bugün

seneye odtüde olacak kişi.
muhabbeti hoş bir yazar.ayrıca türkiye 126.sı olmuş.kutlarız,odtüde başarılar dileriz
istediği okulu kazanmış olmasını kutladığım üçüncü nesil yazardır.
birkaç gün içinde tercih yapması gereken ama hala hangi bölüm yazacağına karar veremeyen,sıyırdı sıyıracak modundaki yazardır.
ailesi arkadasları elektrik elektronik diye diye kafasını reostasız bir paralel devreye cevirmis yazar kişisidir. bu günler gececek ve kapı gibi bir endüstri mühendisi olacaktır. kendisine tanrıdan sabır ailesinve arkadaslarına da elektrikçiden reosta diliyorum
insanın uyku düzenini bozan yazar.fakat büyük yardımlarıyla bana sabahlama deneyimini yaşatmış yüce insan,tapılası yazar *
derecesini duyunca içten kutladığım yazardır.
popüler kültüre meze olmayı kesin dille reddetmiş,odtü yolcusu yazar arkadaş.
iyi ki odtü ye gelmiş de bir günlük iş macerasını bizimle paylaşmış dediğim ortamlara akalım havasındaki arkadaş.*
"odtü endüstri mühendisliğini tercih etmiş, pek de iyi etmiş" dediğim, daha da fazla kaynaşmayı ümit ettiğim hoş insan.

(bkz: lern mit uns) *
sozluge yeni katilmis yazar. odtu'yu kazanmasi beni ilgilendirmesede * * sozlukteki aktifliginden dolayi gozume carpmis yazar.* * kendisine hos geldin diyerekten, basarilar dilerim.
kendisine ortamlara akan genç yaftasını yapıştırdığım için beni çimdikleme girişiminde bulunmuş şeker arkadaş.
sözlüğe girmem konusunda bana referanslık etmiş yüce insan. saçlarının anlayamadığım bir şekilde her gün ton değiştirdiği, 'şeker rock' tanımı ile * beni kırıp geçiren, pek bir şeker yüzsüzlük abidesi *
kelimenin tam anlamıyla şeker. böyle sürekli bir hareket, bir enerji.. seviyorum ben bu kızı. **
gururumuz canımız ciğerimiz kızıl bacımız pek güzel bişi allah yanımızdan eksik etmesin*
kendisi hakkında ne yazarsam yazayım, kelimelerin yetersiz kalacağına inandığım için 7 aydır hep aklımda olduğu halde nikinin altına entry girmekten kaçındığım, hem en mutlu hem en kederli zamanlarımda hep yanımda olan, sabır taşı, dert ortağım, mükemmel insan, ablam benim. kızıl bacımız *

iyi ki varsın, yüzüncü entrimi sana adadım. *
kendisiyle bir hesabımız olan yazar. iş ciddiye binince kaçtı, alt tarafı oyun ne var bunda. yenilmekte var yenilmekte.**
zirvelere geçerken bi uğrayan , yerinde duramayan ,odtü kaldığımız yerden devam zirvesi'nin kızılay ayağında offf yeter artık ben artık gittim diyerek kalkıp gitmiş hiperaktif olma ihtimali yüksek yazar *
edit:soğuktan dişlerim zangır zangır titrerken titizlik etmeyerek hırkasını bana vermiş ve donmama engel olmuştur , hakkını yememek lazımdır , saolsun varolsundur , büyüktür.
oda arkadaşım olduğu halde yüzünü pek göremediğim ve özlediğim yazardır... * * * *
yunan mitolojisinde çoğu canavarın anasıdır. güzel bir kadın yüzüne ve sürüngen vücuduna sahip olmaktadır kendisi. en sonunda tanrıları kızdırıp kendini etna yanardağı'nın altında bir mağaraya hapsettirmiştir. *
bildigin gizil.
güncel Önemli Başlıklar