bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    sözlüğümüze hoş gelmiş olan deneyimli 3. nesil sözlük yazarı.
    1 -1 ... yasak merve
  2. 2.
    kendisini sözlükten değil de googl'dan bulduğum kalemi kuvvetli, dili gibi, samimiyeti gibi... şad olası yazar!
    2 ... neazadem
  3. 3.
    (#2805864) nolu entrysi ile ayakta alkıslanası yazardir. kaleminin gücüne kurban diyor ve başarılarının devamını diliyorum.

saygılar
    2 ... melankolik
  4. 4.
    nickinin hakkını veren, hakkın yolunda olan aşırı kaliteli yazar. öyle böyle değil. kalite akıyor yazılarından. mükemmel yazıları var. hatta mükemmelden bile iyi. kaliteli baya. kaliteli dediysem, öyle böyle kalite değil yani, harbi kalite. kalitenin tanımı olabilecek bir yazar. aşırı ama.
    3 ... ask
  5. 5.
    tebrik edilesi yazar bünyesi.
    2 ... kaytanbiyikliprens
  6. 6.
    (bkz: #3006127) no lu entrysini anlayamadığım, üçüncü nesil yazar.
    -1 ... stennlord
  7. 7.
    kemalistlerle ilgili yaptığı gerçekçi ve cesur yorumlarla dikkatimi çeken 3. nesil yazardır. yazılarının aynı çizgide devam etmesi dileğiyle...
    5 ... stratosfer
  8. 8.
    (#3956755)

bu entry icin te$ekkur ettigim yazar. ortak .rospu cocuklarindan nefret ediyormu$uz meger.
    ... vanti lator
  9. 9.
    ziraat mühendislerini küçük gören yazardır.
    (bkz: #4584186)
    ayrıca, sagopa'nın 5 yaşındaki türk bir çocuktan ziyade arap veya mısırlı bir çocuk ayarında yazdığı sözleri çok iyi anlamış yazardır. durun hatta bir sagopa sözü döktüreyim kendisine. gerçi ben sadece türkçe, ingilizce ve almanca biliyorum o yüzden bu 3 dili karıştıracağım.

efkarım solicity'mi share ettiğim
    duman rengi arş kadar boring
    ich wohne in der cave of the grim daß gözyaşının kahr-ı perişan ettiği
    kafkef. lam mim nun vav he lamelif ye

bakın ne kadar kolay! ben büyük düşünürüm...*
    -1 ... eraserhead
  10. 10.
    bir cümle içinde "taşşak" deyip sonra da "allah ıslah etsin" diyebilen yazar.
    1 -1 ... konforlu tabut
kapat