bugün

altıncı nesil yazar.

hoşgelmiş.
yaran nicklerden birine sahip olan nesildaş yazar.
yalnızca nickinden yola çıkarak yaptığım kaale alınmaması gereken bir tahmine göre 16-17 yaşlarında bir hatun kişi olduğunu düşündüğüm nesildaş yazar.
sucuk beyinlilerin olgun ama içi boş yaştakilerin tırstığı 22 yaş gayet özgüveni yüksek ve inşallah edebiyat mezunu olacak gerçekçi yazar.
kendini mükemmel şekilde ifade eden yazar.
diğer yazarlara iltifatları için teşekkür etmesini bilen yazar.
uludağ sözlüğün görüp görebileceği en ...tan entryleri giren yazar(!) bir de edebiyat okuyormuş; kurduğu her cümlenin içerisinde 2-3 tane anlatım bozukluğu mevcut (bkz: #6256498)* * *
çekemeyen kıytırık kişiliklilerin nick başlığı altına hata yapmadan cümle kurma çabası içine düştükleri yazardır.uludağ sözlük eğlenceli bir mekan olduğundan hızlı ve heycanlı yorumları dikkatle girilememesini bilgisizlik olarak görmeyen yazardır.
bazı yazarların aksine büyük edebiyat eserlerinin ve toplumda itibar görmüş roman ve hikayelerin çoğunda anlatım bozuklukları olduğunu bilen yazardır.bilmiş geçinenleri mors etmeyi seven yazardır.
(#6256053) no'lu entrysinde soru eki olan musun'u ayrı yazması ve alıntı yapılan konuşma cümlesini tırnak işareti ile ayırması gereken arkadaşımızdır. sözlüğe hoş gelmiş ayrıca.
* (bkz: ebru salla boşver)*
hoşgelmiştir.
an itibariyle cansu dereye çok pis takmıştır*
bana hep, " ebru ev boş gelsene. " diye nicki çağrışan yazar. niye bilmiyorum, Reenkarnasyona pek inanmam ama önceki hayatımızdan tanışıyor olabiliriz. mahmut'tu adı yanılmıyorsam.
adı asla mahmut olmamış olan ve uyarıldığında musunu ayrı yazmayı yenilgi utanç olarak görmeyen yazardır.yazdığı cümlenin sonunda şimdi sırıtan sevimli gendiylen barışık yazardır.
açtığı muro filminde koparan sahneler ve nine ivedik başlıklarından ötürü; recep ivedik ve muro tarzı esprilerden hoşlanan ilginç bir kişilik olduğunu düşündüren yazar...
okudugum yorumlardan anladıgım kadarı ile biraz takıntılı ve olumsuz eleştiriye kapalı bir yazar kişisi.
nickinin altına düşülen her entryê muhakkak cevap yazmayı kendine görev bilmiş bir arkadaşımız olup,şahsen daha mutevazi olmasında fayda gördüğümü de belirtmek isterim.
bu arada hoşgelmiş.