bugün

kaliteli ve yaratıcı süpürgeler üreten firma. gerçi birçok ürünü 1.000 ytl'nin altında değildir ama evladiyelik bir süpürge almak isteyenler için ideal bir markadır kendisi.*
mukemmel el kurutma makineleri ureten firma. london eye in tuvaletlerinde kullanilir bundan.

elini altina koy, yarim saat bekle tarzi degil. manyak bir sekilde ufuren, insani derisinin dalgalandigini gorup hayret ettirir. sonracigima elden akan su yerlere dokulmez makine kendi icine toplar bunu. sonucta herseyiyle cilgin bir makinedir.

(bkz: dyson airblade)
sir james dyson tarafindan kurulmus mucit bir sirket.
http://www.dyson.co.uk/
vakti zamanında 1 yıl satışını yaptığım fiyat olarak 1200 tl'den başlayan çok kaliteli elektrik süpürgeleri üreten marka. evcil hayvan besleyenlerin ya da solunum hastası olanların evlerinden eksik etmemesi gerekir. özel bir filtre sayesinde dışarı toz vermez.
Dc 52 animal modelini kullandigim supurge. Hakman garantili olmasina dikkat ediniz
Son Günlerde almayı düşündüğüm süper teknolojik süpürge Markası. Kullanan insanlar son derece güzel yorumlar yapmışlar. Fiyatı biraz tuzlu ama değer.
çekim gücüne bir şey diyemem ama hiç kullanışlı değil. bir kere kapağı yerine oturtmak bir işkence.
tr sartlarinda
uber otesi fiyatlarda her ürünü.

avrupada neredeyse rafa kalkmis klasik bir supurge modeli sanirim dc33 gibi bir seydi

türkiye de 2 yil once gordugumde
3.500 liraydi
pesss.
eved.
Karcher kadar iyi olmadığını düşündüğüm marka. ikisini de denemek lazım gerçi kıyaslamak için.

Hayalim güçlü kuvvetli her bir şeyi temizlemek için aparatları olan hatta mümkünse su buharıyla her yeri paklayan bir temizlik robotumun olması. Nasip et Allah'ım.
Robot süpürge aldıktan sonra bir köşede atıl duran süpürge.

Onu alacağınıza iyi bir robot süpürge ve yanına orta kalite bir normal süpürge almanızı tavsiye ederim .
saç şekillendiricisini hediye olarak almak istiyorum,anneler gününde fiyatının biraz indirime gireceğini tahmin ediyorum.
zamanında 5 bin liraya almadık oldu şimdi 12 bin lira. ayıptır ya.
Fahiş fiyatlarla satılan, balon süpürge.
V10 absolute modelini kullandığım süpürge markası.
10 dakikada koltuklar yerler her yer tertemiz oluyor.
Ancak toz boyutundan bir tık büyük parçaları almıyor. Yani yere düşmüş saç kıl vs de harika performans ama kırık cam vs olduğunda hep bir ‘acaba’ hissi.

Bunun yerine Philips dik süpürge de tavsiye edebilirim.
Çekiş gücü kesinlikle azalmıyor. Hatta o kadar çok çekiyor ki; emişi azaltmak için tutma sapına konulan azaltıcı dil kırıldı. Bir yılı yeni geçmişti ve aldığım mediamarkt'a götürüp tutma sap aparatını verdim. Bir hafta sonra malzemenin yenisini verdiler. Süpürgem dyson cinetic bigbal animal pro2. Toz torbasız ve mükemmel çekiyor. Ülke olarak bu şekilde ürünler üretmeliyiz. Bir şeyi; ama mükemmel üretmeliyiz. Böylece bizim de markalarımız gelişir. Herbokologların harman olduğu vatanımızda bu şekilde gelişiriz. Ben çöpçü isem en iyisi, elektrikçi isem en bilgilisi, doktorsam en maharetlisi... olmalıyım. Gerçi balık baştan kokar: Yöneticisi... Ulan yine konuyu Recep Bey'e nasıl getirebildim, ben de anlamadım. Hayret :-)
görsel

Swh...
Senin süpürgenin yeşil ışığına kurban olurum.
3 yeşilin hastasıyım:
1- dölar yeşili
2- domestos yeşili
3- dyson süpürge yeşili