hukuk diploması olduğuna inanmak istediğim ama ciddi anlamda zorlandığım, hayretler içinde izlediğim, şarkı söyleyen bir çift meme.

dudaklarını kısıp anayasa hukuku çalışırken onu düşünemiyorum, evet ben şekilci bir insanım.
yeminle objektif bakmaya çalıştım bu kadına, hem de defalarca. ama yok yahu, bildiğin güzel değil işte bu kadın. yarım kilo silikondan dolayı kapanmayan bir ağız, makyajdan aslı görülmeyen bir ten, eblek bakışlar.. hani o kötülediğiniz türk kızını buna bakarak kötülüyorsanız, geçerli bir sebebiniz var demektir uuserlar. affettim gitti hadi.
vücuda gelelim diyeceğim ama, kadının giydiği * kıyafetlerin basitliğinden ötürü her baktığımda midem bulanıyor, yorum bile yapamıyorum.
nolur azalarak bitsin.

edit: resim vermeden de edemedim. bu mu güzel şimdi allasen?

görsel
disko kralında -ben hukuk fakultesini bitirdim diyince yavuz bingölden uygun cevap gelmiştir -bitirmekle olmuyomuş demekki, ama unutulan bir şey var; (bkz: mikrofon)
sezen aksunun bu kıza nasıl olupta şarkısını verdiğini anlayamadığım kişi. ayrıca office girl ümüz sayesinde şu ebelek " sana dokunamıyorum buna inanamıyorum " şarkısını günde milyon kere dinleyip iğrenç ve son derece kusmuk bulduğum şarkıcı.
her klasik tiki pop şarkıcısının istediği şeyi istiyor kendisi. şarkılarıyla, kilpleriyle ve verdiği pozlarla bunu basbas bağrıyor. biri bu garibin imdadına yetişsin.

ne mi istiyor? (bkz: yarrak)
she has a go. türkçe meali: gideri var.
Seksiliğinin üzerini artık örtmeyeceğini söyleyen şarkıcı.*
Son kliplerinde hayranlarından gelen istek üzerine muhafazakar ** bir tavır takındığını söyleyen Ebru Polat, 'Hadise bana örnek oldu. Artık seksiliğimin üzerini örtmeyeceğim.** Tepki çekmeden de hem seksi hem de başarılı bir sanatçı olabilirsiniz' demiş. Polat, Sezen Aksu'dan aldığı Seni Yerler parçasının klibinde de seksi danslarıyla dikkat çekeceğini söylemiş.*
"Doğu Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunuyum. Bir dönem avukatlık da yaptım. Avukatlık çok onurlu bir meslek ama bana göre değil.** Ben şarkı söylemeyi çok seviyorum. insan kendini hangi meslekte mutlu hissediyorsa onu yapmalı. Şarkıcılık, oyunculuk nankör meslekler. 50 yaşına gelince bu meslekleri icra edemeyebilirsin. Belki yaşlandığımda mesleğimi yaparım.* Bence avukat, doktor hiç fark etmez. Yeteneği olan herkes şarkıcılık yapabilir."

yeteneği olan herkes şarkıcı olabilirmiş. hadi ya, sen olmuşsun ya. hani yetenek gerekiyordu şarkıcı olmak için.

ayrıca Formunu en çok spor yapmaya borçluymuş.

kişisel özellikleri ne olursa olsun fiziği özellikle de kalçası çok güzeldir.
10 cm uzunluğunda etek giyen, silikonlu memelerini göğüs ucu hariç tümden sergileyen herhangi bir kadın için "çok güzel", "nikahıma alırım", "ohhh, aşığımmm" diyen, orda burda photoshop'lu olduğu her halinden belli olan fotolarını paylaşan abazanların olduğunu gösteren kadın.
meme-göt-am-bacak 4'lüsü her kapıyı açıyor.
g.ötünü başını açarak gündeme gelen şarkıcı. itici buluyorum kendisini, ibne misin lan diyorlar.

itici hatun kişilik.
adnan polat ile sadece soyadı benzerliği olan magazin balonu.
asıl hesabından fake hesabına geçmeyi unutmuş sanırım.

görsel
türkiyede özel üniversitelerde hukuk fakültelerinin sayısının baya bir çok olduğu düşünülürse,hukuku bitirmesine şaşırılmaması gereken hatun kişi.
gerçek ismi filizdir. kendisi kıbrısta hukuk eğitimi almıştır.
çok beğendiğim bir müzisyen. hastasıyım.

(bkz: müzik kanalı açıp sesi kapatmak)
sadece göğüs-dudak-kalça üçlemesinden oluşan şarkıcı! ya da öyle olduğuna inanıyor.
selçuk şahin'in sevgilisi olduğunu öğrendiğimde çok üzülmeme sebep olan insan.