayın *

ipini koparan kareografi yapıyor arkadaş
--spoiler--
komik önermedir.
birinin siz çok iyisiniz aferim çocuğum deyip elinden almaları lazım kareografileri yoksa bu hızla giderlerse daha çok güldüreceklere benziyorlar .
görsel
gün itibariyle kareografi alanında kendilerini kanıtlamışlardır.
iyi olduğu konusunda hem fikir olmasam da en hızlısı olduğuna eminim.
kopmayan bir ip bulabilirlerse belki becerebilecekleri önermedir. palamar versek olur aslında kendilerine. zira kendileri şurda burda toplanıp aziz yıldırım şakşakcılığı yapacaklarına, stadda koreografi bağladıkları palamarları çekerek palamarcılık yaparlar.
arkadaşımın bu konudaki naçizane düşüncesi beni yıkmıştır.

+ en iyi koreografiyi fenerbahçeliler yapıyormuş lan.
- he yarram he. dünyanın şikesini yaptılar. türkiye' nin dış borcundan daha fazla para elde ettiler bir tane adam akıllı sağlam ip alıp stada sokamamışlar.
(bkz: antu kafası)
15 nisan 2012 fenerbahçe trabzonspor maçı ile bunu bir kez daha gözümüze sokmuşlardır.

hala gülüyorum amk. tam gaza gelmişler, müzik falan.. çat! ipler koptu.

allah iyiliğinizi versin angry birds.
15 nisan 2012 fenerbahçe trabzonspor maçında görüldüğü üzere, hollywoodu bile kıskandıran koreografilerin mimarlarıdırlar. * *
bitmediniz.avi
kopma garantili.
Bir kaç saniye sürmüş, ezik gösterisidir.
bir tür çelişkidir. soran olursa fenerliler yaptı dersiniz. *
günlerce düşünüp "saldır fener" diye bir şey ortaya çıkması muhteşem olmuş.
acaba kaç kişilik bir yaratıcı grup ile çalışıyorlar.
hayır şimdi bilemediğimiz bir grup çalışması varsa, model olarak almak ayıp değildir.
inanılmaz bir mesaj var gösteride.
"saldır fener" belamı versin bu kadar yaratıcı bir cümle beklemiyordum.

"saldıv fenev" yazsalar daha esprili bir yaklaşım olabilirmiş. sonuçta itibar yönetimi bu şekilde de yapılabilir.
onu yapan bunu da yaptı: görsel
2 saniyelik muhteşem şovdur efendim.
http://galeri.uludagsozlu...zl%C3%BCk-capsleri-17090/
bizim oralar da buna yiyemeyeceğin tarrağın altına girme denir. fenerbahçe kafilesi'nin maçlardan önce bir hamama gidip kırk tas su dökünmesi gerekmektedir. türkiye futbol tarihin de bu kadar kötü badirenin yaşandığı tek takımdır. yazıktır. acınasıdır.
(bkz: cenabet)
bir kadın olarak ben bile gülmüş bulunmaktayım. ama fenerin iyi oynadığını kabullenmek gerekir. mümkünse diğerini çelik halatlarla yapmalılar.
(bkz: bugüne kadar yapılmış en iyi koreografi/#15201737)
Üçüncüde de başaramadıkları takdirde 3 boyutlu rezalete imza atacak olan kulüptür.