bugün

eşcinselliğe gelen en son yorumlardan biri.
hiç bir eşcinselin kendini tedavi edilmesi gereken biri olarak gördüğünü duymadım şimdiye dek ama..

http://www.hurriyet.com.t...azar/14031207.asp?gid=373
(bkz: ipnelerle pek bir haşır neşir olmak)
dünya görüşü olmayan dar zihniyetli bir kişi söylemidir. Eşcinsellik hayatın ve insan doğasının gerçeklerinden biri olup ne yazık ki bulunduğumuz ülkede hoşgörü gösterilmeyen durumdur. Hatta eşcinsel olduğu için ailesi tarafından öldürülen vakaları da ne yazık ki gördü bu gözler. Eşcinsellik hastalık değildir efendiler. Ancak eşcinselliği reddetmek ve yok saymak ancak hasta bir ruhun söylemi olabilir.
haklı olan ve bu ibne medyanın karşısında söylenmesi cesaret isteyen gerçektir.
bir de psikiyatrislere soralım bakalım onlar da aynı görüşte mi sayın bakanım. bu ülkede yetkili kişiler yetkilerinin ve bilgilerinin haricindeki konularda işi konunun uzmanına bırakmayı öğrendiğinde yetkileri kötüye kullanma hastalığı da çözümlenecektir.
eşcinsellik hastalığını doktorlara bırakın ülkedeki sorunlara çözüm arayın sayın kadın bakan. o koltuğa oturduğunuzdan beri hiç adalet sistemine, mahkemelerdeki kadın profiline bir göz attınız mı? bırakın bölücülüğü. eşcinsel kişiler kimseyi aç, işsiz bırakmıyor, adaletsizliği sağlamıyor. ama siz bunları yapıyorsunuz nokta.
saçmalık. eşcinsellik kesinlikle bir hastalık değildir. kişi kendisini öyle hisseder ve öyle davranır. sadece toplum bir türlü bunu kabullenemez. topluma ne oluyorsa anlayamadık bir türlü. bize zararı olmayan insanların cinsel yaşamından bize ne herkes kendi işine baksın.
biz bu kafayla ab'ye girmek için daha çok uğraşırız dedirten olay. avrupa artık eşcinselleri hukuki olarak tanıyor ve onlara evlenme hakkı veriyor. ab, hani şu bizim girmeye çalıştığımız, bilimde ve fende tavan yapmış olan o birlikteki doktorlar gerizekalı olmuş olacak ki eşcinselliğin bir hastalık olduğunu keşfedememişler ve tedavi edememişler.
zaten bunu yapsa yapsa aliye kavaf yapar. olmadı okuyup üfletir yine iyileştirir bu hastalığı. sonra bir muskayla da garanti altına alır eşcinselleri.
insanların nelerden hoşlandığı sadece kendilerini ilgilendirir.

bu nedenle bu duruma bir hastalık olarak bakmak iğrençliktir. eğer bu tür insanları sevmiyorsan durmazsın yanında olur biter ancak hakaret etmek asıl hastalıktır ve tedavi edilmelidir.
her koyun kendi bacağından asılır düşüncesi ile haraket edip üstümüze vazife olmayan şeylere burnumuzu sokmasak çokta iyi olur zannımca ...

(bkz: kılavuzu karga olanın burnu boktan kurtulmazmış)
Erhan Afyoncuoğlu repliklerini içeren başlıktır.
yanlış bir söylemdir. benim arkadaşım var turp gibi mahallenin, ben hariç bütün erkeklerini sıradan geçirmiştir. öyle adam hasta olur mu canım?
(bkz: eşcinsel tedavi olmak isterse o zaman hasta olur)
-hoş geldiniz sorununuz nedir ?
ay ben eşcinselim de tedavi arıyordum.
-uzan bakalım şöyle evladım.
ay böyle mi kih kih.
-seçeneklerimiz eşek ziki ve pala remzi seçiniz.
ay at ziki yok mu ?

ne lan bu böyle.

(bkz: igrencsiniz ibneler).
toplumdaki diğer ezilenler, itilenler, kakılanlar gibi eşcinseller de toplum içinde kabul görme noktasında bazı piskolojik rahatsızlıklar yaşıyor. bu nedenle eşcinsellerin herkesten fazla piskolojik yardıma ihtiyaçları olduğunu düşünüyorum.
Eşcinselliğin ön plana vurulduğu şu günlerde, eski özümüze göre belirtilen yargılarla eşcinselliğin olmadığı ve bununla beraber eşcinselliği bu devirde hastalık olunduğu bildirisi ve vakasıdır.
doğrusu imha edilmelidir.
eşcinsellik insanoğlunun yapabileceği en büyük sapıklıklardandır. hayvanlarda bile gözlenmeyen eşcinsellik insanların hayvanlardan daha da aşağıda oluşunu gösterir. tarihte sırf eşcinsellikleri sebebiyle helak edilen kavim vardır. islam da insana yabancı, insanın değerini azaltan, insanı saptıran, onu aşağılayan her türlü eyleme karşıdır.

eşcinselliğin meşru ve normal oluşuna dair akli, mantıklı, bilimsel hiçbir bilgi yoktur. bazı bilimsel kurumların eşcinselliği meşru göstermek için bir takım çalışmaları olmuştur. pet şişelerin kimyasıyla oynanıp hormonların düzenini bozarak insanlara eşcinsellik eğilimi aşılamak gibi.

eşcinsellik meşrudur diyenlerin cevaplayamadığı, eşcinsellik doğal bir şey olsaydı hayvanlarda görülmez miydi, şeklindeki soruya yine genetiğiyle, hormonlarıyla oynayarak bazı hayvanları örnek göstermişlerdir. bilmem ne okyanusunun bilmem ne adasının bilmem ne kıyısındaki bir hayvanın bilmem kac milyon yıl önceki kalıntılarına göre şu hayvanda eşcinsellik görülmüştür gibi açıklamalar bizleri güldürmekten öteye gitmemiştir.
insanın doğal üreme ve neslini devamını sürdürme gayesinde olaya bakılırsa eşcinselliğin doğal olmayan bir durum olduğu aşikar, yalnız yaşağımız yüzyılda bunu hastalık olarak görene doğal olan ne kaldı diye sorarlar. doğal olmayan bir durumu hastalık olarak nitelendirmek kişinin kendi doğal olmayan durumudur.
doğal olmak ya da olamamak bazında değil de gerçekten mutlu olmak ve olamamak bazında bakabilsek olanlara keşke...
Eşcinsellik 1973 yılına kadar psikiyatrinin tanı kitabı olan DSM4; de bir hastalık olarak tanımlanıyordu. ondan sonra kaldırıldı . terapiyle tedavi edilmesi etik kurallara aykırı sayıldı.
hastalığın en kötü tarafı da, eşcinsellerin herkesi eşcinsel görme eğilimidir. osmanlı'da iki tane eşcinsel çıkmışsa, bunlar bütün toplumu öyle yaparlar. onlara karşı gelirseniz, size "homofobik" derler. nedir homofobik? "gizli eşcinsel" demekmiş? yuh artık; ben hırsızlara, katillere de karşıyım; gizli hırsız ve katil miyim yani?
tarihsel bir geleneği yok etme çabasıdır.
(bkz: osmanlı padişahlarının ekseriyetle oğlancı olması)
doğru bir tespittir.

(bkz: seri eksiyi göze aldım da yazdım)
Acilen tedavi olunması gereken bir hastalıktır. Hele ki müslüman bir ülkede eşcinsellerin olması ne kadar acı bir durum.
tıp tarihinde böyle bir hastalık yoktur.Tedavi edilmesi gerekenler,tıp okumadan teşhişte bulunmalarıdır.
Bir çok hayvan türünde eşcinsel eğilim ve seks vardır. ipnelik doğaya aykırı değildir.
Alan veren memnunsa bize bok yemek düşer.