bugün

görmez olaydım.
yapnlar cezasini buldu.
Hatırlatmayın amk. Yeter ya. Nefretimi kusucam sonunda. Dun geceyi unutalım lütfen.
Yahu her gece sözlükte ayıp bir olay oluyo her gece sözlükteyim ama hiç birine denk gelmiyorum.
Kısacası olmayan olaydır.
Allah analı babalı büyütsün demek düşer bize.
(bkz: sazan avi)
niklerimizde hep "ist" var bu da mı tesadüf.
gereksiz olaylar bunlar. Gereksiz entryler bazen.
Kanım dondu o görüntüleri görünce. Başkasının adına utandım. Umarım bir daha böyle bir rezillik yaşanmaz.
Ya kardesim yetmedi hala gundeme geliyor. Mod beyler nerede acaba? Zall kardesim bi el at kaldir su basligi sil bisey yap. Geride birakalim su mevzuuyu. Entry girip uste cikarmayin arkadaslar lutfen benim yazdigim son olsun ve aramizda kalsin erisin bi dedikodu.
gerçekten çok korkuttu.
Dikkat çekmiyor yine mi dedirtiyor,artik up lamayin şu başlığı.
(bkz: sıktı)
N'alaka ki? Cidden merak ettim. Yoğun bir insanım.
cinsel penisimin fotoğrafını attım arkadaşlar.
Bi bitmediniz amk. Evet.
Her gece bi olay yaşanıyor galiba biz mi kaçırıyoruz acaba kesin şimdi de birşeyler oluyordur.
Şeytan diyor ki ulan. Neyse.

Soğuk su mu dökmüşler üzerine?
Allah kahretsin, bazen diyorum bıraksam mı sözlüğü? Sonra diyorum ki, bir kaç kendini bilmez densiz yüzünden değmez. ama bu olay kara bir lekedir sözlüğün geçmişinde. Umarım tekrar etmez.
(bkz: yav he he)
Olayın kahramanları ve görgü şahitleri büyük ihtimal uyuyakaldıkları ve an itibari ile bu olaya tanıklık etmemiş yazarların yeni uyanmalarından mütevellit farkında olunmayan olaydır

Bir iki saat sonra herkes öğrenince en az benim kadar şoka uğrayacaktır.

Dün gece olayı görünce ben;

görsel
Uyumuş olanlar için allahtan okumadılar da olay büyümedi dediğim durum.
Uyuyun gençlik durum kontrol altında.
Modlara selam olsun.
"neden hep benim yatmam bekleniyor lan" sorusunu deli gibi sordurtan olaydır. hayırdır ya benden mi çekiniyorsunuz nedir durum ? tamam 1 den sonra durmamaya çalışıyoruz ayakta sabahına iş var güç var ama bizde burada yazarız kardeşim bizde görelim şu olayları biraz. hep sabahları geyiğini görüyoruz sadece..
sözlükte ben nöbet tutuyordum, sonra o yazar geldi affedersiniz şey yazdı...
inanmayın arkadaşlar yok öyle bir şey gece inciden ergenler sızmasın diye geceleri nöbet tutuyorum. *
bir daha yaşanmaması temenni edilmektedir.
"yapacağınız işe..." tepkisi verdirmiştir.

görsel