bugün

Sadece yanlış zamandı. Seni şimdi daha iyi anlayabiliyorum. Zamanın altında ezilen hislerimizin yok oluşuna uzaklardan birlikte tanık olacağız. Umut ettiğin hayatı, umut ettiğin bir insanda yaşarsın umarım.
Içimde kızgınlık, kırgınlık, çaresizlik, sevgi, nefret, üzüntü, inat Ne ararsan var ama bir tek pişmanlık yok.
kim okuyor
ne alaka
Okumasın amk
Sinirlerim bozuk
Okusun lan tamam
Amaan ne pok yerse yesin
manidamı okuyo.
Ilerde keske dememek icin 2 kere gururumu yok saydim sana karsi, kendime kizginim.
Ben her zorluğa göğüs gererdim, sana dayanabileceğin,dinlenebileceğin omuz olurdum,
Ama sen anlamadın.. Beni hiç anlamadın...
aşk yetmiyor, keşke yetseydi ama yetmiyor. eğer yetseydi birlikte yıldızlara kadar çıkardık belki.
Seninle,
Herhangi bir mevsimde ama mümkünse ikindi vaktinde,
Öylesine gelişigüzel ve programsız, nereye gittiğini bilmeden ve hoşnutça yürümek. Ben sana bilmediğin bir şeyi öğretirim; faraza çocukluğumdan bir anıyı paylaşırım, sen ise bana tebessüm etmeyi öğretirsin. Paylaşım ve talim esnasında oturmuş olalım. Yürürken olacak şeyler değil bunlar. Oturalım. Delilik istirahat ister. O ara vakit akşam olsun, geceye doğru yürüsün. Biz oturmaya devam edelim. Çok değil bir 6 ay oturalım. Kalkar yürürüz, güzel bir yükle yürümeye devam ederiz.
Tabi lan manyak mısındır her zaman.
Ah burda olsan çok güzel hala, istanbul’da sonbahar...
Kesin okuyor amk karısı. Bana bak bana burdan siktir git.

Olmaz deme olmayan var.
Sakın yılbaşında şehrime gelme. Git başka yere. Ne olursa olsun buraya gelme ...
uzun uzun yazardımda buna deymezsin çık git burdan.
Takıntılarından bıktım dedin ya işte o gün tükendik biz.
Yalakalık yapmayı beceremem.
S.ktir git mk kahpesi.
Sen okusan ne, okumasan ne
Anlayacak kafa yok sende
Zaten anlasan da işine gelmez
Bu nedenle işine geldiği gibi anlarsın
Sana büyük cümleler kurmaya gerek yok.
ikiyüzlükler senin hayat felsefen.
işin trajik yanı
Sen ikiyüzlük kadar değil, on kuruş kadarsın.
Şimdi defol git sana dayayanlar yaltaklansın.
(bkz: işten çıkarken adama ingilizce am günü yağ)
valla gercekten sana olan tum samimiyetimle söylüyorum çok üzüldüm çok sevdim hem de deli gibi her seyi zirvede yasadım sayende orpccucpu her neyse boyle bitsin istemezdim ama kininden nasıl deliye donebilecegini gordum beni de herkesletirdin hep diyordum o boyle degil soyle degil hep o dediklerim gibiymissin hala anlamadım benden nasıl nefret edebildin sana bu akdar cok deger veriyorken acaba yine mi anlamadın??
Okuduğunu bile bile neyi düşüneyim aq?
Saçım beyazlıyor, görmüyorsun.
Umarım bensiz mutlusundur.
senin ben ta amına koyayım.
Ne var biliyor musun, bir kere geç kaldın bir daha acele edesin gelse de bekleyesim yok artık.
Rakı, kahvaltı ve birlikte uyanma sözü vermiştin bir ara. Başka birisiyle rakı içip manzaram sensin yazmana ve kendi ellerinle yaptığın menemeni ve onu uyurken paylaşana kadar içimde bir umut vardı. Sonra kendime kızdım. Bir gün menemen yapmak istemiştin bana sevmediğimi söyleyip iki saat açık yer aramıştık. Keşke anılarımdaki kadar güzel kalsaydık..
Sen her gece bir kızla yatarken ben yastığıma sarılıp ağlıyorum.
Sözlük yazarlarının okuduğunu düşündüğü yahut okumasını istediği kişi ya da kişilere yazdığı yazılar. Kişi ve kişiler yazıldığı yazılara göre filmin sonunda çok çirkin oluvermişler. Allah insana hayırlı senaryolar ve karakterler, sonu mutlu biten filmler nasip etsin.
Dümdüz sövenlere gülmedim desem yalan. Demek ki bazı kötü haller 3. Kişiler için komedi olabiliyor. Ama gülmem tasvip ettiğim anlamına gelmez. insan çirkin olmamalı, Ne olursa olsun, susmasını, gitmesini ve unutmasını bilmelidir. Bazen susmak 40 küfürden daha etkilidir.

Genel olarak kırıklık. Kimse de çıkıp dememiş: yedik içtik seviştik tadı damağımda; iyi ki varsın.
Yazık ve tuhaf.
izmir güzel şehir.