bugün

eksi almayı siklemeyendir. hunharca eksileyen seri eksi oy veren ibneden korkmaz. ona karşı cesurca savaşır. her türlü düşüncesini korkmadan açıklar. kendisine saygılarımı sunarım. onu örnek almaktan gurur duyuyorum.
Eli öpülesi yazardır.cesurdur merttir.300 spartalıların ki kadar tög vardır adamda.
eli öpülesi yazardır. düşünce eksilenmez. saygı duyulur.
itiraf başlığına ilk entry yi ben gireyim düşüncesinde yazardır. (bkz: 00 00 da girilen itirafları eksilemek)
amacı düşüncesini belirtmek olan yazardır. herkesin beğenmeyebileceğini bilir.
göze alamıyorsa bir an önce sözlükten uzaklaşması gereken yazardır. herkes düşüncesini yazar beğenen beğenir, beğenmeyen eksiyi basar. tabii bazıları zevkine eksiliyor ya onlara diyecek lafımız yok.
(bkz: özgüven)
yazdıkları yüzünden 10-20 saniye içinde seri 4-5 eksi alabilmeyi başarmış yazardır. benimdir O, ben !
tek kelime ile yazar'dır.
gerçekten eksiyi hak eden yazar da olabilir. iğrenç, nefret dolu, ırkçı, yobaz söylemlerde bulunan yazarlar ile "kral çıplak" deme cesaretini gösteren yazarlar bir tutulamaz.
nasıl bilebildiğini bana da anlatması gereken yazardır. Vallahi ben anlayamıyorum, her entryde yeni bir gerçekle karşılaşıyorum. Mesela az önce sözlükte bir justin bieber fanı olduğu gerçeğiyle karşılaştım. (#12497481)
(bkz: cesur yürek)
fütursuzca entryi noktalayan yazardır. ekle butonuna tıkladıktan sonra içinde tarifsiz bir rahatlama oluşur. risk almıştır, haklıdır, risk budur. * *
düşüncesini korkamadan,sıkılmadan dile getiren arkadaştır. + oy alınca ödül verilmediğinin de farkındadır.
düşündüğünü yazan, sözlükte çoğalmasını istediğimiz türden yazar.
korkusuz yazardır.
Düşündüğünü söyleyen, yalaka olmayan yazardir. Adamdır. Eksi verenler bile aynı fikirde olmasa bile saygı duyar ona. En azından kritik konularda fikir beyan edebilme cesaretini gosterebildigi icin...
fenerbahçe aleyhine yazı yazan yazardır. zira uludağsözlükte bi kere fenere laf atayım derseniz seri eksi veren ibne ile karşı karşıyasınız demektir. bi kere kötü bir şey yazdım eksi yağmuruna tutuldum lan geçen hafta.
eksi alınca ölmeyecegini dusunen, cesur diyemeyeceğim çünkü burda bir zulume, baskıya karsı gelinmiyor *, dobra yazardır. helal olsundur.
adamın dibidir çünkü eksi alma korkusu olan yazar yazar değildir.
eksi almaktan korkmayandır. sanki ders lan bu sınıfta mı kalcaz amk.
düşündüğüne dile getirmekten çekinmeyen yazardır. helal olsundur.
egemen ideolojiyi bağlarını koparmış, sözlük gibi ortamlarda da küçük hesapların peşinde olmayan yazardır.
aslanlar gibi işçi sınıfının ideolojisinin propagandasını da yapar, faşistiyle yobazıyla abd uşağıyla kavgasını da verir.
"kraldan çok kralcı" olmaktansa, "kapıcılar kralı" olmayı yeğler.
herkesin içinde bulunduğu yazar grubudur. yüzlerce farklı düşüncesi olan insanlarız burda, beğenildiği kadar beğenilmemesi ihtimali de vardır. hepimiz bu duyguyu yaşıyoruz entry girerken. yalnız bi seovi var ki, amacını hala anlayabilmiş değilim. sanırım ayrı olarak seovi'yi göze alarak entry girmek durumu var. o da aklı başında yazarın umrunda olmaz bana göre. düşündüğünü özgürce ve kimsenin hakkını ihlal etmeden yazarsın olur biter. karma falan boş işler, sonuçta herkesin bi popisi vardır. *
söylemek istediğini hiç kasmadan sonuna dek söylüyordur*.