1. 2710.
    iktidarın büyüttüğü belediye başkanı.
    ... garavel ustaa
  2. 2709.
    ekrem imamoğlu
    -1 ... once upon a time batu
  3. 2708.
    Haha haha haha hahahaha mal.
    -1 ... once upon a time batu
  4. 2707.
    ulu insan, halkın adamı, adalet, liyakat ve çalışkanlık, tam bir devlet adamı, yerim ben bu adamı.
    -2 ... ocus
  5. 2706.
    halk oyu vermiş seçmiş demiyor, iktidar gereksiz çok yükleniyor adama. yardımcı olacağına köstek oluyor.
    sanırım bunda izmir'e yıllarca yapılan yatırımların oya dönmemesi, merkezi hükümet'in izmir belediyesine yardımlarının izmirde chp oyunun artmasına yaradığı tecrübesi var.
    ama burda dünya cenneti istanbuldan bahsediyoruz. hani adına reisinde şiirler okuduğu şehir.
    bir yol bulmaları lazım. istanbul ihmal edilemez. yoksa istanbul sevgilerinin sadece rant olduğu kanıtlanmış olacak.

diğer yandan muhalefet ve pr ını yapanlar aşırı anlam yüklüyor adama.
    istanbulun her yerinde şimdi"birlikte başardık" yazıyor. bırak allah aşkına neyi başardın.
    1 -2 ... little little man
  6. 2705.
    Ben yerinde olsaydım şu saatte istifa eder giderdim.

Reisin çok fena gol attığı etkisiz siyasetçidir.
    1 -3 ... ecdadin torunu
  7. 2704.
    Havai fişek meselesi münasebetiyle Yine bir leş kargalığı yine bir sırtlanlık yine bir cambazlık yine bir palyaçoluk fırsatını yakaladı ve hakkını verdi.

Havai fişek uygulamasına son veriyormuşmuşmuş... gün karıları gibi Nispet peşinde arsızca cumhuriyet bayramı fişekleyen herif, kan dökülünce kokusunu alıp yunus taklidi yapan köpekbalığı gibi süzüle süzüle olay mahalline yanaşıyor.

işi gücü aferin alayım, ensemi kulağımı okşasınlar, makas alıp şap şup öpsünler...
    4 -3 ... pietro pacciani
  8. 2697.
    ak trollerin, her gün kudurmuş gibi saldırdığı kişidir. gerçekten de inanılmaz. koskoca bakanlar, troller, medya, kamu kurumları, 1 senedir ibb başkanı ile uğraşıyor.

burada icraat yok diye salya akıtan kuduz sürüsü; bursa, kayseri ve konya belediyeleri içnide aynı hassasiyeti gösteriyor mu, yoksa 25 yıllık aşklarının elinden gitmesinden dolayı, götlerindeki kuyruk acısından dolayı mı sadece istanbul'e saldırıyor kuduz gibi.

kudurun işte, kudurun. 4 sene daha delireceksiniz, kuduracaksınız. burada debelenip, haysiyetinizi peşkeş çekeceksiniz ama nafile. ekrem ibb başkanı. istanbul chp'nin. işte bu acı gerçek sizi delirtiyor. asla da değiştiremeyeceksiniz. 4 sene boyunca, belki de 14 sene boyunca.
    2 -2 ... cekilin bakayim
  9. 2696.
    2023 cb adayı.

akepe yi 18 yıldır iktidarda tutan kürtler in de çoğunluk oyunu alıp seçimi kazanır.

1 aylık seçim maratonuyla ibb yi alan adam 1 yıllık seçim maratonuyla akepe yi donsuz bırakır.

havlamaya devam akçomarlar.
    2 -2 ... uzakyolun yolcusu
  10. 2695.
    bu fotoğraf 25 mart günü çekildiyse
    ekrem imamoğlu

bu fotoğraf da 10 nisan gecesi bizzat sarayın bütün türkiyeyi sokağa dökmesiyle çekildi.
    ekrem imamoğlu

bu kadar halk sağlığı düşünen biri buyursun bunu da yorumlasın. samimiyetine inanalım. derdi sağlık mı, akp borazanlığı mı onu bilelim.

burda bir proje gerçekten var. ülkeye 18 yıldır hakim olmuş akp (gerçi partinin aslında hiç bir zaman bir ağırlığı olmadı ya. ülkenin asıl hakimi recep adlı adam, damatları, 5 müteahhit çetesi vs'den oluşan bir saadet zinciri. başka da bir şey yok. akp falan kendilerine meşruiyet kazandırmak için bir kılıf.) ülkeyi yıkmış batırmış, iflas ettirmiş. kendilerinden olmayan herkesi fakirleştirmiş. şunu başardık diye savunabileceği bir şey kalmamış. ama sanki kendisi muhalefet partisiymiş gib çoluk çocuğa ekrem imamoğlu kara propagandası yaptırıp aklınca %30'a düşmüş oyunu koruyacak.

trole değil ona iş verene sesleniyorum. oyun-düzenle gazeteleri televizyonları ele geçirdiniz de ne oldu? kaldı mı izleyen? kaldı mı inanan? millet trollerinize yeşil toplarınızın yaptığı propagandaya değil, ülkeyi getirdiğiniz duruma bakıyor)
    4 -9 ... ben de yazdim