bugün

hiçbir yerde adını duymadığım, arayıp da bulamadığım gol canavarı. fm 2008'de türkiye ligi'nde maç sayısına yakın gol atıyor en az 1-2 sene.
bir tek benim oyunda mı böyle diye de kıllanıyorum açıkçası. hiçbir arkadaştan duymadım adını.
(bkz: son çare olarak uludağ sözlük) swh falan.
turgutlusporumuzun etkili orta saha-forveti. geçen sezonlarda kendisi forvet olarak oynarken bu sezon * sağ kanatta oynatılmakta. 1987 salihli doğumlu olan oyuncu 2005 yılında takımın başına gelen özcan kızıltan tarafından fenerbahçe paf takımından kazandırılan yetenekli oyunculardan biridir. 2007 yılında kayserispora transfer olmuş, ancak forma şansı bulunmadığı için ertesi sezon giresunspor ve bucaspor kulüplerinde kiralık oynamış ve 2008-2009 sezonunda bonservisiyle birlikte yuvasına geri dönmüştür. en azından bank asyada oynamayı hak etmektedir.
2005de turgutluspora gelen diğer fenerbahçeli futbolcular:
(bkz: raşit sevindir)
(bkz: hasan engin ekler)
(bkz: ferhat çulcuoğlu)
(bkz: ali melih özçelik)
(bkz: mustafa cevahir)
‎9 aralık’ta kahramanmaraş sütçü imam üniversitesi'nde düzenlenecek olan sosyal medya ve dijital medya sertifika programı'nın konuşmacılarından biri. başarılı girişimci aynı zamanda.
kayıp sinem yurdanur olayına karışmış, inegölde hanım ağa çetesi elemanı şahıs. kayıp sinem yurdanur olayı çerçevesinde gözaltına alınmak istenmiş ve göz altına alınmak istememiş ve intihar etmiştir. belki de hayatı boyunca yaptığı en doğru iş bu olmuştur.
Youth Store denilen üniversite mağazalarını açan,genç arkadaşları çalıştıran ve maaşlarını aylarca vermeyen şirket sahibi.