bugün

kovulanlar buraya geldiğine göre cennet olmalı.
lan dürümcü yaz bunu. güzel laf.
Çökmüştür. on dakikada bir siteyi refresh eden biri olarak şu an elim ayağım titriyor. instagram çökünce kendini şaşıranlara döndüm.
Hesap aradığım sosyal medya platformu.
Çöktü.Sanırım beklenen deprem orada oldu.
Düzeltin şunu amk.
16 yıldır yazar olduğum ve resmen onunla büyüdüğüm sözlük çeşidi.

Otisabi, maarri, guru gibi yazarların yazmayı bıraktığı günden bu yana ve kanzuk efendinin ergenleri doluşturmaya başladığı zamandan beri eskisi gibi faal yazmadığım ancak okumaya ve öğrenmeye devam ettiğim platformdur aynı zamanda.

Gündemin yoğun olduğu zamanlarda donma sorunu son iki yıldır baş gösteriyor. Bunun da sebebinin önüne gelenin yazar yapılması, aktrollerin farklı nicklerle aynı başlığa onlarca entry girmeleri olduğunu düşünüyorum

Edit: imla
- fakat iyi patladık.

olum kaç saat oldu? hadi kız kanzuk!
asosyal ergenlerin takıldığı çöplük Uludağ adamdır.
iki senedir çaylak hesapla entry girdiğim sözlük.

Ne olur ne biter bilmiyorum, göreceğiz efenim.
Mesaj atmaya kota koyarak özgürlükçü bir platform olmadığını göstermiştir.
Durmadan bir takım yoğunluklar yaşayan tırt sözlük.
Çöktü yine.
aq instagram bu kadar çökmüyor. bu nedir ya?
Daha önce de söylediğim gibi "you are not welcome here, ekşici piçler".
Onikiye kadar düzelmezse aylar sonra ulu 500 online görür.
harekat ile ilgili girilmiş entryleri okudum da " trump bize ne yazdı püü erdoğan ' a " tarzı bir şey yazmış bir user 2000 e yakın beğeni. Iş bu entry ekşisözlük ve kitlesinin özetidir.

Amerika koskoca bir kıta. Kıta , kıta?
Algılayabiliyor musunuz? Dünyada bir tanrı olsaydı o amerika olurdu. Erdoğan çok bile ileri gitti. Sevin sevmeyin ama mantıklı olun.

Biz senelerdir pkk/ ypg / pyd / ışid ve yerli bir çok örgütten çektik. Milyonlarca vatandaşımızı kaybettik. Bari bugün susun ! Susun yahu !
Beğenilen entrylere bakarak siyasetten bi bok çakmayan mallarla dolu olduğunu anlarsınız.
Fesat yuvası.Pkk lı köpeklerin bolca havladığı mecra.Emniyetimiz uzaklarda aramasın vatan haini o.çocuklarının çoğunun ininin olduğu sözlük.

Edit:Hemen eksilemeye başlamış vatansız piçler.S.ktirin gidin kandildeki pompacılarınızın yanına mezopotamya eşekleri sizi.
an itibari ile cemal enginyurt başlığı zirvelerdeyken sezgin tanrıkulu ismine rastlanılamayan sözlük.

sözlük derken... ülkedeki dış destekli iç unsurların propaganda mecrası.
görsel
ilk paragrafına katıldım kısmen ama "Siz kim... " diye başlayan ve devam eden cümlenle senin ne kadar cahil olduğunu gördüm. Millet seni görmezden gelsin de kim silik görelim. Arkadaşın da dediği gibi burda ortam böyle işine grlmiyosa o ekşi hesabına git.
çöktü çökecek direniyor.
beleşe hesap verseler yine takılmayacağım bir ulu etmeyecek sözlüktür. evet...
radikal olanın normalleştirilmeye çalışıldığı sosyal ortam. pkk ve lgbt pozitif ayrımcılığa sahip, anasayfaya ibne olmayan giremez yazsalar şaşırmam.
tanım yapmasını bilmeyen geri zekalı tiplerin yıllarca çaylak olarak beklediği sözlüktür. evet..