bugün

Kim? Kimi? Nasıl? Nerede?
görsel
Sahurda gusül aldıran kukulu olay.
Ramazan günü sahur vakti yaptıkları şeye bak ya. Umarım bir daha yaşanmaz. Allahtan bir moderatör de o saatte aktifmiş yazarı ve başlığı anında uçurdu.
ibne admin sildi hemen... Tam elimi atmıştim osbes icin... Kaldim öyle gece gece.
Kim meme attıysa ve ben görmediysem Allah alevler salsın.
excornist memintosunu attı çok ayıp bi şey ya bugün sağa sola memintosunu atan yarın neler yapar kesinlikle şüphesiz sjsj..
biz sözlük olarak yarrağı olan adamın sidikli donunun kaç günlük olduğunu tartıştık ayıplamadık bu neki osuruk olanları hoşgörülü bir şekilde karşılıyoruz.

memedir başımızın üstünde yeri vardır.
Uzun zamandır gece kalmıyordum akşam denk geldi gördük göreceğimizi.
Mod ilk defa ise yarayıp hemencecik olayı yok etti. Tüh ekran görüntüsü bile alamadık.
Meme güzeldi bak şimdi allah var.
çok içmiştim sarhoştum arkadaşlar. görüntüler için kusura bakmayın. bu arada meme nasıldı sizce
uyandığım gibi ilk baktığım şey oydu. moderasyon enteresan bir şekilde aksiyon alıp silmiş başlığı ve kızın kafası iyiyken paylaştığı kendi fotoğraflarını...
sözlük tenha iken neyse ki moderasyon hemen konuya el attı da büyük bir rezalet önlendi. kız hesabını slip gitmiş, umarım SS almamışlardır...
ah dedim usual neredesin tam senlik oldu burası. süd gibi bacanlar atıldı hep.
modların beklenmedik bir şekilde müdahale edip rezilliğin daha da büyümesini engellediği olaydır. ama kıza helal olsun...
Ne güzel konuyu kapatmıştık. Şimdi tekrar niye açtınız yahu!. Yaşandı bitti bidaha olmayacak dedi sayın yazar. Ama feci durumdu. Görenler görmeyenlere anlatmasın.
görsel
görsel
Noolmuş, noolmuş. Meraklar içindeyim şu an..
yalnız güzel klarnet çalıyo...
bir dakika olsun ağzından bırakmadı.
yok lan pira içiyodum kafam iyiydi.
komunis adamım diye özgürlük mözgürlük diye kandırdı.
Advntst kendini sözlüğümüzün refahı için feda etmiştir
Koca yürekli advntst...
https://ujuz.net/img/cGhv...rLShzYWhpbi1rLikuanBn.jpg

advntst kalender bir arkadaşımız bunu mu reva gördünüz lan adama..
En son advntst domalmıştı.
Ah talihsiz advntst.
güncel Önemli Başlıklar