bugün

3. sezonunda oldukça çekici yeni bir asistanın oyuncu kadrosuna dahil olduğu dizi. kayıpları bulmak konusunda uzmandır, sherlock' dan eğitim almaktadır.
gelmiş geçmiş en boktan sherlock uyarlamasıdır.
sherlock'u izlediniz, sonra aklınıza bir soru geldi: "lan bu herif normal hayatında ne yapıyor?". işte o sorunun cevabı elementary dizisidir. izleyin derim. klasik sherlock kahramanları, daha günlük hayata uyarlanmış bir biçimde verilmiş. dizi güzel ve sürükleyici. sherlock holmes'ın üstün zekasına doyamadıysanız, daha fazlasını görmek için birebir.
Gerçekten çok iyi bir sherlock dizisi. aşırı derecede güzel. Severim.
izlerken çok geriye alıyorum anlayabilmek için...

Tam konsantre izlemezsen ayrıntıları kaçırıyorsun.

O kadar hızlı konuşuyor ve birden o kadar değişik bir açıdan bakıyor ki “ dur hele dur Ne demek istedi?” diyor bir daha izliyorsun o sahneyi...

iyi dizi ama bir “the mentalist” değil.
Dün öğlen 12 de başladım, şuan 1. Sezon 8. Bölümdeyim.

Gayet güzel.
2. Sezon 2. Bölümdeyim.

Irina Adler, selam Beybi
3. Sezondayım. 3. Bölüm, kitty nin London lu olduğu ne kadar belli, şivesini yediğim.
5. Sezon 16. Bölümünde venezuela ve iran zenginleştirilmiş uranyum konusundan 3. Dünya savaşına kadar birçok konuya değinmiş olan dizi.
6. Sezon 14. Bölümde olduğum efsane dizi.
Kendimizi izole ettiğimiz şu günlerde kesinlikle izleyebilirsiniz. Sherlock şaşırtıyor.
gayet güzel konular işleyen zevkli sherlock yapımı.
en başarılı şerlok uyarlamalarından biridir. ilk 6 sezonu bein connect arşivinde bulunmakta. digiturk kullananlar bein connect ile izleyebilir.