bugün

Cidden cok buyuk terbiyesizlik yapmis. Yalaka oldugunu biliyorduk ama bu resmen terbiyesizlik.
Şehitler adına yazılmış olan bir marşa küfür etme cürretinde bulunmuŞ, şimdi gidip kendisine bir soru sorsan mal gibi kalacak olan cahil çomarın tekidir. Cehalet insanın beyninde başlar ve çok okuyarak, bilgi edinerek mağlup edilebilir ki onda bu kapasite yok. Bu arada tayyip ve kurmayları artık anladı Atatürk'ün değerleriyle oyun oynanamayacağını.
Atatürk'ün kurduğu cumhuriyetten tardedilmeli, ölene dek vatansız olarak kalmalıdır.
müslüman, arap sevici bir gerzektir. kendisinin filmlerini izlemedim çünkü neden izleyeyim. tek bildiğim yobaz, gerici bir insan evladı olduğu.
güftesi müslüman anadolu halkına, bestesi artık ne kadar doğrudur izzeddin hümayi'ye ait; aslı kafkasya dağları olan ama hırsızlıkta marka olmuş kurucu cumhuriyet kadrolarınca araklanıp çiçeği burnunda sabetay sevi döllerine hediye edilen marşı 10 numara coverlamış delikanlı bir kardeşimizdir.
Denize dökülemeyenlerin torunu.
Çıkıp küfür etmeyi biliyorsun delikanlı gibi arkasında dur bari.
Yap yap montaj.
Zamanı gelsin görürsün sen montajı.
Bu namussuzluğa fikir özgürlüğü diyen herkesin de ayrı ayrı amk.
yalakalığı bile becereyemen hıyarto. çırpın dur artık ganyotçu.
Filmde giydiği kıyafetin karakterine çok yakıştığı.
Söylediği sözün bile arkasında duramayan, montaj diye kıvırmaya çalışıp daha da rezil olan yaratık.
Sanma ki dönmez bu devran bunların hesabı da sorulmaz.
am.ına kodumun adamının ismini bile bilmiyordum bu olaydan sonra duydum ismini reis dediğiniz adama yalakalık yapıyordun da ne oldu şimdi diziden de siktir etmişler ve sana bişey söyleyim mi reis dediğiniz adamın sikinde bile değildir bu durum beyinsiz sürüngen..
Özür dilemiş ancak geçti bor'un pazarı sür eşeği Niğde'ye. http://m.t24.com.tr/haber...ovuldu-ozur-diledi,404700

Videonun bir bölümü yayınlanmış. Bir de tamamı yayınlamış olsaydı daha neler duyacaktık?
eleştiri ile hakaret farklı kavramlardır. bu sözde oyuncu hakaret ediyor, dolayısıyla düşünce özgürlüğü savunması olmaz.

Reis dediğiniz adama aynı şekil laf edilse, ona yazılan şarkı bu şekilde değiştirilse zaten düşünce özgürlüğü demez saldırırsınız.

Aradaki fark, o zaman da bu eleştiri değil, hakaret diyen biz oluruz.
2 filmde oynadi diye kendini oyuncu zanneden vasifsizin teki. safak sezer in soförlügünden sinema filmine terfi etmis. günlük hayatinda uyguladigi yasam stilini oynadigi filme yansitinca oyuncu olmus olmuyorsun.

fikirleri, sözleri zerre umrumda degil.
nankör ve karaktersizlere laf anlatmaya, sinirlenmeye, kaale almaya kalkan bizlere yazik oluyor.
Yapilmasi gereken adinin bulastigi hicbir yapimi izlememek, izlettirmemek olacaktir.
üstelik bu kültürel acidan da faydamiza.
Şu an beyaz tv de asrın kıvırmalarınj yapan zat. Bir yandan da maneviyatımı kaybetmek falan diye parçalıyor.
Vallahi o izletiyi avrupa birliği üyesi ülkelerden birer tane avukat toplayıp heyet kursan bile savunamazsın fakat görüyoruz ki nihat doğan bunu tek başına yapmaya çalışıyor. Yedik mi hayır yemedik. Bu izletideki baş kahramanımız ben bu marşın ehemmiyetinden habersizdim misalindeki sözlerini de hiç inandırıcı bulmuyorum. Aylardır gündem de izmir marşı nerede yaşıyorsun sen insan hakkında atıp tuttuğu şeyin ne olduğunu bilir.
kemalizmin ne kadar sefıl duruma düştüğünü ispatlayan bi paçavradır kendisi. basit bişey gibi gelebilir insanlara ama mustafa kemali aşağılamak hiç bu kadar basit olmamıştı bu ülkede.
Bir kivirmalar bir kivirmalar ki dansoz bu kadar kiviramaz , aglaya zirlaya kiviriyor masallah , bide utanmadan etkiye tepki diyor dangalak , denize doktugumuz yunanlar bile senin kadar turk dusmani olamamis . . Allah dusmanin bile delikanlisini versin .
https://www.youtube.com/watch?v=ObBbRE0jXTU

kıvırmak nedir nasıl olur canlı canlı göstermiştir. evet.
hanzo 2 de rol alacakmış;

görsel
Bu elemanin vasfi, egitimi nedir ko bu kadar konusuluyor. Fotografininda da agzi acik ayran delisi bir hali var.

Bu tip eziklere prim vermemeli kendini nimetten sayar yoksa.
Atasına saygısı olmayan bizden değildir. Bunu herkes iyice bellesin.
Ermeni'dir. Siyasi iktidardan aldığı cesaretle sıçmış sıvamış p.zevenk.
bu adamlar sürüsünü izmir'in dağlarında silkmek lazım.
Kendisi o.ç deyince ilk akla gelen isimlerden bu başarısından dolayı kendisini tebrik ediyorum, helal olsun valla o.ç sıralamasında en gerilerden gelip ilk sıraya yerleşti büyük başarı. Kalıbını siktiğim bi de boynunu büküyor piç.
Yazık filmlerde çok sevmiştim kendisini çok ağır ayıp etti. .