bugün

benim ilk üçlüm.

1- hacı yakışıklı, bu güya gezeteciymiş.

2- zafer şahin, bu da güya gezeteciymiş.

3- birde olmaz ise olmaz, her konuda üstad seviyesinde bilg sahibi, herbolok Yaşar Hacısalihoğlu.
Bu tipler normal bir ülkede televizyona çıkabilecek , yorum belirtebilecek insanlar olmadıklarını kendileri de biliyor.

Kalitesiz bir ortamın insanı bunlar.

O yüzden bu sistemi ve gidişatı gurursuzca destekliyorlar.

insani gelişmişlik seviyemiz biraz iyi olsa ah ahhh.
zafer şahin uzak ara öndedir. arkasından abdülkadir selvi onunda arkasından ahmet hakan diyebilirim medyadan. akp-cemaat işbirliği neticesinde hapis yatıp sonradan "aydınlanan" ve akp yandaşı olan nedim şeneri de unutmamak lazım. o sabah bakırköydeki evinden alınırken canlı şahit olmuştum üzülmüştüm de kendisi için. site sakinleri ve olaya şahit olan bizlerin alkışları eşliğinde polis arabasına binmişti. inandığın değerleri satmak ne bileyim bana çok ters geliyor..
mel haklısın, abdülkadir selvi ve ahmet hakan'da ultra seviye ama şimdi 3 kişi olunca hacı ve zafer şahin 1 tık önde geldi *
zafer şahin, nedim şener ve birtakım tv100 sözde yorumcuları. selviymiş, ahmet hakanmış ve hatta rokmuş, alçıymış, hacıymış, cem küçükmüş sempatik kalır bunların yanında.
hakan ural hepsine rahmet okutur.
AKP yandaşı olup düzgün tipi ve karakteri olan var mı? bir çocuk var aslında, bire bir konuk alıp yayın yapıyor bir kanalda (YouTube da olabilir) ama o da sırf dindar bir kişilik diye AKP yandaşı olduğunu düşünmüyorum. düzgün bir çocuk çünkü...
Yahu bari siz konuşmayın. "Chp boku aday koysun ona oy veririm" diyenlerden ultra yandaş olurmu?
erkan tan resmen tek kişilik dev kadro. 1 de, 2 de, 3 de buna ait.
evet...
O kadar cok ki secim yapmak zor...