Sen farkında olmadan hayatıma renk kattın.
Seni özlemekten korkarım. Özlersem bitmek bilmeyecek bir ateşle yanarım.
Vay be sözlüğe ilk geldiğimde yine bu başlık vardı.Deli gibi sevdiğim bi kız vardı. Kız beni sadece yaralarını sarmak için kullanmıştı ve ben bunu herkesin söylemesine ragmen anlasam da anlamazdan gelmiştim çünkü seviyordum gözlerim kör olmuştu. Uzun uzun onu sevdiğimi falan yazıyordum. Şimdi ise koskoca bi boşluk var içimde bu saatten sonra yazdıklarımı okuyup hatim etse bile boş..
Kendini bu kadar değersizleştirmeyi başardığın için tebrik ederim. Gerçekten çabaladım, yapmayacağım şeyleri yaptım, gururumu çiğnedim, yerin dibine kadar girdim. Olmayınca olmuyor demek ki. Şuan kafam o kadar rahatladı ki. Bunun için de teşekkür ederim.
işine gelmeyince hemen uyu hanzocuğum sabah sana gün aymayacak.
piyango sana vurdu, sana aşık oldum. bir kez daha kendimi yaktım, çok yazık oldu. lanet olsun böyle işe... elimi sallasam ellisiydi ama demek sen de hepsinden yaman çıktın ki 1'i oldun. helal olsun, ne diyeyim, al tepe tepe kullan beni...
okumayacak olsan bile içim rahatlasın söyleyeyim, sen varya sen benim bu zamana kadar tanıdığım en kaypak adamsın. sözünün eri değilsin, söylediklerin bambaşka yaptıkların daha bambaşka yani ne denilebilir ki sen nasıl bir şeysin. artık geri dönmeni beklemiyorum. eğer bir gün olur da geri dönersen çok üzerim seni, kendi iyiliğini düşünüyorsan geri dönmezsin.
unutulmadın.
Şimdi sen, ben, bir de gitarın; Ankara Kalesinin en yukarısındaki sur duvarlarının dibinde aya bakarak şarkı söylüyor olmalıydık ya da o hiç nefes alma şansı olmamış olan ben olmalıydım. Yaşaması gereken sendin. Niye beni bıraktın?
Hadi abicim başka kapıya.
seni var ya. üfff;

(img:#2045525)

romantik piçler sizi.
Yeni araban hayırlı olsun* .
Hiç inandırıcı olmadı bilesin..
Kusura bakma iyi geceler mesajına cevap veremedim çünkü yazmamışsın.
Canım benim götümü yırttım afedersin de istemedin yani keyfin bilir. Fazla naz aşık usandırır derler. doru.
Bak yine senin iyiliğini düşünüyorum. Hala Buralarda beni okuyorsan eğer bırak, git medeni kanun oku.

Sana çok lazım olacak.
elin hindistanlı tapınak manyağı budist rahiplerinden sordum seni. dedim ki şu kızı arıyorum. ortak arkadaşımızsın belki hatırlarsın, düşmüşe bi yardım ediver, bana ondan bi söz ediver dedim. hiç değilse endamı nasıldıi nasıl gülerdi anlat onu bana dedim. give picture dedi bana. kendimi bi kötü hissettim. bak dedim abicim sen beni yanlış anladın, senin yüzeyselliğini sikeyim dedim. koskoca tarikat şeyhisin, turuncu turuncu tulumların içinde etrafında onlarca insan fotoğrafın var. biz sandık ki sen insan gibi insansın. halden anlarsın.

neyse, tarikat şeyhi budist amca hatırlamadı seni. hiçte gözüm tutmadı bunları. hiç beklediğim gibi değiller.
Okuyacak biri yok ki ne yazayım.
görsel
Saptığım bu yolun gül bahçesi olmayacağını biliyordum Ama yine de öğrenince çok üzüldüm.

Doğum günün kutlu olsun mutlu ol senelerce. Ben ne yazık ki sana ulaşamam artık.
ananı s* keyim okuyorsan.
Gerçekten yeterince çabaladım mı sorguluyorum hala biliyor musun? Elimden başka ne gelirdi bilmiyorum. Gelmesini de istemedin zaten. Kursağımda bıraktın ne yapmaya çalışsam. Neyse, arada aklıma geliyorsun, tek özelliğin bu.
Elini vicdanına koyupta söyle
Bu hayat ne kadar sürecek böyle.
neden ? neden ?

canımı dişime takmadım mı ? kendimi sana siper etmedim mi ?

geceler günler boyu beni neden ağlattın ?

neden bana bu yarayı hediye bıraktın.
kafka'nın dönüşüm kitabını almıştım, benden sonra sen okuyacaktın sonra ayrılınca bende kaldı aslında bana mesaj mı verdin he ?
sensin böcek.