bugün

Olm nr güzel yazmışsınız üzüldüm yav içlendim gece gece.
Uzun zaman sonra (neredeyse 2 yıl olmuş) bu başlığa girip yazdıklarımı okudum. Geçmişteki sarı karşımda olsa "derdini seveyim tatlı kız" derdim. Masumiyetim kendi kendime iç geçirtti ya... O zamanlar şefkatle sarılmayı bilmiyordum kendime, bugün o sarıya sarılıyorum. Onu da, tercihlerini de, kalbinde büyüttüğü masum sevgilere de şükran doluyum. Teşekkürler tatlı kız, her şey için.

Ve gelecekten bildiriyorum; kendinle ne kadar gurur duysan az. Sen, istediğin şeyi kalbindeki sevgiyle buluyorsun ve buna her geçen gün daha fazla iyi ki diyorsun. Kimse sana şefkatle sarılmasa da ben sarılıyorum. Her sarmaladığımda da daha güzel oluyor dünya.

Edit: burnunun dikine gitmeye devam. Kendisi iyi seçimler yapıyor.
Zaman gitmeyi senden öğrenmiş gibi geçiyor; Birden ama belli belirsiz.
baska biri için daha kendini alkole vurduğunu söyliceksen biz çıkalım mı?
nesin sen nazım hikmet mi? senin ucuz aşk romanını rakı edebiyatını dinleyecek kafa yok kimsede sadece merhaba diyen her kadın için ayrı entry girip boş atmışsın. sevgilerle.

edit:ağlayarak günlüğüne de yazabilirsin.
naz yapıyor yaa.
Şuraya yazacağım bir entry yok.

Vallahi ben olmuşum.
Senin ben ananı sikeyim.
en sevdiğim üç arkadaşımdan biriydin ve birlikte hayatımızin en iyi üç ayini geçirdik sonrası kötü olsa da benim açımdan inanılmaz öğretici oldu bir yanım keske arkadaş kalsak da bunlar hic yaşanmasa derken diğer yanım iyi ki bunlari yaşamışız diyor tüm bunlari deneyip olduramadiginin bilincinde olsam da her şeyin başladığı güne dönüp sadece arkadaşın olarak devam etsem keşke, canım arkadaşım kendine iyi bak hep iyi ol.
görsel
O burayı okumaz okuduğunu düşünürsek vicdansız bir insansın sen, oldu mu?
Ayyukaya çıkmış cümleler tarlasında, başı boş kelimeleri seçiyorum.
Bir soğuk bir sıcak davranma bana dengesiz şapşal seni. Ya tamamen uzak ol ya da yakın. Taktik mi yapıyorsun yoksa doğuştan dengesizlik mi var sende anlayamadım gitti. Umut verme bana boşuna, inanırım yoksa bilesin.
Okumaz, okusa yazdığımı üstüne alir ve yazardı.
okumaz okumaz, yat uyu bence sen.
Allah akıl fikir versin.
kimseyi düşünemiyorum ki.
o kim bir fikrim yok.

bizimkisi de böyle bir yaşantı pehehehehe
O kadar yazdım ama okumuyor. Okusaydı ağzıma sıçmazdı.
Çok fazla şiir okudum ama sen en güzeliydin anlayamadığım.
Keşke en baştan başlayabilsek
Ama şimdiki aklım ile.
Baba naber ya.
Senin ırmaklarında boğulmak istiyorum.
evde kimse yoktu, bulaşıkları yıkadım, bir kahve yaptım, köpüklüydü epey, bir daha köpüğü olmaz belki diye fotoğrafını çektim, Los Angeles tonda, canım müzik dinlemek istedi, baktım zaten bir şeyler çalıyormuş, biraz dinledim bir şey anlayamadım, düşündüm anlasam ne, bıraktım dinlemedim, müzik susmadı, çaldı hiç durmadı, zaten sonra da uyudum.
naber kız zümbük dümbük.
okuyor zaten. bu başlığa yazmanın da bir esprisi kalmadı oysa iki romantik cümle kurup sayısız artı oy alacaktım pff.
güncel Önemli Başlıklar