entry 11 galeri 1 video ses iyilertrends
 1. 1.
  en iyi hosting denilince bir durup düşünmek lazım. hemen her hosting firması en iyi olduğunu iddia eder. lakin dünyanın en iyi hosting firması hemen hemen bellidir. 1 numaralı hosting firması şudur:

  ------> en iyi hosting firması godaddy'ye git ***ekonomik plan ve 12 ay süre seçerseniz fiyat aylık 1 dolara düşüyor***

  godaddy, bol ödüllü ve süper fiyatlı bir başka en iyi hosting firması. fiyatı şu anda aylık 1 dolar. bütün özellikleri sınırsız, ayrıca bedava alan adı veriyor. tek tıkla kurulan softaculous scriptleri eklentisi var. ister wordpress, ister joomla, websitenizde her ne istiyorsanız kurması gerçekten çok kolay. birsürü en iyi hosting ödülü almış cnetten, web hosting awardstan vesaire.

  Paylaşımlı Hosting Hakkında Daha Fazla Bilgi:
  Bir websitesini barındırmanın en iyi, en ucuz ve en kolay yolu paylaşımlı hosting olarak adlandırılan hostingdir. Bu sistemde, web sitenize ait dosyalar başka insanlarında websitelerinin yer aldığı sunucularda bulunur. Ancak siz yalnızca kendi websitenize ait dosyaları görüp, onlara erişebilirsiniz.
  Paylaşımlı hosting sağlayan firmalar size verdiği basit yönetici yetkileriyle sitelerinizi yönetmenizi sağlarlar. Kişi yada kurum olarak web sayfalarınızı ve dosyalarınızı sitelerinize yükleyebilir, kullanıcı istatistiklerinize bakabilir, yeni eposta hesapları oluşturabilir, şifrelerinizi değiştirebilir ve bunun gibi daha birçok irili ufaklı işi çok fazla teknik bilgiye dahi sahip olmadan yetkilerinizle yapabilirsiniz. Bu işlemler genelde web hosting firmanızın size sağladığı kontrol paneli yahut FTP aracılığıyla yapılır.
  En iy paylaşımlı hosting sağlayıcısını seçerken neye bakılmalı peki?
  Disk Alanı ve Aylık Trafik Miktarı
  En iyi hosting planlarının iki ana özelliği vardır. ilki, sunucunun harddiskinde sizin websiteniz yada siteleriniz için ayrılan harddisk kapasitesidir. ikincisi ise aylık sitenize tanınan bandwith yani trafik hakkıdır.
  Websitenizde çok fazla resim, video yada büyük dosyalar yer almayacaksa, küçük miktarda web alanı sağlayan bir hosting dahi işinizi görecektir. Örneğin 500 sayfadan oluşan basit bir websitesi için 100 MB lık alan bile yeterli olabilecek, günde 100 civarında bir ziyaretçi kitleniz olduğunda 1 GB lık aylık bandwith de işinizi görecektir. Ancak daha fazla web sayfası, dosya, video, vesaire ve daha fazla ziyaretçi sayısı web alanı ve aylık trafik ihtiyacınızı arttıracaktır.
  Dosyaları ve Parolaları Kontrol Etme
  Tüm en iyi web hosting sağlayıcıları kullanıcılarına dosyaları FTP aracılığıyla upload etme imkanı sağlarlar. Bazıları bunula birlikte daha gelişmiş bir dosya alışveriş protokolü olan SSH desteğini de sunarlar. Ancak asıl önemlisi web hosting firmanız tarafından sağlanacak web tabanlı kontrol paneli yazılımdır. Bu yazılım sayesinde internetin olduğu dilediğiniz yerden websitelerinizi 7/24 gözetleyebilecek, dosyalar yükleyebilecek, değiştirebilecek, farklı kullanıcı ve parolalarla dosyalarınızı ve website yönetiminizi düzenleyebilecek, gerektiğinde istediğiniz değişiklikleri yapabileceksiniz.
  Gerekli Database ve Programlama Dilleri Desteği
  Çoğu en iyi webhosting firması sofistike database ve programlama dillerini desteklemektedir. Burada sizin dikkat edeceğiniz husus ihtiyacınız olan özel araç ve ve versiyonlarının hosting şirketi tarafından size sunulup sunulmadığı olacaktır. En iyi Hosting firmalarının büyük çoğunluğu sunucularını Linux veya Unix tabanlı işletim sistemleri üzerinde çalıştırırlar. Default olarak bu sunucularda genel olarak Apache Web Sunucu yazılımı, MYSQL veritabanı yöneticisi ve PHP, Perl gibi dilleri çalıştırmanıza olanak sağlayan bir altyapı bulunur. Bazı hosting seçeneklerinde ise sunuclar Microsoft ürünleriyle, Windows türevleriyle çalışmaktadırlar. Bu tür sunucularda IIS Web Sunucusu, SQL veritabanları ve ASP web yazılım dili çalıştırılabilmektedir. Websitenizde bulunacak teknolojilere göre yapacağınız sunucu seçimi bu noktada çok önemlidir.

  diğer iyi hosting firmaları:

  -hostgator, milyonlarca websitenin barındırıldığı hostgator sunucuları tüm dünyadaki kişisel ve kurumsal kullanıcılara hizmet veriyor. ilk ay 1 cent karşılığında deneyebileceğiniz pakette hemen herşey mevcut. sınırsız trafik, 100 dolar adwords kredisi, scriptler, php ve asp hosting seçenekleri, limitsiz mysql, vesaire. şüphesiz hostgator en iyi hosting tanımını fazlasıyla hakediyor.

  -en iyi web hosting firmalarından bir diğeri olan ixwebhosting in üç farklı hosting paketi var. expert plan, unlimited pro ve business plus. aylık 4 dolarlık expert plan gerçekten iyi ve yeterli bir paket. aylık 8 dolar olan unlmited pro is en popüler paketleri. dünyanın en iyi hosting firmalarından biri kesinlikle ixwebhosting. %99.9 uptime garantisi veriyor. bbb, truste, trustwave gibi bağımsız kuruluşlar tarafından da onaylanmış bir web hosting şirketi.
  #9568371 :)
 2. 2.
  en iyi hosting diyince akla ilk gelen bilgi güvenliği olmalıdır. eğer bir hosting hizmeti alacaksınız köklü bir firmadan almalısınız. mail sunucu web sunucu ve dns sunucunun ayrı olmasına dikkat edilmelidir. yedeklerin alınıp alınmadığı sorgulanmalıdır.
  #10150368 :)
 3. 3.
  Saygılar..
  Önce detaylı incelemeleri okumak gerek. Kaliteli hosting firmalarını ile çalışmak istiyorsanız mutlaka bu makalemi okuyun.
  http://www.incele.co/en-i...osting-firmalari-tavsiye/
  En iyi yabancı hosting firmaları 2015 - Kaliteli tavsiyeler
  http://www.incele.co
  #26385731 :)
 4. 4.
  Godaddy'dir. $12/yıllık + Bedava domain kampanyası için şu adresteki sürekli güncel indirimleri takip edebilirsiniz. Hosgator için de şu adresteki indirimleri takip etmeniz yeterli olacaktır.
  #26766515 :)
 5. 5.
  pek bi detay bilmem ama godaddy güzeldir, fiyatları iyidir, pek bi sorun çıkarmaz.
  #26766555 :)
 6. 6.
  arkadaşlar bu konuda yapılmış tüm yönlendirmelerin, söylemlerin, şikayetlerin veya övgülerin hep sözden ve şahıs tecrübesinden ibaret olduğunu düşünerek verilere dayalı bir çalışma gönderiyorum.
  en iyi hosting
  #27644060 :)
 7. 7.
  ki gündür herkese sorduğum sorudur. en iyi hosting ne?
  yeni açacağım site için yabancı hosting arayışım çok çaresiz durumda.

  yardımlar için teşekkürler. tüm en iyi yabancı hosting firmalarının derlendiği bir site önerdiler. çok başarılı: http://eniyiyabancihosting.com
  #27688980 :)
 8. 8.
  hostinger'i tavsiye ederim ücretsiz host almakta epey kolay bakmanızı öneririm.
  #27688997 :)
 9. 9.
  Natro iyidir. Bazen cinslikler yapar ama iyidir. ihs'de iyidir.
  #27689012 :)
 10. 10.
  en düşük problemli hizmet olarak benim sunduğumdur. ilgililer ulaşabilir. reklam yaptım evet.
  #27689140 :)
 11. 11.
  isimtescil'dir. Parası yetmeyen karalar sadece.
  #27689144 :)