bugün

Zikilmiş götün davacısı.

Hayır madem bu kadar salaksın otur yerine ses etme bari.
Güzel ama gerizekalıymış kendisi.

Hakaret etmek istemezdim fakat gerçek bu! Hala bu devirde şöyle şeylere inanacak ve bu duruma düşecek insanlar var şaşıyorum.. tamam inandın da cinsel münasebet ederken ya da yaparken hiç mi aklına gelmedi saçma olduğu? Bir kere baştan kaybetmişsin sen.. ahah yazık!
Tam Acun Ilıcalı denilen simsarın arzuladığı zeka kapasitesi... Böylesi para kazandırıyor zaten. Fazlası izleyenlerde aşırı yüklenmeye sebep olur. Salaklara salakları izleten kısır bir döngü...

Ortalama zekaya sahip, makul insan deyiminin zıttı.
"Akıl yarak değil ki sokasın." demişler. iyi demişler.

(bkz: güç)
Umarım şakadır. Şaka değilse gerçekten acınacak halimize gülüyoruzdur lan. Olm öyle iş mi olur lan? Olur tabi. Badelemeyi falan unutmuştum pardon. Evet örnekleri mevcut.

Belki de gündem olmaktır amaç? Ya da yarışmayı kazanamadık belki tazminatı kazanırız kafası? Neyse geçmiş olsun.
(bkz: made my day)

Haberi sabah gordum ve gercekten guldum. Bu kadar aptal degildir ya olamaz.
kesin kaçak akım vardı farketmediler, sağa sola saçıldı hep enerji.

çıkar için cinsel ilişkiye girip, çıkarın gerçekleşmeyince şikayetçi oluyorsun, bu nasıl bir utanmazlık ben anlamadım.

umarım haber trol haberdir, gerçekse çok acı.
https://www.youtube.com/watch?v=9BrBs8PpB5Y

kadın daha öncede bu tür motivasyon cart curtla içli dışlıymış.

rus antrenörlerin atletlerle cinsel ilişkiye girip hamile bırakması gibi bir olay söz konusu sanırım. hamile kalmak kadın sporcuya doping etkisi yapıyor sonra aldırıyorlar. belkide böyle bir şey olmuş olabilir.

ama kadına bakınca tam iftira atacak bir tip görüyorum.
Kızcağız enerjiyi sağlam yükletmiş.Sonrada patlamış:))
Kesinlik ile bu işte başka bir iş var..

Üni mezunu bir kadın akıllı tek başına bir yarışmada yarışıyor..

Ve dönüşte böyle bir dava açıyor..

Bence hıyarın elinde bunun görüntüleri var asamdan önce adamı ters köşe yapmak için böyle bir dava açtı...
Adam bunu tehdit etti.. Gel diye..

Yoksa kimse bu kadar salak olamaz...
suç işlese ceza-i ehliyeti yoktur.
Gorende akli basinda birsey sanır. Enerji yukletmek icin insan kendini siktiri mi. Şarj cihazi mi bu adam.
Bir sefer de degil, defalarca sarj ettirmis. Hic birinde lan bu adam beni sikiyor olabilir mi acaba demez mi insan.

https://m.youtube.com/watch?v=GZRLyx4crB4
Hmm biraz düşündüm de Ters ilişki durumu söz konusu ise kısa devre yapıp enerjiyi tüketmiş olabilir. Gene iyi kurtarmış, voltaj fazla gelseydi yakabilirdi yani. Dübürü.
Turabi kaç kere şampiyon olmuştu.
Yeni duydum çok komik ben bu enerji isine girmeliyim diye düsündüm.
Bataryası bozuktur belki hemen adama suç atmamak lazım.

Güzel meslek doğrusu, ilgilenenlere yükleme yapılır.
Fakir olduğum için Bakiyem fazla değil, en fazla 15 liralık yüklerim ama.
Valla dagarcigima ‘gel de sana enerji yukleyeyim’i kazandirdi. Umarim ecem hanim gibi enerjinin gucune inanan birini bulur ve ben de yukleme yaparim.
Enerji ve tabii kaynaklar mağduru birisi.
2019 survivor yarışmacılarından biriymiş. enerji yükselmemiş belki ama bir zihin açıklığı gelmiş bence.
sikerler kamil. bu ülkede herkesi sikerler deee. böyle bir gerizekalılık nasıl oluyor aklım hayalim almıyor, beynim yetmiyor. bu kadar mı gerizekalısın be kızım!
Dünyada hala bu kadar geri zekalı insanların varlığı uyanıklar için gerçekten umut verici.
Yükleme yapmışlar kıza. Hem de defalarca.
yuh arkadaş ya bu kadar saf mı bu insanlar
belki de adam fos çıktı butün enerjiyi ecem yükledi adama.
Fazla yüklenmiş sanırım.
uyandıysa kalkıp yerine yatsın artık, hiç yok yere kaçırmasın uykusunu.

bu saatten sonra giden gitmiş.

hayır bir de para vermiştir üstüne.

millet bu zekayla yemin ediyorum iyi yaşıyor bu yaşlara kadar.