entry'ler (63)

2017 2018 sezonu galatasaray formaları

büyük ihtimal hükümet tarafından kaldırlacak formalardır. gerekçe ise şu olacaktır..

ey galatasaray! sen kendini haçlı mı sanıyorsun ya?

yazar nickinden kişiliğini tahmin etmek

zenginoglu: fakir ama her yerde "abi para var" diye gezen tiplerden.

türklük bedenimiz ırkçılık ruhumuzdur

ırkçılığın ne demek olduğunu bilmeyen humanist sazanlar buralarda önüne geçeni eksiye boğuyor sanırım neyse önemli değil ırkçılık ülke bölenlere yapılması gerekendir. ha ayrıca sorgusuz sualsiz araplara yapmak da sıkıntı değildir.

birileri oruç tutuyor diye dışarıda yemek yememek

saçmadır. bir insan oruç tutuyorsa kendine tutuyor senin yemek yiyip yememen onu ilgilendirmez istersen alır eline doldurmanı yalaya yalaya sokaklarda gezersin ister sigaranı pöfürdeterek içersin kimse de bir şey diyemez.

sözlük yazarlarının itirafları

Seni bir yere götürmek istiyorum, yani biliyorsun seni umursuyorum ama çok soğuk ve neresi bilmiyorum. Seni öpmek , iyi hissettirmek istiyorum sadece gecelerimi paylaşmak için çok yorgunum. Başka bir aşkta bambaşka bir aşkta tüm göz yaşlarım tükendi.

kürtler kısırlaştırılsın

eskiden tek derdirimiz bir kürdün bir kürtten onlarca çocuk yapmasıydı. şimdi bunlar suriyelilerden de onlarca çocuk yapmaya başladı.

tehlikenin farkında mısınız?

tanrı sizi korusun diyen imam

tanrı türkçe bir kelimedir ve yaratıcı demektir.

allah ise ibranice kökenli bir kelimedir ve yaratıcı demektir.

ee abi burada sıkıntı ne? türkçe söylemek varken neden ibranice söylüyoruz kendi dilimize ne oldu bizim?

arap seviciler toplanır şimdi.

haddinden fazla anlam yüklenen şeyler

ahlak, değerler.

insanları sevmeme nedenleri

günümüzde insanlar eskisi gibi bir duyguyu yoğun bir şekilde yaşamıyor hemen hemen her şey sahte ve geçici.

cenaze muhteşemdi allah rahmet eylesin

gittikçe beyinsiz oluyoruz farkında mısınız? telefon, bilgisayar gibi şeylere bağımlılık yokken insanlar daha yaratıcı, daha akıllıymış herkes zaten bir şeyler öğrenmek için okumak zorundaymış. şimdi ise beyinlerimiz yavaş yavaş çürüyor neslimizle birlikte.

büyük meme erkekleri gerçekten etkiler mi

erkeğine göre değişir ama genelde ortalama boy tercih edilir kanımca.

atatürk e hakaret etmiyorum ama sorgularım

isteyen istediğini sorgular istediğine söver. sokayım ahlağınıza ve değerlerinize.

volkan demirel ile boz ayı arasındaki farklar

boz ayının soyu tükenmekte.

ingilizce entry giriyoruz kampanyası

i know someday you'll have a beautiful life, i know you'll be a star in somebody else's sky, but why, why can't it be, can't it be mine?

onu gördüğünde fonda çalan şarkı

pörl cem black.

allah

görüldüğü yerde kazığa oturtulması gereken kişi.

cuma namazına gitmeyen erkek

zaman öldürmeyen erkektir.

seni hayata bağlayan şey ne

bir şey bağlamıyor aslında ama hiçbir şey koparmıyor da. garip.

bakire kızın kaşar olmadığı anlama yolları

genelde bu başlıklar sövenler kaşar oluyor.

35 yaşındaki adam 18 yaşındaki hatun ilişkisi

iğren bir ilişki olmakla birlikte daha çok müslüman ülkelerinde görülür.