bugün

empati winter zhi ile beraber baş kahramanlarından biri. kızıl saçlı içine kapanık.
altıncı nesil, adam fawer fanı yepyeni bir yazar. hoş gelmiş.

yoğun istek üzerine gelen edit: adam fawer fanı değilmiş; sadece karakteri seviyormuş.
dikkatli bir satrançsever olduğunu düşündüğüm ...
kendisi söylemeden, ben bir tahmin yapmak istiyorum;

(bkz: shaqmarion)
(bkz: bir an için heyecanlandın itiraf et)
şimdi çaylak olacağımız yazar.

10.
9.
8.

çaylak çaylak ayarın kralını vermiş yazar. tam olarak ayar metni şöyle;

xynxye xykxyaxydxyaxyr xysüxyrxyexyyxylxye çxyaxyyxylxyağıxym? xycxyexyvxyaxyp xyiçxyixyn şxyixymxydxyixydxyexyn xytxyeşxyexykxyküxyr xyexydxyexyrxyixym..
ghmghoghdgheghrghaghtghoghr - jksjkajkdjkejkcjke 3 jkgüjkn çjkajkyjkljkajkkjksıjknıjkz.

hangi dilde konuştuğuyla ilgili çalışmalarımız sürüyor. esen kalın.
açık sözlü, takip edilesi yazar.
ismail yk delisi yazar. o kadar hasta ki ismail'e fotoğraflarını görmek bile eğlendiriyor, mutlu ediyor kendisini. kendisine ismail yk'dan bir şarkıyla uğurlayarak bitiriyorum entyrmi.
(bkz: allah belanı versin)
(bkz: leonard cohen)
Son bölümde Valentinus'a ayar veren Empati romanının şahsı.
bir kaç dakikadır her açtığım başlıkta yorumunu gördüğüm ve dikkatimi çeken yazar.*
bikaçına artıda verdim aa.
(bkz: hayrını gör)
(bkz: bu entry yi girmezsem hesap gitcek)
empati kitabındaki empatlardan biri.
(bkz: leonard cohen in paskalya şarkıları yapan kızı)
hem satrancı hem futbolu sevebilen bünye, deep blue'nun kafasına çakabilecek insan.
(bkz: elijah muhammed)
adam fawer'ın empati kitabı için "nasıl bir yahudi karakter yaratayım ki her tarafından 'ben yahudiyim!' desin?" arayışı içerisinde elijah wood** ve leonard cohen hibritlemesi sonucu elijah cohen karakter ismi olarak oluşturulmuştur.
muazzez abacı + bülent ersoy = muazzez ersoy gibi..
bir sonraki kitapta winter zhi'yi bu cocuga siktirmezse daha da adam fawer okumam.

boyle delikanliya bir amı cok gören zihniyeti sikerler hacı.