beyazlardan rapçi olmaz sanrısını yıkan beyaz rapçi. aynı zamanda rap dinlemeyen bana bile rap dinleten şarkıları vardır.
bu arada 39 yaşındaymış. bir insan yaşından küçük gösterirde bu kadar küçük gösteremez arkadaş. yolda görsem benle yaşıt sanırım o derece. yeryüzünde yaşlanmayan üç insandan biri.
diğerleri için ;
(bkz: hakan peker)
(bkz: benjamin button)
saç traşını kendi yapan xxl giyen rapper.
tespitleri, sözleriyle kendine hayran bırakan dünyanın en iyi rapperi.

(bkz: takipçiniz reyiz)
mtv ema ödüllerinde en iyi hip hop ödülünü kazanmıştır,işin ilginci şarkıcı bile olmayan lady gaga'nın 4 ödül kazanmasıdır.ödüllere katılmayı gerek görmemiştir.

görsel
tapılası en sevdiğim şarkıcıdır.
cleaning out my closet şarkısını çok sevdiğim rapin kralı. ama en çok not afraid'i seviyorum.
illuminati ona zarar verirse cidden çok üzülürüm. * bir kere bile olsa görmek isterdim. en büyük hayranıyım desem yeridir. (bkz: ben ona resmen aşığım) türkiyeye gelsin de bir görelim ya.

aileme "emineme hayranım" diyince ya da sürekli ondan bahsedince emine mi o kim diyorlar ve hayattan soğuyorum. ve bunu her seferinde söylüyorlar. * *
kendisini şu pozda göreceğim hiç aklıma gelmezdi.

http://galeri4.uludagsozl...com/119/eminem_159648.jpg
(img:#201113)
Slim shady günlerini özleten, ama şuanda leziz olan bir rapçidir. Bir futbolcu düşün 20 sinde hızlı, 35' inde tekniğini kullanarak hep aynı performansı versin. Eminem' de öyle işte.

Without me' leri, real slim shady' leri, we made you' ları tam bizlik, bizi eğlendiren, hareketlendiren şarkılardı. Mockingbird' ler, when i'm gone' lar, lose yourself' ler, beautiful' lar kalbimize dokundu. Şu dönemlerde 2. gruba ağırlık vermişken fast lane ile bizi biraz hareketlendirdi ama biz yine onun taşak geçer tonda beatlerini, muhteşem über taşak sözlerini özledik. Yaşı oldu 40 tabi, bir etken olabilir, ama bizim bildiğimiz eminem bizlere tekrar shady' i sunabilir.
amerikalı rapçi.
beyaz rapper.
1972 doğumludur.
en zeki rapper. nerde ne diyeceğini ne yapacağını biliyor. en önemlisi her kesimden insanı etkilemeyi başarabilen insan.
yıllar önce mtv müzik ödüllerinde kıçını açarak sansasyon yaratmış kişilik.
53. grammy ödülleri'nde 10 dalda aday olmuş kişidir.
unutulmaz bir şarkı olan lose yourself i bize kazandıran sanatçı.
dr. dre tarafından keşfedilmiştir.
Dünyanın en iyi müziğini, en iyi yapan kişidir. sürekli kendini geliştiriyor, olgunlaşıyor.

Ayrıca kendisi kelimelerle anlatılamayacak biridir.

Dinleyin, dinlettirin.
duydum ki illuminati kendisini öldürecek şeklinde dedikodular dolaşıyormuş etrafta. neremle gülsem bilemedim, eminem asla ölmez.
rap'in kralı aşmış kişilik. en iyi söz yazarıdır ayrıca.
lady gaga'dan korkar bi de i'm not afraid diyen rapci.
rapin tek ismi. rap = eminem

reyizdir kendileri.
bu güne kadar 11 stüdyo albümü çıkarmış kral kişilik. bütün albümleri ayrı ayrı rekorlar kırmış ve ödüller almıştır.
her albümü çıktığı hafta bilboard'a zirveden giren tek sanatçı.
pink kendisine göz kırpınca sevebildiğim şahsiyet.
(bkz: won t back down)
(bkz: 8 mile)