bugün

kisinin, hayatını bırlestırmek ıstedıgı kısıye yonelttıgı sıradısı ızdıvac teklıflerıdır.
ornek olarak;
(bkz: benle evlenmene karar verdim)

edit: (bkz: baslıgın yazarın ustune kalması) ve de
(bkz: anketim bicim bicim olurem anket ıcın)
(bkz: anket actım ıstemeden)
senden çocuğum olsun istiyorum denir ve tokat basılır.
gayet romantik bir ortam, şaraplar kadehlerde, mumlar yanmış, loş ışık..
erkek cebinden bir kutu çıkarır ve diyalog başlar..

erkekimiz remzi-şimdi çok önemli birşey soracağım..
bagyan remziye-ayy evet çok merak ettim hadi sor.
remzi-sana her gece yasal olarak çakmak istiyorum, sınırsızca, hiç bi engel olmadan, tırsmadan, mekan sorunu yaşamadan!! ne dersin??
remziye-allah belanı versin remzi, iğrençsin, öküzsün artı anan seni doğurmamış sıçmış.!!
'evlen ulan benimle' mimigiyle polatvari bi bakis atilir... arif olan hatun anlar zaten...**
en iyi evlenme teklifi pırlanta yuzukle ya sevistikten once ya da sevistikten sonra yapilir.
bilinenin aksine yani;
"benimle evlenir misin? eğer benimle evlenirsen senin elini sıcak sudan soğuk suya sokturmayacağım, her dediğini yapacağım,asla para sorunumuz olmayacak. sen ne dersen o olacak. harika bir balayı yapacağız. seni her akşam dışarıda yemeğe götüreceğim, asla doğum gününü, evlenme yıldönümümüzü, sevgililer gününü unutmayacağım, seni prensesler gibi yaşatacağım, evlen benimle" diyerek hayali şeyler söylemektense,

"bebeğim benimle evlenir misin? sana uçuk şeyler söylemeyeceğim. evlenirsek eğer bazı ekonomik zorluklarla karşılaşabiliriz, balayına çıkmayabiliriz, belki sana fazla yüklenebilirim, önemli günleri unutabilirim, ev işlerini bazen sana yıkabilirim. ama tüm bunları yapabilme ihtimalime rağmen seni seviyorum ve seninle aynı hayatı yaşamak istiyorum, acısıyla tatlısıyla aynı hayatı yaşamak istiyorum seninle" demek en ilginç evlenme teklifidir bana göre.
bill boarda ilan vererek ya da bi uçak tutup şehrin semalarında gezdirerek..(çok romantik ve de pahalı bişi oldu yahu bu)
sinema izlerken ekranda kocaman benimle evlenir misin x yazsa fena olmaz bence.
güselim, evlen benlen, biyografin zengin görünür bak , fena mı?(leman/ ya da penguen'de biri yazmıştı.)
-benim karım olur musun?
+ayyy
-dağlarda hiç erimeyen
+allah seni top etsin cemil
Bence en ilginclerinden biri Tony Hawk's Pro Skateradlı oyunun manyağı olan çiftin evlenme hikayesidir. Zira erkek oyunun map editoru ile bi skate park yapar ve kıza haritayı yollayıp half pipe hareketini yapmasını ister. Kız hareketi yaptığında aldığı puanı belirten yazı yerine "Benimle Evlenir misin?" tarzı bi yazı çıkar, olaylar gelişir..
en ilginci bir şarkı ile teklif sunmaktır...misal hakan altun isimli kımıl zararlısının türküsü kullanılabilir...

--spoiler--
teklif ediyorum benimle evlenir misin? çok düşündüm son kararım kendimden eminim...*
--spoiler--
-kazım abi
-söyle osman
-benimle evlenir misin abi?
-çok ilginç bir evlenme teklifi oldu osman
-o halde?
-evet.
+cemreyaz!. benimle evlenirmisin?
-ay cok ani oldu eheh
+arkadaslar sana yenge demek istiyolarda yoksa benle alakası yok.
-hönk..
seninle barklanmak istiyorum.
- evimin kadını ol - a$çim olur musun ? - arka mi toplar misin ?
(bkz: levent lüksel-son kadınım)
(bkz: evlen lan benimle)
(bkz: gel evlenek) *
-seninle evlenir misin kemal?
+evlenirim jale...
-ben seninle evlenir miyim kemal?
+evlenir misin jale?
-bu bir teklif mi?
+nasıl yani?
-canımı sıkıyorsun...
+bu ilişkinin ilk günü kafamın çalışmadığını söylemiştim.
-evlilik diyorum???
+kim kiminle?
-öldün sen!
+gittim ben
'allahim kendim için bişe istiyosam namert olayım sen anneme güzel bir gelin nasip et' lafını akla getiren tekliflerdir...
biliyorum çok şaşıracaksın. hiç aklına gelmeyen bişey söyliycem. ben dün akşam çok düşündüm kararımı verdim. benimle evlenir misin? cevabın evetse hemen söyle. seni arıycam çünkü.*
(bkz: bırak kadının olayım) *
e- gizem bişey sorabilirmiyim?
k- öyle bi özelliğinde mi vardı senin?
e- off çok komiksin
k- hehe öleyimdir
e- çemkirmede cevap ver
k- neye?
e- nüfus cüzdanlı çocuk yapak mı?
ferhan şensoy bi oyununda şöyle der oyun boyunca abla diye hitap ettiği kişiye,
abla, benimle.. evlenelim mi?
ayrıca,
( bkz: benimle evlenmene karar verdim. )
diyen demis red hot chili pepperscalifornication sarkisinda

Marry me girl be my fairy to the world
Be my very own constellation

Evlen benimle kiz, dunyamin perisi ol !
En benim takimyildizim ol. * *