1. 1.
    alm. kardelen**
    ... aftermath
  2. 2.
    nemrudun kızı...
    -1 ... hosgeldin cadisi
  3. 3.
    an itibariyle staj defter çevirileri yüzünden kafayı yemiş, beypazarı kurusu yiyerek sakinleşmeye çalışan bal böceği.
    ... hosgeldin cadisi
  4. 4.
    anlayış,dürstlük,yargılamadan insanları kabullenme konusunda tavan yapmış komik arkadaşım..severim kendisini...şahsına munasır bi kişiliktir..kendisine mavi önlükte başarılar beyaz gelinlikte mutluluklar dilemekten kendimi alamamaktayım..
    ... tiktak
  5. 5.
    1-karşıyaka da tanıyamadığım istanbula kısmet olan guleryuzlu ıyı huylu arkadaşım.
    2-güleryüzlü olduğu için benide güldürdüğünü keşfettiğim anlayışlı esprili kişilik

(bkz: misafir ol gel bana börekler açıyım sana)
    ... broadcastonwax
  6. 6.
    güzel muhabbet insanı, staj raporundan aldığı ba notuyla yıkılan arkadaş aynı zamanda.şu aralar rehabilitasyon merkezinde yıpranan sinirlerinin uçları törpüleniyor...
    ... dukur
  7. 7.
    a.k.a. kader arkadaşım die seslenmek istiorum burdan kendisine..paranoya müptelası, muhteşem içki sofrası muhabbeti insanı , zaman zaman , güzel olduğu kadar kırıcı kırıcı olduğu kadar küstah , yanlızlığın tadını almış kıymetini de bilmiş güzide yazar arkadaşım.. güçlü karakteri de göz ardı edilemez ayrıca..kendisine mavi önlükte başarılar beyaz gelinlikte mutluluklar diliorum...(siyah gelinlik isteyebilecek kadar da aksidir he!)
    ... tiktak
  8. 8.
    sabahları arayıp çalar saat misali uyandırdığım, bir nevi dekoder gibi kullandığım, haritalarla yakından alkadar olan, canım arkadaşım, harbi dostumdur.
    1 ... angelofpain
  9. 9.
    kimse umursamazken umursar ,kimse anlamazken anlar,kimse dinlemek istemezken dinler hemde aynısını binlerce kez,güzel yorumları sevindirir, eleştirileri acıtmaz...kafamı bozdu ama bugün gel dedim gelmedi bi de üstüne trip yaptı burda adını ağzıma almak istemediğim organ kızı..ay tamam göt kız!
    ... tiktak
  10. 10.
    ben göt kare olduğundan şüpheleniyorum... ya da göt sonsuuuuuuz
    ... hosgeldin cadisi