1. 1609.
    Alın yeni görüntüler. çok net şekilde "vali itlik yapmıştır" diyor.

utanmadan 80 milyonun karşısına çıkıp basitlik dedim diyerek yalan söyleyebiliyor. yazık cidden yazık.

http://www.hurriyet.com.t...-yeni-goruntuler-41246211
    ... gucluturk
  2. 1608.
    Menderesleri anana oy moy yok!
    ... tutyistuff
  3. 1607.
    cana yakın, tatlı mı tatlı devlet adamıdır.

hele ki hasret kaldığımız "sevdiği kadının elini tuttuğu sahneler" var ya...

hah diyorum orada, hah şimdi oldu.
    -2 ... minerva thetis
  4. 1606.
    Doğru insan. Fethullah la görüşmedim diyen milyonalinize bakın siz fetö elebaşı için şiir yazmış.
    -1 ... saban filmindeki gulyabani
  5. 1605.
    (bkz: yalan makinası)
    -2 ... sempatik degil ama yakisikli
  6. 1604.
    (bkz: imamoğlunun alkolü yasaklaması)
    -1 ... ibni maymun
  7. 1603.
    bence ince' nin düştüğü hataya düştü ve düşüyor imamoğlu.

o da; sadece belirli bir zümrenin anlayabileceği dille konuşmak. arkadaşlar kabullenelim; fraksiyon, fonksiyon, parametre, abandone etmek...

bu vb kelimeleri bilmeyen topluma bu kelimeleri kullanırsan anlaşılmazsın, dolayısıyla oy da alamazsın. halk tam olarak kendi dilinde konuşmayan insana oy vermez.

işte kullanacağın kelimeler;

minval, beka, satılmış, istihdam vb...

yani özü, toplumun bir gün içerisinde kullandığı, kullanabildiği kelimeler belli. bunları kullanmalı.

açın sosyal medyadaki sokak röportajlarına bakın. dediğimi ispatlar.

sanırım anlaşılabildim.
    1 -3 ... mofbe
  8. 1602.
    her geçen gün daha çok seviyorum bu adamı. Her geçen gün önemini arttırıyor, çok etkili bir adam ve yıllar geçtikçe çok daha iyi olacak.
    3 ... elektriklitestere
  9. 1601.
    dün akşam belki de siyasi mottom dediği kanaldan yürüyüp ''ılımlı, kucaklayıcı, kaynaştırmacı'' rolüyle takılan, önüne çıkan yüzde yüz pozisyonları gole çevirmeyen siyasetçidir.

ama şöyle düşünün; ben recep tayyip erdoğan' ın yerinde olsam ve koltuğumu kaybetmek istemesem, bu adamın bu seçimi kazanmasını isterim.

imamoğlu' nun seçimi kazanamadığını, istanbul' da siyaseti bırakıp ankara' ya geçtiğini, 4 sene ankara' da ''ankara siyasi tecrübeleri''ni kazandığını ve hangi mevkiiye aday olacağını düşünün.

4 sene sonra imamoğlu chp' nin başına geçerse akp' yi ezer, bitirir. ki bence şu andaki kadar da sakin üslupla konuşmaz. halkımız kavgayı, şiddetli tartışmayı sever. imamoğlu halka istediğini tam verir o zaman ve ezer diye düşünüyorum.
    -1 ... mofbe
  10. 1600.
    Seçmenlerine hayal kırıklığı yaşatan aday.

Öyle ki seçmenleri yalana başvuruyor durumu kurtarmak için .

Kanalizasyon ve yağmur suyu ayrışturma oranı

istanbul yüzde 70

izmir yüzde 0

O çizelgede Karşılaştırma yapıyor neden?

Çünkü ak parti 25 yılda istanbul'da bu oranı yüzde 0 dan yüzde 70 e taşıdı

CHP 25 yıldır izmir'de ve bu oran hala yüzde 0.

Yani CHP hizmet anlayışı

Kısaca üstteki entrydeki CHP zihniyeti. Manipilasyon yapıyor.

Sanıyor ki faydalı bir iş yapıyorum ama manipülasyon her zaman ters teper.
    5 -7 ... isminiunutanadam