bugün

solaklar günümüz kutlu olsundur. kise solaklarla dalga geçmesindir. biz de insanızdır. hatta diğerlerinden az biraz daha yetenekliyizdir *
sağlakların kıskandığı gündür.yoksa insan arar bir tebrik ederdir.*
ne alakadır solaklar günüdür. sağaklar günü de var mıdır diye merak etmekteyizdir diye sordurtan gündür. * * *
solaklar olarak bu gunu fazlasıyla hak ediyoruz ..yaşasın dunya solaklar gunu !!
yaşasın solak olmak!! artık bizimde bir günümüz var.

-aaaaa sen solakmıısınnn? ( sanki uzaylı gördü )diye soranlara şaşkınlıktan ağızları ayrılsın diye söyleyeceğim gündür.
13 ağustos' ta kutlanan gündür. ben gibi solakları onurlandırma amacıyla ilan edilmiş bir gün olup ne işe yaradığını hala çözememişimdir. O gün için nacizane önerim; sağ elli tüm insanların o gün sol ellerini kullanmaları ve biz solakları sevindirmeleridir!!
solaklar icin yapılan ozel gun.
benim icin yapılan ozel gun.
ilginç bir gündür. şaka gibi...
bugündür. hepimizin dünya solaklar günü kutlu ola.
-- CUK --
Ben herşeyin
böyle olmasını istiyorum.
Hayatıma herşey
sol elime kalemin
yerleştiği gibi girmeli.

aralık 2002

(alın size özel gün hedayesi)
bu entry'i sol elimle girmeme sebebiyet vermiştir. saygı duyuyorum.

(bkz: tek elle entry girmek)
harbi mi la. günümüz kutlu olsun o zaman.
ilk defa solaklığımdan dolayı mutlu oldugum bir gün.

solaklar artık ezilmesin! dershanelerde solak masaları çoğalsın.
solaklar 10 yıl daha az yaşıyormuş bu da benden size hediye.
Günümüz kutlu olsun nice solaklık gününü hep birlikte kutlamak dileğiyle sevgiler.
Bugundur. Herkesin dunya solaklar gunu kutlu olsun.

Birakin fetis Ayaklarini. Ay yine ayak dedim. *
muhtemelen matrax programı sunucusu zeki kayahan coşkun bu gün bahsedeceğı ve anısına bir şey yapacağını düşündürür.
solaklar daha zekidir derler, kutlu olsun günümüz kardeşlerim.
bugünü Mouse yi sol elime alarak kutlamaya çalıştığım gün...
işin enterasan tarafı solak olmanın insana ne faydası vardır.

bunu değerlendiremedikten sonra hiçbir anlamı olmayacaktır.
13 ağustos'muş. 28 yıllık hayatımda ilk kez biri kutladı bugünümü. öğrenmiş olduk.
günümüz kutlu olsun.
Kendimin de dahil olduğu gündür, kutlu olsundur.
(bkz: dünya solaklar günü)
(bkz: dünya salaklar günü)
Solaklarin gunudur. Hepimizin bu ozel gunu kutlu olsun. Iyi dileklerim hep sizinle. Ugursuz diye zorla sag eli kullandirilan arkadaslarim inanmayin ugursuz degiliz sadece farkliyiz.
Bugündür. Günümüz kutlu olsun madem. Hakkımızda çıkan asılsız iddialara da çemkirebiliriz.