bugün

yok artik amk bunu da tartışıyor olamazsınız tabii ki düz.
Düzdür hatta bir öküzün kafasının üzerindedir. Bütün o filmler de, nasa görüntüleri falan da uydurmasyondur. Dış mihrakların oyunudur. ilerlememizi istemiyorlar.

Ya neyin kafasını yaşıyorsunuz allasen????
dünya geoittir konu kilit.
konik amına koyim.
Simdi depremler nasi oluyo biliyon mu? Bu okuz kafasini salliyor hop deprem.
Cahiller sizi.
Konu kilit.

görsel
8. Kolordu Komutanı, Kayseri'de dünyanın yuvarlak olmadığına inanan imamları, uçakla gezdirip "inandık yuvarlakmış" dedirteli 48 yıl oldu.
görsel
(bkz: düz olsun 50 tl lik olsun)
Kesin kare yoksa neden asaga dusmeyelim.
la hic haritaya da bakmadınız mı. düz işte, kagit gibi de ince.
Dünya düz değil dümdüzdür.
yamuktur. bana çok yamuk yaptı.
üçgendir.
(bkz: illuminati)
bence kaneviçe.
bir deli kuyuya taş atmış, kırk akıllı çıkaramamış atasözümüzü doğrulayan saçma tartışmadır.

şu videoda bu meselenin nereden çıktığı güzel açıklanmış :
https://youtu.be/jKw6HNgEWYw

Bunun gibi sahte bilim tartışmalarındaki amaç bilimi kötülemek. Bilimin yararsız, sorgulamanın gereksiz, aydınlanmanın sapıklık olduğunu yaymak. insanlar ne kadar cahil kalırsa yönetmesi o kadar kolay olur. Akıllıların aptalları yönettiği bir dünya düzdür. Yerçekimi yoktur, evrim yalandır.

Savaş barıştır, özgürlük köleliktir, cahillik güçtür.

Onlar ne söylerse ona inan. Kendi zekana inanma.
dünya düzdür diyenlerin carl sagan' dan, neil degrass tyson' dan, cosmos adlı belgeselden haberi yoksa bari şunu izlesin:

https://youtu.be/GL6Qb76-hfc
Çıtayı yükseltiyorum.

Dünya üçgendir.
Açıkçası beni hiç ilgilendirmeyen durum. Daha edirne'nin ötesine gidemedim anasını satayım .
çıtayı daha yükselterek diyorum ki;

iç açıları toplamı 360'dır.
böyle düşününce yuvarlak olması daha garip geliyor.
sana hangisi lazımdı?
Aslında papates gibidir. Şirin tatlı bir patates.
üçgen deyip artık tatlıya bağlanması gereken tartışmadır. gerçi bu seferde kareciler çıkar "ne üçgeni emuğa goyum bal gibi kare işte" derler..