bugün

unutuldu.
gerçekte gülşen'e değil kayahan'a ait olan şarkıdır. gülşen sadece saygı albümü için yorumlamıştır.
Gülşen değil, güzel bir Kayahan şarkısıdır.
2015'te ve şimdi de çok sevdiğim, duygusal ve insanı duygulandıran bir gülşen şarkısı.
görsel
bir kayahan şarkısı. ve diğerleri gibi mükemmel. mekanın cennet olsun büyük usta!
Kayahan'ın güzel söylediği, Gülşen'in ise ondan daha iyi, hatta efsane bir şekilde söylediği şarkı.
muatafa cihat şarkısıdır, mustafa cecelide güzel yorumlamıştır.
Gülşen'in anasını siktiği şarkıdır. iyi anlamda tabi. kanırtmıştır.
türkçe pop çok dinlemem ama gerçekten kayahanın şarkıları güzel.... o güzel şarkılardan biride emrin olur... https://www.youtube.com/watch?v=c9SYklo6MGg
Müslümün şarkılarını başkalarının söylemesi kadar saçma bi durumdur.
hani yıllar sonra biri çıkıp eski bir şarkıyı söyler de,
içine eder ya genelde..

hep aslı makbuldür,
aynı tadı vermez asla,
bi'de üstelik içinden söversin lan niye mahvettin güzelim şarkıyı diye..

işte bu türünün tek örneği sanırım,
gülşen kayahan dan daha güzel söylemiş resmen..

https://www.youtube.com/watch?v=ID090JLDy5k
Gerçekten Gülşen çok çok çok güzel yorumlamış şarkıyı aylardır dinliyorum bağımlı oldum resmen.
ben bu şarkıyı istanbul - çanakkale arası durmadan repeat modunda dinledim. belli bir zaman sonra insanin arabayı öndeki kamyona bodoslama sokası, feribotta geri geri gelip hafif rampa feribot kapağından denize atası geliyor.

önceden kayahan'dan dinlediğimde gram etkilenmemiştim ama gülşen'in sesine slow şarkılar çok iyi gidiyor.

özet: kafa başka bir yerdeyken hoş şarkıyı dinleyince kafa otomatik başka şeylere kayıyor yüksek hızda araba kullanmayın beyin yanabiliyor.
bu sarkiyi gülsen'in yorumundan sonra tanidim. yok böyle bir güzellik. türkce sarki dinlemeyen beni bagladi kendine. sabah 7den beridir ard arda dinliyorum 20-25 defa dinlemisimdir, o kadar sevdim ki sevgimi hemen sözlüge haykirmak istedim. ne güzel icilir bu sarki esliginde.

yolumu cizmissin sen yine emrin olur...
''siyah kelebeklerim uçar delice,ahım ölüme kadar'' gibi taşaklı sözler barındıran kayahan efsanesi bir eserdir.

50 sene sonra yine dinlenir mi?

rahat rahat.
" Gülüm diye diye canım diye diye deli oldum ben .
Canım bile bile gülüm bile bile kölen oldum ben . "

Gulsen ne güzel yorumlamış dedirtir.
hakkını teslim etmek gerekirse gülşen'in yorumu tarkan'dan daha sağlam olmuş. yani albüme damga vuran bence gülşen olmuştur.
Gülşen'in yorumu gerçekten harika olmuş.kayahan ne şarkı yapmış be dedirtiyor insana.klibide yayınlanmış.
gülşen de harika seslendirmiştir.şarkı efsane olunca yapacak bir şey yok.
kayahan'ın yıllara meydan okuyan şarkılarından bir tanesidir.1998 yılında çıktığında bizi bizden alan bu eser,bugün hala aynı güzelliktedir.her saniyesi buram buram kalite kokar..

selam olsun sana büyük üstad.

http://www.youtube.com/watch?v=R941bZbfbg8
gönül acılar çeker yalnız başına yeter bu kadar yeter. yârim bu günahların kalmaz yanına mevlam adamı yakar.
Emirvari söylenmiş bir söze "oldu canım başka isteğin var mı " siteminin kısa ve alaylı ifadesidir.
arto şarkısıdır.
kayahan'ın gelmiş geçmiş en güzel albümüne adını vermiş güzel şarkı.

kaderi sevgilinin güzel ellerine veren adamın şarkısıdır.

emrin olur gülüm.
orhan gencebay ın güzel parçalarından birisi olup, 1988 senesinde çıkardığı albümüne de ismini verdiğidir.