1. 1.
  cnn türk'ün yeni yüzlerinden olan spiker hatun.spor haberleri sunan güzel hatunlar kervanina katilmistir kendisi.1981 istanbul dogumludur.koc üniversitesi mezunudur.almanya 2006 dünya kupasi boyunca takımlar hakkındaki ilginç haberleri ekrana taşımıştır.
  1 ... chilavert
 2. 2.
  pelin çift ile beraber metrekareye düşen güzel spiker adeti bakımından cnn türk'ün ntv karşısında elini kuvvetlendiren güzel insan. o hep sunsun, biz hep izleyelim.
  3 ... kenjin
 3. 3.
  sinir bozucu, gıcık cnn türk spikeri.
  1 -1 ... sayid jarrah
 4. 4.
  spor haberlerinden "yeni gün haftasonu"na terfi eden cnn turkün güzel gözlü spikeri.
  1 ... ardahan
 5. 5.
  güzel mi yoksa değil mi diye zaman zaman ikilemde bırakan ama sunumu ve tarzı hoşa giden spiker kişisidir.
  1 ... aborjin
 6. 6.
  ses tonu kötü olan, çok güzel olmadığı halde ekranı iyi dolduran spiker. cnntürk'ün dekoru ve kadrajları da bunda etkili olabilir.
  -2 ... gilda
 7. 7.
  bazen tanrıça kadar güzel, bazense kanalı değiştirmeme sebep olacak kadar itici gelen ilginç bir varlık. çok zıt ve uçlarda iki kavram kullandığımın farkındayım ama öyle. belki de bakış açıma göre değişiyor, kim bilir..
  2 -1 ... daniel tozser
 8. 8.
  hem haber sunuyorum hem de süper bacaklarım var demeye getiren hatun. masaya oturunca değiştiriyorum ama ece hanım, ne olacak şimdi. madem mini etekle çıkıyosun sonuna kadar ayakta takılacaksın. yok öyle gösterip oturmak. haber izleyeceksem neden habertürk'ü açayım ki hem ablacım. ha dersen ki "bacak izlemek istiyosan git porno film izle", yok olmaz ben seni beğeniyorum derim. çok da tutkulu bir beğeni değil bu aslında. bacak çekici geliyo bi an. bu satırları okuyorsan bana ulaş msn'den konuşalım. öptüm bye.
  3 -3 ... ptah
 9. 9.
  sürdüğü ruj ile üzerindeki kıyafetlerin renk uyumunu her daim 12'den vuran güzel habertürk spikeri. ayrıca mor çok yakışıyor bu hatuna.
  3 ... skipiarro
 10. 10.
  kavak yellerindeki leyla ile birbirlerine fena benziyorlar. ayrıca parmakları çok uzun lan. ekran ayarlarmızda mı sorun var diye iyice araştırdım. italyan bilim adamları da kabul etti ki bu kızın parmak uzunlukları standartların üstünde.
  2 ... cavit