1. 1.
  bir tv sunucusu. geçmiş zamanlarda star tv de ebruli günler adlı bir program sunuyordu. yakın zamanda ise kanal 7 televizyonunda program sunmaya başlayacak ikbal gürpınar'ın yerine.
  3 ... junior
 2. 2.
  (bkz: ebru ile paylaştıkça)
  -1 ... junior
 3. 3.
  küçük esra ceyhan. yeni kabusumuz. yaptığı tv programında sürekli müslümanlığını öne çıkaran 2 dakikada bir salavat getiren, stüdyodaki ve telefonla bağlanan kadınlara ar, edep dersi vermeye çalışan ama seksi pozlar vermekten çekinmeyen sinir hastası organizma.

  http://www.fotoajans.com/...ebru_gediz/ebru_gediz.htm
  3 ... the uffspring
 4. 4.
  video sitelerinde eski tv programlarında giydiği ay pardon yani giymediği elbiseli programlarına bakarsanız, bu kadının bu mutaassıp kanallarda ne işi var dedirten cinsden bir şahsiyettir.
  1 ... valtertablet
 5. 5.
  istanbul mimar sinan üniversitesi güzel sanatlar fakültesi mezunu sunucu.
  3 ... sevi yordun beni cok
 6. 6.
  esra ceyhan'ın boşluğunu doldurabilecek kapasiteye sahip, kalitesi ve kitlesi belli bağyan.
  3 ... wishh
 7. 7.
  tavadaki kızgın yağı havaya atmasıyla hatırlanan sunucu.
  1 ... taharetmuslugu
 8. 8.
  zamanında star tv'deki programında giydiği mini eteğin haddi hesabı olmayan ama şimdilerde kanal 7'de millete maneviyat ve diyanet dağıtan bayan sunucu.. para her kapıyı açtığı gibi bazı kapıları da kapıyor demek ki..
  4 ... oopps i did it again
 9. 9.
  bu akşam bir konuğun polislerden dayak yediğini belirtmesinin ardından konuğa dönerek "bi dakka bi dakka ben polisime laf söyletmem burada" diyerek yalakalığın zirvesine çıkmış, samimi olmayan, ancak ihtiyarları ve saf haklı kandıran duygu sömürücüsü.
  4 ... biliqnamyturqan
 10. 10.
  çok fena küfür ediyorum bunu yazarken sözlük. tanım bile yapasım gelmiyor. safi küfür edeyim istiyorum bu başlık altında. 14 15 yaşında bir geçn kızın, ve yasalar önünde çocuk olan bir birey adayının, televizyona çıkartılarak canlı yayında erkek arkadaşıyla cinsellik yaşadığını anlatması için, kalleşçe güven kazanan hain bir program yapımcısı çünkü.

  bu insana küfürler ediyorum, çünkü, para, o yayından aldığı para, bir kişinin hayatını yıkmanın karşılığı olarak alınıyor. bu kızı izleyen sınıf arkadaşları, komşu bu kız hakkında ne düşünür? ilerde bu kız ile evlenmek isteyecek bir erkek böyle bir durum olduğunu, yaşadığı şeylerin televizyonda çıktığını görünce ne düşünür?

  sizce onlar da, ebru hanım gibi programdan sonra evlerine gidip keyif çatabilirler mi? sizce bunu yapabilirler mi?

  bu kadına küfür ediyorum çünkü, bir küfür olarak kullandığımız ve meslek olarak kendilerine bu yolu seçmek zorunda kalmış olan hayat kadınları bile bu kadından çok çok daha üstündür benim gözümde. o yüzden bu kadına küfür ederken bir tek orospu demeyeceğim. demem, çünkü değil...
  5 ... densenblood