bugün

daha az konuşurdum!
gene kendi aklımı beğenirdim.
yine onu severim yine onu baba yaparım.
pişmanlık duyan insan sözü.

ama bunun burda dile getiriliyor olması garip. şimdi doğum anından ilk 12-13 seneye kadar olan süreyi atın. o süre içinde, istisnalar kaideyi bozmamak kaydıyla çocukların geneli benzer tercihlerle yaşar.

burdan hareketle sözlüğün yaş ortalamasını dikkate alırsak; be pezevenk zaten şunun şurasında yaşadığın 5-6 sene çok pişman olduğun bişey varsa otur düzelt a-me.ke işin ne..
normal bi hayatım olurdu. liseden sonra direk kpss ye girerdim falan.
ateist olurdum bir daha demek ki gelebiliyorum dünyaya.
sevgilim,ARAR BULURUM YINE SENI SEVERIM,
CENNETI DEĞISMEM SACININ TELINE,
ÖMRÜMÜN YETTIGI KADAR SENI SEVERIM! şeklinde devam eden ferhat göçer şarkısı.

(bkz: ferhat göçer - cennet şarkısı)
Üzerinde durup düşünmeye gerek olmayan söz. Onu da o zaman düşünürüz.
muhtemelen yine aynı şeyleri yaşardım. çok sıkıcı o zaman tekrara gerek yok be ..
Çocuk kalır büyümeezdiim. Açılan penceremdenn yine seni severdiim.
Ferhat Göçer' in bir şarkısının da baş kısmıdır aynı zamanda.
o kadar keskin bir burnum var ki kesin av köpeği filan olurdum.
Kimyager olup eroin imal ederdim. Satış pazarlama yani torbacılıkta hiÇ fena değil.
daha çok izlerdim gün batımı ve daha fazla gezerdim toprakta çıplak ayakla.
bu sefer kimseyi dinlemeyip istediğim gibi yaşardım. Hiçbir şey ileride geriye dönüp keşke deme ihtimalini göze almaya değmez.
Sevgilim
Arar bulurum yine seni severim
Cenneti değişmem saçının teline
Ömrümün yettiği kadar seni severim.
bir kenara çekilip "ne istiyorsanız alın, zıkkımın köküne kadar sizin olsun ama bana bulaşmayın; ben kavga etmek istemiyorum" derim sadece.. Kendime yetiyorum çünkü.. Sessizliği seviyorum, çok alıştım buna.. Ve hayat, bazı şeyleri kabullenmeyi zamanla öğretir insana.. Herhangi birinden herhangi bir şey ummazsanız kırılmazsınız.. Sahiplenmezseniz bir şey kaybetmezsiniz.. Birine inanmazsanız yalan söylemesine fırsat vermezsiniz.. Böyle yaşamak mümkün mü peki? Kim bilir.. Öbür türlü de yaşamak mümkün olmadı nasılsa..

Yaralıymış, beni anlarmış, o da benim gibiymiş, durmuş, gelmiş, gitmiş, yorulmuş, susmuş, konuşmuş vs vs hepsi hikaye..
Yemin billah seni sevmem.
Sevgilim, yine seni severim.

Enayiyim evet. Şaka şaka şarkı böyle.
Memleketimde, standart bir iş ve beklenti üçgeni dışına çıkardım.

Ülke ülke gezip gerekirse her mesleği bir süre de olsa yapardım.

Kısacası hiçbir yere, işe, kişiye ve fikre zincirle bağlamazdım kendimi.
arar bulurum yine seni severim..."

sarı saçlı kamuran ablamla geçen abardumanın girişince ayaküstü fiskos ediyorduk, bir araba geçti içinde bu şarkı çalıyor, bi' hahayt patlattı kamuran ablam, ayol dedi dünyaya bir daha gelsem benim herifi niye tekrar alayım, zaten hevesimi almışım" dedi.

ilahi kamuran abla.