bugün

iğrenç amk ıslak ıslak seks mi yapılır lan ?
Pattaya seyahatimde yapacağım şeydir.
Duşa sokar. Evet.
Abdest bozar.
(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)
Pattaya seyahatinde yapılmayıp, sevgiliyle yapılabilecek olandır. Pattaya olm orası.
böğürtlenli kremlerden alın iyi oluyor onlar.
çok ayıpçı bir işlemdir cinler seytanlar var yapmayın müslüman gibi olun .
Saçma. Duşta cenabetlikten kurtulunur, bunlar daha beter cenabet oluyorlar.
görsel
Duşa kabin olsun. Küvet te zorlanırsınız...

Tecrübe..
tercih edilmeyendir. türk kızı malumunuz biraz tipsiz oluyor. hele makyajsız onu o halde görünce ayrılabilirsiniz. daha da önemlisi çükünüz içeri kaçabilir.
turk banyolarinda basarisizlikla sonuclanir.

adamlar asansor kabini kadar dusa kabin yapmislar.
yere bir sey dusunce egilsen popon fayansa yapisiyor.
ancak 165 falan bir erkek 150 kadinla olur.
Banyo kurnasının üzerinde sıcak ve soğuk suyu ayarlayan bir kol bulunur olur ya hah işte o kolun üstüne düştüm bel hizasından tam kaburganın bittiği yere bişey saplandı sanki. Karı da üstüme düştü tabi.

Ağzımdan gayri ihtiyari bi ”nınıskiym” feryadı çıktı buğulanmış tavana bakarken. Bi an kaldım öyle. Dedim kesin öldüm amk. Elimi belime attım yara arıyorum. Ihlaya ıhlaya ancak kalktım ama doğrulamıyorum. Az doğrulacak olsam sanki ciğerime bıçak sokuyorlar. Zar zor aynada kendime baktım bir karış çizgi şeklinde kan oturmuş.

Üniversite zamanları, yazokuluna kalmışım. Normal bi zaman olsa illa halden anlayan bi kimse yardımcı olur ama yazokulu işte allah kulu yok herkes memleketinde. Ama allah razı olsun insaniyetli kızmış gitti bepanten aldı geldi. Libido filan gitti tabi oturduk durumun kritiğini yapıyoz. Ben kolpadan biraz daha iyiyim bişey yok diyorum ama nefes almak bile zulüm lan.

Neyse 3-5 gün geçti o kızarıklık simsyah oldu halen nefes alırken ağrıyor dayanamadım doktora gittim eliyle bi yokladı nere dokunsa sancıyor amk, bi röntgen çekelim dedi. Röntgen doktorun ekranına düşene kadar koridoru voltalıyorum bende. Kafada öyle acayip şeyler kuruyorum ki ahan kaburga ciğere saplanmış ciğerin sönmüş almak zorundayız diyecek zannediyorum. Neyse doktor çağırdı, nasıl oldu bu olay dedi. Halı sahada oldu hocam dedim. Hımmm dedi... kas zedelenmesi endişe edecek birşey yok sana bir kas gevşetici yazıyorum bu gece yatmadan sür yarın sabah tam geçmese de epey rahatlatır, morlukların geçmesi bi haftayı bulur dedi. Koşa koşa gittim eczaneden aldım termofleksimi. Ama Nası mutluyum sanki hayatı yeniden bağışlamışlar öyle böyle değil!