bugün

akşam gazetesinin cumartesi ekinde yazan kişi. böyle ayşe arman/nur çintay a./elif özyılmazel tadı yakalamak için uğraşan biri gibi duruyor. ayşe arman olabilitesi için kırk fırın ekmek meseli ama diğerlerine yaklaşabilesi gibi duruyor. bugünkü yazısında (aç oku canım ben link veremem. http://www.aksam.com.tr) oray eğin le kapışmanın sinyallerini vermiş ama bence kötü etmiş. oray eğinle laf yarıştırmak zordur der çekilir köşeme izlerim.
herhangi bir sözlükte hakkında entry yazılmasının acayip hoşuna gittiğini bildiğim köşecidir. huu sözlükçüler size diyorum.
aktüaliteden ve ünlülerden beslenen yazar.

tanımadığı sanatçı yoktur. girmediği mekan, fikri olmayan konu...
lakin, eğlenceli ve deli yazar. okuruz.

ekmek teknesi adlı dizide senaristlik de yapmıştır, 2001-2003 yılları arası...
bugün transseksüel biriyle ilgili bir yazı yazmış kişi... ne garip işleri var bu kızın.
onun bunun tadinda yaziyor ciziyor bilemem ama benim tadimda, (yani okuyucunun) yazmadigi kesin olan kose habercisi.

Bugunku kose yazisinda canavar filminin nerede ise tamamina yakina anlatirken kusacaktim, yokmu bir spoiler uyarisi allah rizasi icin diye.

ozel gunlere denk geliyormus ta bir mesaj vermesi gerekiyormus her nedense yazi gunleri.

yazinin sonunda da gozumuze sokar gibi basogretmen edasi ile ''alin size mesaj'' diye bitirmis.

canavar filminin daha iyisi yapamayabiliriz ama;

senden daha iyi bir sevgililer gunu yazabilirdim.

bir daha yila kadar okumayacagim seni bakalim bir gelisme olacak mi?
okurken oksuruk ve bogulma gecirdigim asagidaki satirlarin sahibi.

''Artık suşi değil de ciğer kebap yiyorum mesela, üstelik çok da memnunum çünkü adından da tadından da hiç hoşlanmıyordum suşinin. Hem sofradan aç kalkıyorsunuz hem de bir dünya para ödüyorsunuz. Gerçi Allaha şükür hâlâ ülkemizde hesapları erkekler ödüyor! Ve sırf sosyal olmak adına, arkadaşlarıma ayak uydurmak için takılıyordum suşicilere, süslü püslü giyinerek hem de''
Kadınlar kocalarını neden aldatmazlar ile ilgili güzel bir yazıı
http://www.aksam.com.tr/o...den-aldatilmaz-2365y.html