bugün

entry'ler (135)

ışid denilince akla gelenler

"bull shit, holy shit, ou shit" gibi bir çok film repliği aklıma gelenler olarak sıralanabilir.

erkek arkadaşımı aldatıyorum

tan gazetesi olağan haberlerindendir bu durum. dikkat çekici puntolarla manşet atılır, altına verir hikayeyi. hey gidi 90'lar. trollüğün temellerinin atıldığı yıllar.

berberde çalan müzikler

Insana huzur veren müziklerdir. Ancak sözleri ile değil. O sıradan muzikleri duyduğunuz zaman anlarsınız ki normal bir berberde olduğunuzu anlarsınız. Girdiğim berberde jazz ya da klasik müzik duysam traş bitene kadar girecek kazığı düşünür, " saçı yıkıyoruz demi abi " sorusuna " yok yok hemen eve geçip duş alırım ben " diye cevaplarım. Ha korktuğum başıma gelmezse müdavimi olurum o ayrı.

başlanabilecek oyunlar

browser üstünden oynanan oyun olursa tadından yenmeyecektir. client indirmek artık işkence. wartune fena değil ama bir yerden sonra sıkıyor. blood and jade hoş ancak aşırı karmaşık bir oyun. bunlar haricinde ben de merakla beklemedeyim.

melek gibi kız arayan erkek

başarısız olacak erkektir. seven, ilgili olan, senin ilgisizliğine ses çıkarmayan, esprili, anlayışlı, güzel, anaç, korumacı, hamarat, az konuşan, vur ensesine al ekmeğini, kolay kanan, kıskanmayan, içkine, sigarana, arkadaşlarına karışmayan, olmadık zamanda aramayan, konuşmak için diretmeyen...
yok öyle biri.

renkli gözlü insanların kendini nimetten sayması

" gözlerin güzelmiş" sözünü sık duyduğumuz ve " benim dedemin de gözleri renkli, seninle evlensek çocuklarımız renkli gözlü olur mu? " sorusuyla karşılaştığımız için normal olan durumdur. renkli göz mutasyondur. x - meniz olum biz mutantız.

toprak aldigini neden geri vermez

toprak aldığını geri verir. biz buna madde döngüsü deriz.

gece mezarlikta gezerken uçan vajina görmek

ebenizinki olması muhtemeldir. zira demiştim size daha önce ebenizinkini görmeniz yakındır diye.

çok seven öğretmen ve sevilen öğrenci

öğretmenliği, öğretmenlik yapılacak okullarda yapmış öğretmen ve öğrencilerinin ilişkisidir. allah bu öğretmenleri meslek liselerinden korusun. biz yandık siz yanmayın.

kulaklık ile muzik dinlerken osurmak

kulağından osurmadığın sürece olabilecek bir şeydir. doğal olandır. telaş etmemek gerekir. osuruğa gülenin osuruk kadar aklı yoktur.

estetik ameliyatla gelen güzellik

genetik olarak kalıtılamayacak güzelliktir. zaten estetik ile kendini şaheser yapabilecek birinin çirkin ve zengin bir kocası olması da muhtemeldir. bunların çaprazlanmasından oluşacak f1 dölü, gen havuzuna düşen çürük yaprak tanesi gibi olacaktır.

kalabalık bir ortamda türkü söyleyen insan

elazığlı olma ihtimali çok yüksektir. tanıdığım 10 elazığlıdan 8' i her ortamda türkü söylemeye bayılıyor ve sesleri de güzeldir.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

dream theater - finally free.

mango nun kapısında karısını bekleyen koca

normal kocadır. içeride kadınların içinde kasılacağını ve ezilme tehlikesinin olacağını bilir. en iyisi onu salayım, dışarıda ferah ferah bir sigara içeyim diyendir. tabi o bir sigara iki olur, üç olur, olur da olur. ancak içerideki kadının dikkatli olması gerekebilir. yaptığım gözlemlerde dışarıda bekleyen erkeklerin yanlarında ilgilenecekleri çocukları yoksa, mekana giren çıkan genç hatunlarla göz banyosu yaptıkları aşikardır.

26 nisan 2014 uludağ sözlük izmir zirvesi

benim için kordonda midye bira yapın, bir yudum yere dökün buharlaşıp gökyüzüne çıksın. bulut olsun. uçsun uçsun taaa buraya gelsin. yağmur olsun. ağzımı açayım yağmura, bana ulaşsın.

kolunda kıl olmayan türbanlı kadın

kolunu gösteriyorsa bakire değildir.
edit: basmayan için ironidir.

ben paramı alır giderim diyen öğretmen

her öğretmen mesleğe öğretme hevesiyle başlar, çabalar, didinir. karşısındaki ergen kitlesi, kendini haylazlıkla kanıtlama derdinde olduğundan dersi dinlemez, katılmaz, abuk subuk espiriler yapar, yeri gelir atar yapar. bağırırsın anası gelir, dokunursun babası gelir. saygıdan eser yoktur bu öğrencilerde. milletçe en büyük özelliğimiz olan boş konuşma, bol keseden sallama, dünyanın en iyi insanı olduğuna kendine inandırma olaylarından dolayı atar da atar. sonuç olarak öğretmen bir süre sonra mesleğinden soğur, karşısında sevgili bulmak ve eğlenmek için okula gidip gelen kitle olduğunu farkeder. sonuç olarak koy götüne rahvan gitsin hesabı, girer dersini anlatır, çıkar, sınavda sokar. şurada sorsak ben lisede şöyle yaptım, hocaya böyle yaptım, şöyle ders kaynattım, böyle kopya çektim diye yaza yaza bitiremezsiniz. hanginiz düzgün öğrencisiniz de öğretmene atıp tutuyorsunuz? ah o eski öğretmenler diyorsunuz? ben de diyorum ki ah o eski eğitim sistemi. okumak isteyen okusun. gidin parkta kumda oynayarak eğlenin. okumak isteyen ve okutmak isteyenin hakkına girmeyin açıklamalarını yapacağım konudur.

zafer gazoz vs niğde gazozu

yeni nesil bilmez 80' li yıllarda, ekmek fabrikası gibi her mahallede bir gazoz fabrikası bulunurdu. zafer ve niğde gazozları daha köklü olup hala ayakta kalabilmiş fabrikalardır. o dönemlerdeki her gazozun ayrı bir tadı, o dönemin çocuklarında ayrı bir yeri vardır. benim için de en iyi gazoz cem gazozları. ama o artık yok.

yazarlar sınıfında hangi yönüyle dikkat çekiyordu

kodum mu oturtuyorum.

yazarların aldıkları en düşük notlar

bir kere biyolojiden 2 almıştım. kaderin cilvesi biyoloji öğretmeni oldum.