bugün

mısır'ı kastetmiştir. biliyorsunuz, mursi ve hükümeti nekrofili idiler. hatta yasa falan çıkardılar. mısır halkından bahsediyor. yandan da tayyip'e laf çakıyor. çok zeki adam vesselam.
bir rabiacı olarak bu ne yaman çelişki. diye gale alınmaması gereken hede.
madem öyle "keşke ölsen egemen bağış".
artik muhattap bile alinmayacak siyasetcidir.
"söz, sen öldüğünde ilk ben seni öpeceğim" diyebilecek kişilerin olabileceği başlık.
muharrem ince' nin, nekrofili diye senin mısır da desteklediğin karınız öldükten sonra 6 saat daha seks yapabilirsiniz diye yasa çıkaran mursi ye denir, diyerek kapağı iyice sıkıştırdığı hadisedir.
MUHARREM iNCE SADECE KAPAĞI DEĞiL ŞiŞEYi DE BiRLiKTE GÖMMÜŞ.
Tek kelimeyle iğrençtir. Yazıklar olsun!
Kleptomanik yancı zırvasıdır bu arada kapak şişeden ziyade şemsiye söz konusu olabilir. Tebrikler Muharrem ince.
halka nekrofil diyebilecek kadar kendini aşmış şahsın halka hakaretidir.
başbakanı ne ki bakanı ne olsun.
Oradaki iğnelemeyi göremeyecek kadar kör olanlara zaten edilmemesi gereken laf.
Açıklayayım efendim. Yani demek istiyor ki o çocuk başka türlü ölseydi trafik kazası mesela bu kadar dertlenirmiydiniz. Ayrıca birkaç kişi ölse keşke diyenleri de duyduk biz.
utanmaz, arlanmaz, haysiyetsizlerin hala "aslında öyle demedi yeaaa, aslında iğneleme yaptıydııı, ayrıca trafik kazasında ölseydii öyle olmazdı da böyle olurdu da, deprem olsaydı, yanardağ püskürseydi bik bik bik" çocuğu göz göre göre polis öldürdü, utanmazlar hala arsızlıklarını örtbas etme peşinde.
Sasirtmayandir. O çocuk trafik kazasında olseydi tabii ki boyle olmazdi devlet eliyle kendi çocuğunu öldürdü diyerek aslindaaa öyle demediii diyen insanlarin agzina agzina kürekle vurulmasi tavsiye edilir.
Hiç yoktan nekrofiliz ya hırsız olsaydık?Bana işte asıl o damga koyardı.Teşekkürler Bağış'cım.
mısırmursi karıştırmıştır kafasını...yoksa sayın bağış dimezdi öle şey.
padişahı tayyip'in götünü yalamaktan başka var olma amacı olmayan bi zekasızdan başka bir şey beklenemezdi zaten. gayet normal ve beklendiği gibi bir performanstır.

şimdi egemen'i alkışlarla yerine alıyoruz.
Göt de dediydi bir ara.* Alın şu çocuğu bilgisayar başından. Kimler ülke yönetiyor amına koyim..
iş bu entry'ye konu milletvekilinin, yeni öğrendiği kelimeleri kullanmaya çalışırken maksadını aşmasıdır.

anlamını öğrenir, düzeltir hatasını.
ya o kadar aşağılıklar ki diyecek laf bulamıyorum.Bunlarda ne sex fantazisi varmış ya.
nekrofilinin anlamını bilmediğini düşündüğüm egemen bağış söylemidir. sen hangi hakla hangi mantıkla çıkıp yüzbinlerce insanı nekrofili olmakla itham edebilirsin?
"nekro sensin filin hortumu da sana girsin" diyesim geldi ama neyse.
yemin ediyorum mal.
bir adam, vatandaşa, ölüsikici der mi lan?
evet, türkiyede derler. sana, bana, hepimize..
(bkz: muharrem ince) gerekli cevabi vermistir. Senin misirda destekledigin mursiye denir o kelime. Olumden sonra 6 saat esinle iliskiye girebilirsin.
kendisi de zoofili. öküz sevici. sevmekle kalmayıp başbakan diye tapacak kadar sapkın zihniyetli. tam tokatlamalık götveren ya.
(bkz: #23131898)