bugün

tabii ki tüm dünya insanlarının en ufak bir sorun yaşamadan anlaşabileceği beden dilidir.
şüphesiz ana dilidir.
bu olabilir http://1.bp.blogspot.com/...x7E/s1600/dil-ana+dil.jpg
ingilizcedir. her kavramı karşılayan en az 4-5 eş anlamlı kelimesi vardır, kelime haznesi bakımından çok zengin bir dil olduğundan kısa cümlelerle çok net ifade edebilirsiniz kendinizi.
türkçe'dir. ancak türkçe yazılmış şiirler insanın amına bu denli koyabilir. kuvvetli kere kuvvetlidir. türk olmaktan gurur duydurtur.
kürtçe dir benim için . herkesin ana dili en mükemmel dil olsa gerek.
erotiklik açısindan şüphesiz ki Persçedir.
Arapçadır, hemde kuran'da geçer.
Her millet iÇin kendi dilidir. Zira her millet kendisini en iyi kendi diliyle ifade eder, o dille anlaşır; kültürünü kendi diliyle yaşar, yaşatır ve nesilden nesle aktarır.

edit: ama yunancaya müthiş bir sempatim var. gerek akıcılığı gerek alfabesi gerekse sözcük telaffuzları beni çok sarıyor.
Fransızca ve Türkçe.
ispanyolcadır bence.
türkçe ve yunanca.
sizi yalayan dildir.
latincedir. sonra türkiye türkçesi.
ingilizce olabilitesi olan dildir. misal türkçe ele alınırsa bazı durumlarda çaresiz kalınır, en basitinden 3. tekil şahıslarda kimden bahsedildiğinin anlaşılamadığı durumlar olabilir, ancak siz 'he, she yada it' derseniz cümleler sahiplerine iletilebilir, bu durum 'o' dediğimizde pek geçerli olmamaktadır.
Rus aksanlı ingilizcedir.

Ya da Erdal bakkal rusçası.
miley cyrus'un dili değildir. tabi en iğrenci olabilir.
Fransız küfür etmek poponu ipekle silmek gibidir. MATRIX
budur, net. görsel
neden ingilizce derler bilmem. işaret dili olmalıdır bence evrensel dil. en mükemmel dildir.
Ispanyolcadır.
aşktır. içinde heyecanı, tutkuyu, acıyı, mutluluğu, hüznü barındırır. oldukça zengindir yani.
Beden, sevgi, isaret bunlar hep bir numara dildir efendim.
Herkesin dili kendine güzeldir...
Anadildir ilk öğrendigi, kendini en iyi ifade ettigin dildir(kürtçe) .