bugün

entry'ler (37)

7 yaşındaki kör kıza tecavüz eden ergenler

o. çocukları kavramının tam olarak kullanılması gereken yerdir.

trabzonsporluların insan gibi maç izleyememesi

doğru tespittir. maçı izlediğimiz alandaki trabzonspor taraftarları gerçekten maçı izlenmez hale getirdiler.

türbanlı kadına defolun diyen laikçi teyze

laikliğin tam olarak ne demek olduğunu bilmeyen insandır. fark ettiyseniz teyze demiyorum teyzelik bile bayanlarda seviyeli bir makamdır bu makama ulaşamamışsa eğer insan yaşı büyük olsa da teyze kelimesini hak etmiyor. cumhuriyetimizi kuran Mustafa Kemal ATATÜRK laikliği ilan etmeden önce dinin devlet işlerinde bazı alanlarda yarardan fazla zarar sağladığını görür ( Müslim-gayrimüslim ayrımı yapıldığından dolayı insanlar arası eşitlik sağlanamamaktadır). bu yüzden din ve devlet işlerini birbirinden ayırmak adıyla laikliği ilan eder. atatürk laiklik din ve devlet işlerinin birbirinden ayrılmasıdır fazlalık olarak ayriyeten bir şey değildir diye kendisi bizzat söylemiştir. şimdi sokakta türbanı ile gezen bir bayan din ve devlet işlerini birbirinden ayıramayan insan mı oluyor? hani özgür bir ülkedeydik hani herkes hürdü? hani nerde özgürlük nerde hürlük? madem özgür bir ülkeysek ben senin mini eteğine, boya kutusuna düşmüşcesine rengarenk olmuş suratına karışmıyorsam sen de benim bir yakınımda bulunan türbana veya herhangi bir şeye karışamazsın.

bedava verse sikmem denilecek ünlüler

ünlülerin çoğudur. bazılarının makyajsız hallerini bir görün kadınlardan soğursunuz o derece berbatlar.

lise sınıfının tavanındaki ayakkabı izi

yapması gayet kolay bir iştir. 4 kişi ile yapılır. birisi amuda kalkar diğer 3'ü de onu kaldırır ve sonunda amuda kalkan adam tavana sert bir taban altı tekmesi atarak o mührü oraya basmış olur.

edit: verdiğim tarifi beğenmeyen varmış daha güzel bir tarifi varsa açıklayabilir mi acaba? hem böylece bizde bilgilenmiş oluruz.

ugg giymeyen kızların fakir oldukları gerçeği

yok artık diyorum çünkü ugg giymemenin parayla alakası yok. ben kız arkadaşıma giymesini gerektirecek bir şey olmadığını söyledim. görüntüsü o kadar güzel de değil zaten çoğunun. giymek isteyen

beni seks objesi olarak görmeyin diyen kız

asıl amacı öyle görünmek olup da çaktırmamaya çalışan kızdır.

opera mini

ben 3 senedir sürekli telefonda opera mini ve opera mobile kullanıyorum her yeni sürümlerini indirip kuruyorum bence gayet güzel mobile browserlerdir. eskiden botl browser vardı o da güzeldi ama firma battıktan sonra Türkiye' de yayını durdurdu.

kürtçe fatura gelmezse ödeme yapmayacağız demek

anayasa'da devletin dili ne olarak geçiyorsa resmi belgeler bu dil ile yazılarak gönderilir faturalar da resmi belge olduğuna göre haliyle Türkçe olarak gönderiliyor. senin kürtçe fatura isterim demen açıkça ben anayasaya karşıyım ona uymuyorum demen demektir.

aldatan sevgilisini affeden kadın

güzel olmadığına inanır ve elindekini kaybederse yenisini bulamayacağını düşünür. bu da olabilir bence. çünkü bir yerde bu durumu görmüştüm.

hdmi kablosu

sen daha önce neden üretilmedin dedirten muhteşem görüntü kalitesi sağlayan tasarım harikası kablo.

ehliyet sınavında motordan 100 alan bayan

motor kavramından gayet iyi anlayan bayandır.

üniv e mini etekli giriyorsa türbanlı da girsin

özgür bir milletiz diyebiliyorsak herkes istediği gibi girebilir kimse kimsenin kıyafetine karışamaz böyle bir hakka kimsenin yetkisi yoktur.

japon kızı vs türk kızı

tek kelimeyle japon kızı. çok tatlı oluyorlar.

ingilizce öğretmeni kadınların güzel olması

kesinlikle doğru bir durum. hangi okulda güzel bir öğretmen görsem ingilizce öğretmeni olduğunu öğreniyorum.

18 yaşındaki kızla çıkan 25 yaşındaki erkek

kısaca subyancı deniliyor bizim orda bu türlerine.

sözlük yazarlarının sitemleri

benim en büyük sitemim burayadır. ne yazsam kabul etmiyor silip silip duruyor.

seviştikten sonra sarılıp uyumak isteyen kız

terli terli uyunmaz gidip bir duş al rahatla uyursun sonra.

mini etekle araba kullanırken lastiğin patlaması

yolda kaza yapan falan oldu mu sana bakarken merak ettim şimdi.

komşu kızının attığı izmariti alıp yalamak

bir adam abazan olur da bu kadar mı olur dedirten davranıştır.