bugün

muhtemelen araba kullanırken, dönmek için yolun ortasında birden duran, sonra sinyal veren, sonra kağnı hızyla dönen bayan olacaktır.
filmlerde görebileceğimiz bir olaydır.
Bıyıklı olma ihtimali yüksek veya 60 lı yaşlarda toros 12 kullannan ninedir.
korkusunun üzerine giden bayandır. her dersine girmiş, kitaptaki ve çıkmış tüm soruları çözmüştür. meme deseniz "platin meme yaptığında zımpara ile temizlenir" diyecektir.
bayan değil kadındır.
bayan, bir hitap biçimidir. cinsiyet belirtmek için kullanılmaz.

tanım: vantilatör kayışının 1 - 1.5 cm esnediğini bilen kadındır.
motor nedir ne değildir konusunda ihtisas sahibidir. evet.
motoru iyi olan bayandır.
motor kavramından gayet iyi anlayan bayandır.
elektrik, elektronik, tamir işlerinden anlayan, bu işleri seven, meraklı kadındır. olamaz mı? olabilir. kendimden biliyorum. motordan yazılı sınavım 100 dü.* sonuçta teorik ve pratik farklı şeyler. direksiyon sınavını ise ikinci de kazandım.
zor değildir. biraz çalışınca olabilendir. azıcık okur, üstüne de birkaç yılın sorularını çözerse alabilecke hatundur. örneğin 100 alamadım ama ufak bir sayıyla kaçırdım, şimdi hiçbir şey hatırlamıyorum.
zeki bayandır.
at hafızaya sonuçta beyin bedava.zor birşey değildir zaten.
kıyametin alameti olmalı.
Nazar etme ne olur çalış seninde olur.
makina mühendisi bayandır.
pratikte ne alemdedir acaba.
asıl mesleği araba tamircisi olan bayandır. (bkz: memnun kaygısızın en büyük hanımı sabriye) ayşen grudanın unutulmazlarındandır.
mekaniği anlamak erkek zekasına özgü birşey değildir. şaşırmayınız bu kadar.
(bkz: çok hızlı koşan bayana motor mu taktın demek)
çalıştıklarından ve sınavda yaptıklarından aslında hiçbir şey anlamamış olan kadındır. 100 almış olsa da bir arıza olduğunda eşini/sevgilisini/babasını arar.