bugün

O okunmaz böyle şeyleri . Rahat ol.
Bu başlığa benim için yazmanı isterdim.
bir mucize istiyorum.
Hayatın acımasızlığına, pisliğine, rezilliğine, iğrençliğine rağmen hep güzel, hep merhametli, hep vicdanlı, hep şık oluşun muydu seni bana çeken?

Bu şıklık, kıyafet şıklığı değil; Edebiyatın şık, insanlara yaklaşımın şık, gülüşün şık, dünya görüşün şık, hayata bakışın şık, kadeh tutuşun şık, şiirin şık...

Sen insanlığın kirlenmemiş yüzüsün. Hayatımda Senin gibi insanlar olsun istiyorum. Arada bir merhaba deyip gitsinler. Onlarla kısa yolculuklara çıkmak istiyorum.

Ha, bir de çıplak ayağına yüzümü sürmek istiyorum.
Yapılacak tüm manifestleri yaptığım halde neden bir adım atmıyorsun be!
muhtemelen tekrar sana neden soğuk davrandığımı merak ediyorsun .belki de umrunda değil ama eğer umrundaysa sana olan sevgimin azalması değil sebep, bunu bil. çok yordun ve seninle bir geleceğimizin olmadığını biliyorum bu yüzden senden uzaklaşıyorum. olgun davranması gereken benim ne yazık ki.
Kasap'ın hesap hacklendi sanırım.
Sabah geç kalma.
Yıldızlar yerine seni koyunca çok bu dünyaya..
Kim okusun diye yazıyorum bilmiyorum açıkçası. Okumasını isteseydim direkt kendine yazardım sanırım.

Bağırdığım gökyüzüne yazsam, ıslanırken ağlamazdım misal.

Ya karmaşık gecelerde parlayan yıldızlara yazsam, gülümserdim belki.

Ne istediğimi bilmeden kendi kendime yazsaydım, işte o zaman olurdum. Duygulardan öte tek başına tarifsiz umurlarda.
Okumasına gerek yok o karşımda her şeyi gözlerimden okuyor.
Seninle mutlu bir ömür sürebilirdik. bir orospu ya da bir gavat kafanı karıştırdı. Onun ben anasını ve bacısını sikeyim. 15 yıl sonra yılbaşına sensiz girmek koyuyor bana.
bugün yazsan hiçbir şey olmamış gibi devam ederim.
Babamın parası, babamın parası deyip duran kız için, bizim aramızdaki her şeyi darmadağın ettin.

Oh olsun, sen ona layıksın işte. Söylemesem içimde kalırdı oh be.
ya bi sus nevriye gibi ancak konuşuyorsun.
yemek bişirmeyi de bilmiyorsun.
ulan gürkan, senin yüzünden hiç kimseye inancım kalmadı.!
Aşk incelik ister canım hoyrat olma.
Öykk çişli kezolar yine sözlüğü ağlama duvarına çevirmişler.
Söylediğine beni geçtim kendin inanıyor musun?
Her okuyan adam olsaydı ben adam olurdum.
Kim bunu okuyor amına koyim düşman kırk milyona çıktı. Yakında evin balkonuna nöbetçi yerleştireceğim.
evlilikten de sevgililikten de soğudum. hiçbir insana güveneceğini zannetmiyorum bu yaştan sonra. bu dünya'da hayır diyemeyeceğim tek kişi var, o da sensin bitanem. keşke aşk üzerine çekilen filmler, yazılan romanlar, hikâyeler ve makaleler gerçek olsaydı ama değil. belki de bu çağ bana uygun değil. yanlış çağa ayak basmış ve geri dönüş bileti olmayan bir zaman yolcusu gibi hissediyorum kendimi.
ikiniz evlenin o zaman kardeşim. Atı alan Üsküdar'ı geçmiş, senin eksiğin ne.
çok mantıklı bir seçim olur. O kadar evlenin diyorum ama klasik ilişkilerde evlenince büyüsü bozulur. Benim ipimle kuyuya inip pişman olacağınız hareketler yapmayın yani. Nasıl evlendiğimi çoğunuz biliyordur sonuçta. Ama evlenecek birini bulursanız kaçırmayın derim. 2023 gibi her şeyin değişebileceği bir senede yanınızda biri olması iyi olur.
00.08'de girdiğim entrynin yanıtladığım enty ile uzaktan yakından azıcık alakası vardır sadece. Aslında sadece sözlük halkına bir duyurudur. Çok ciddiye almayanız.
Baba seni affedemiyorum.
güncel Önemli Başlıklar