bugün

show tv'nin batmadan önceki son çırpınışıdır.

katılır mısınız bilmem ama çok vasat bir kanal artık.
bir ara yabancı bir kanalda denk geldiğim illüzyonistlerin şovlarını gösteren programın türkiyeye uyarlanmış şekli.güzel olabilir gibi.
tanıtımının ilk 10 saniyesini gördügümde "lan bu yetenek sizsiniz Stara gitmemişmiydi yahu" dedirten bi program.
Show tv'nin son kurşunu. bu da olmazsa indir kepenkleri.
sunuculuğunu ivana sert, hakan akkaya ve çağla şikel yapacakmış.
ivana sert matruşkasının reklamlarında 'turkıye' demesi yüzünden, her izlediğimde gülmeme neden olan reklama sahip programdır.
show tv nin son çırppınışları. ayrıca tutmaz eğer ki tutarsa bu entry bana girsin.
ismiyle ne kadar basit bir program olduğunu kanıtlayan tv saçmalığıdır. insan hiç olmazsa ismi üzerine biraz düşünmeli.
acun ılıcalının show tvden gitmesinin ardından show tvnin kendi çapında bir şeyler yapması sonucu ortaya çıkan program.
show acunu da kaybettikten sonra izlenecek bir programı kalmadı, iç yapımlar ekibinin hazırladığı bir proğram. show bencede artık vasat bir kanal. bide geceleyin reklam diye ekranın altına canlı sohbet zırvalıkları çikinça bu koudaki düşüncem pekişti.
Show Tv'nin stratejik hatalar yaptığı eğlence ve gösteri programı.
Stratejik hatalardan bazılarını sıralamak gerekirse.
En büyük sorun sunucu sorunu programın sunucusu yok; var ama yok.
ivana sert turkiye de program sunması ne demek acaba. Tamam şöyle düşünelim yabancılar türkçe konuşunca sempatik oluyor ama biri bana söylesin o taraflardan sempatik biri çıkmış mı hiç. Ne ingilizce ne Türkçe konuşmaları sempatik değildir.
Hakan Akkaya'ya gelelim e şimdi Show yöneticileri oturmuş toplantı yapmıştır peki hiç mi düşünülmedi Acun'un sunucu olduğu bir programa rakip sunucu olarak efemine pek sempatik olmayan bir konuşma tarzı olan birini koymanın başarısızlıkla sonuçlanacağına. Gündüz kuşağına gider kim izliyor onları 90% bayanlar kime yönelik bir program bayanlara erkek yarışmacı katılıyor mu hayır. Yani primtime denen tv de en çok izlenen saatlere gey bir sunucuyla çıkardan başarısız olursun. O saatlerde millet işinden gücünden dönmüş oluyor ve çoluk çocuk, dede, nine, baba, kardeş herkes televizyon başında anında o kanal değiştirilir.
En idare ederi çağla şikel yanına konuşmayı bilen bir erkek sunucu ya da sunabilecek bir kişi çok daha iyi olurdu. Allayıp pullayıp seyirciyi gösterilere hazırlayabilirdi.
Programın konuklarından oluşan bölümü çok başarısızdı zayıf kalmıştı bu programı 10 yıl önce bir Fransız kanalında görmüştüm fransızca bilmesem de konuklar programa renk katıyorlardı deneme yanılmalar ve esprilerle katılıyorlardı ve konuklar genelde ünlülerden oluşuyordu.
Dün izlediğim programda birileri vardı ama kimdi o botokslu kadınlar tanıyan var mı neden bize bilmediğimiz kişileri izletiyorsunuz. Yapımcılar tanıyor olabilir ama halk tanımıyor sırf siz tanıyorsunuz diye onlara jest olsun diye neden bize izletiyorsunuz? Konuklar zorla çağırılmış gibi konuşmalar havada kalıyordu büyük ihtimalle çoğu muhabbet kesilmiş artık ne kadar lüzumsuz olmuşsa diyaloglar.
Konukların çoğunluğu modaya yakın isimlerdi ne giysemin primetime2( pt2: yani 22:00-24:00 arası tv kuşağı) versiyonu gibi olmuştu program.
Unutmadan o çıkış şarkıları dansları neydi öyle gereksiz itici. Yapımcıların ne giysem ile bağlantısı kesin var diye düşünmüştüm sonra iki programıda Show Tv'nin yaptığını öğrendim zaten bunu anlamak çok da zor değildi.
Neyse çok uzun oldu ama kızdığım için yazdım bunları.
Sen başarılı bir programa rakip olmak için onun izlenme oranlarını kapmak için iddialı bir proje hazırlıyorsun böyle dandik hatalarla kaybediyorsun. Ben çok isterdim birinci olsun yetenek siziniz'i geçsin ama tırt. Gerçi daha resmi olarak rating ölçülmüyor belki dengeler değişebilir ama bu programın yeri belli olmuştur 1-2 hafta daha ilk 10'da gezer sonra düşer sonra yok olur gider.
Show tv yanlış taktik uyguladı kendileri hüsrana uğradı şimdilik belki hiç düelloya girişmeyip bambaşka bir programla ters köşe yapabilirlerdi.
acun ılıca nın fiyat artırımlarına para yetiremeyince işi daha ucuz yollardan halletmeye karar veren show tv nin, yetenek sizsiniz den topladığı ratingleri toplamaya kaldığı yerden devam edeceği düşüncesiyle çıkardığı programdır. tıpkı bir dönem para yetirip elinde tutamadığı pana film yapımı kurtlar vadisi gibi.
ivana sert'in sunduğu yarışma programı.. kadına helal olsun valla. hakketten sertleştiriyor. seyrederken ellerimi bırakıp 10 şınav çektim. müthiş bişey.
tutmayacak olan show tv yapımı.
show tvnin acunu kaybetmesiyle birlikte son çırpınışları.
show tv'nin milleti enayi yerine koydugu bir baska programsi.
yetenek sizsinizden daha yetenekliler ama show tv gibi bi kanal saçma sapan jüriler.
iron maidenınkidir.
gerçekten mükemmel gösteriler izleyebileceğimiz bir program.
jüri kalitesiz ama yapılan şovlar çok kaliteli.

izlenilebilirliğini engelleyen tek şey yapmacık jüri hareketleri ve (bkz: çağla şikel)
Yeteneksiz sizsiniz star tv'ye geçince hemen yerine apar topar taklidini hazırlamışlar.
yapılan şovların kaliteli olduğu yarışma programı. ancak jüri yüzünden gündüz kuşağındaki bugün ne giysem tarzı bir programa dönmüş. yakında şovu yapanların kıyafetlerine puan vermelerinden korkuyorum.
görsel
tutmayacak programdır. aynı tarzda kendisinin 3-4 gömlek üstü ve başında acun'un bulunduğu bir program varken kusura bakmasınlar ama kimse ''en büyük show'u'' izlemez.
tezgahtaki mallar kaybedilenle karşılaştırılınca çok daha iyi ancak sunacak doğru düzgün insan yok. bu yüzden acundan sonra kaybetmesi muhtemel program.