bugün

Devlet adamlığı başka, büyükşehir başkanının tercümanlğından gelen ilişkilerle yükselip bakan olmak başka. ingilizceyi çok iyi konuşabilirsin. Amma devlet adamlığı için daha 40 fırın ekmek yemen lazım.
--spoiler--
istanbul kazansaydı, dünyanın bir çok yerinde sevinç gösterileri ile daha adil, yaşanılabilir, barışçıl bir dünya için umut ışıkları yakılacaktı.
--spoiler--

Bu kadarcık mı? Küresel ısınma sona erecek, ozon deliği kapanacak, ABD, Ortadoğu'dan elini çekecek, nükleer silahlar bertaraf edilecek, AIDS salgını sona erecek, iran laik bir ülke olacak, Sahra çölü yeşillenecek ve Mayalar tekrar dirilecekti. Eksik yazmışsınız Egemen bey.*
yaman şakacı bir arkadaş.
tip olarak lokantalarda masanın üstünde duran içerisinde karabiber bulunan nedir onun adı tam adını bilmesemde dandik baharatlığa benzettiğim kişidir. oukl
bence kabinenin en akıllı bakanlarından birdir.galiba sirtlidir.ve basbakan da pnun ne kadar akılı olduğunu çok iyi biliyor.
asla gülmemesi gereken bakandır. Avrupa birliği bakanı ve başmüzakerecidir. AB' ye giremeyen ülkenin AB bakanıdır.
2020 olimpiyatları bize verilmezse sebebi gezi eylemcileridir, demişti bir ara.

şimdi de çıkmış ahmet atakan'ın ölümü için ''genç yitirilen her can içimizi yakar'' demiş.

bir yerlerde çelişki yok mu ?

bazen bu kadar aptalca bazen de bu kadar merhametli tabloyu nasıl çiziyorsunuz ?

ya ilk söylediğin yalan.
ya da sonradan söylediğin.
güzel kapak takıyor. halk bu yüzden sizi seviyor.
kan merkezinde 0+ olan bağıştır, en egemendir, herkese yarar.
(bkz: hugo)
https://www.59saniye.com/sevimli-egemen-bagis/
eğri oturup doğru konuşalım. adam iyi konuşuyor ve etkiliyor birkaç defa mülakatına denk geldim sunuculara/muhataplarına ayar üstüne ayar veriyor. hitabeti iyi. hemde genç...ülkeye yakışan bir bakan.
isli viski tutkunu olduğundan mıdır nedir tayyip'in pek de sevmediği haz etmediği adam; ama el mahkum göt gardiyan abd'nin bir şekilde her daim kabineye soktuğu patates yumrusu suratlı şakacı şey.
Angela Merker gezi olaylarının despotça bastırılış şeklini eleştirdiğinde bu zat, kendisi onlarca başbakanlık seçiminden zaferle çıkmış gibi Angela'yla güya alay etmişti: "Ey Angela, siyasi varlığını çantada keklik sanma". Kadını, kendi ülkesinde sevilen bir başbakanı, seçimleri kazanamayabilirsin gibisinden komik bir şekilde korkutmaya çalışmıştı. Herkesi iki kelimeyi yan yana getiremeyen Kemal Kılıçdaroğlu zannediyor anlaşılan.

Çok merak ediyorum, Angela seçimleri gayet rahatça kazandığı zaman ne yapıyordu, ne düşünüyordu. Ben ne kadar vizyonsuz bir adamım, TC'nin tepesini vizyonsuzlar doldurmuş, saçmasapan tahminlerim hatalı çıkıyor acaba demiş midir?

AKP'lilerin genel halini düşününce tabi ki dememiştir. Hatta fırsat bulsa Angela'yı ilk kutlayacak kendisidir.
''ouokl'' dan sonra ''rö'' diye tweet atarak kritik açıklamalarına devam eden başmüzakereci.

Rö! diye açıklama yapan egemen bağış diğer ülkelere ne mesaj vermek istiyor acaba...
siyaset tarihinin en etkileyici 2 açıklamasına sahip über bakan.
(bkz: )
(bkz: ouokl)
(bkz: rererö)
bana da lololo yaparsın artık.
bir süre kendi haline bırakılmalı...
Zehir zemberek bi açıklama yapıp rö demiş aarupa billiği bakanıdır.

(bkz: Adam haklı beyler dağılın)
direkle direkti ayırabilenlerin tiksindiği şey.

ulan ne günlere kaldık be! kuburda görsen üstüne sıçmayacağın şeylere kaldı ülkenin yönetimi.
https://fbcdn-sphotos-h-a...11616547_1257696494_n.jpg
yine güldürmüştür.

görsel
okul formasinin ustune forma giyen cocuklara benzeyen bakan.
elindeki ve göğsündeki türk bayrağıyla harika görünmektedir, komik değil.
Öldü sandım adını görünce.
güncel Önemli Başlıklar