üzücü ve sinir bozan olay.

saldırganların ruh sağlığı yerinde değil sanırım.
ilk yumruğu darp edilen kişinin atması iyi olmamış. tahrike girecek olay ama bu kadar darp edilmenin bir cezası olmalı. bu şerefsizler ceza almalı.
darp icin cezalarin caydiriciligina bende inanıyorum. yakalanmis olmalari icimi rahatlatti. iclerinden birinin tip ogrencisi diger ifadeyle universite ogrencisi olduguna ise hic sasirmadim. 5 siktan birini sectigi icin başarılı sayilan, okumayan-sorgulamayan, toplum icinde var olmaktan bihaber, ozgurluk kavramini cok ama cok yanlis anlamis milyonlarla dolu sokaklar.
ben darp edilen engelli kardesimize acil şifalar diliyorum ve inanıyorum ki suclular en ağır sekilde cezalandirilacaktir. alacaklari ceza tum dengesizlere ibret olur umarim.
ülkenin çeşitli yerlerinde başka objeler ve subjelerle belki her gün olan bir olayın basına yansımış tekerrürüdür. duyma engelli bu genci darp edenlerden şimdi vatana millete hayırlı insan olmalarını mı bekleyeceğiz. hapiste çürüsünler.
Şöyle olmuş olabilir.
-birader şu parayı uzatsana.
Ses yok
-kardesim sunu uzatsana
Ses yok
Birader sorunun ne sesin ha
Ses yok
-konuşsana lan
Ses yok
Gel lan buraya amk.
O yumruk atan adamın anasının klitorisinden tavana asıp hemen önünde gorillere siktirmek istiyom.
Görüntüleri izlerken içim titredi.

Güçleri anca gücü olmayana yeter böyle şerefsizlerin.

Üniversite okuyorlarmış direk okuldan atılsınlar.
Dördü engelli bir gence saldırıyor üstelik arkadan. Sonra da delikanlı diye geziniyorlar. Hayatın bir adaleti varsa herbirinin ayrı ayrı aynı durumu yaşamasını isterim.
Tepki gösterecektim, sonra olayın adana da olduğunu gördüm.
adananın suyundan mıdır ekmeğinden midir ulan adamlara baksanıza hulk a dönüştüler 3 saniyede.
Bunu yapan insan bozuntularının, Ceza olarak dilleri kesilmeli sağır edilmelidirler ki yaşayarak anlasınlar engelli olmanın nasıl bir duygu olduğunu.
4 adet orospu evladının yaptığı eylemdir. inşallah 20 yıl hapis yerler de akılları başına gelir.
son duyumlara göre faillerinin yakalanıp tutuklandığı iğrenç vaka.
cok ses cikardiysa iyi yapmislar. engelliysen ne isin var disarda.
görsel
Bunlardan biri doktormuş. Canımız kimlere emanet. Valla bu adilere mi kızmalı yoksa hiç yardımda bulunmadan izleyen yolculara mı kızıp sayıp sövmeli bilemedim. Şerefsiz kaynıyor ülke. inşallah atılırlar üniversiteden de. Bunlar okusa topluma ne yararları olacak zaten.
Adana'da engelli vatandaşa yapılan şiddeti görünce şu karara vardım.
Toplu taşıma aracında bulunup bu olaya ses çıkarmayan engelli . Kör ,Sağır, Dilsiz,
Bu şerefsizliği yapanların alkollü olduğu ifade edilmiş. Basında çıktı.

Tıpkı gezide bedava dağıtılan biranın peşine düşüp çoluğa çocuğa saldıran enikler gibi, sela veren gariban müezzini üç dört kişi bir olup tartaklayanlar, başörtülü kadınlara, sabah namaza camiye giden yaşlı hacı amcalara pencereden küfredip tehdit eden gezici piçler gibi...

15 yıldan fazla birkaç çeşit sporla uğraştım. Ödüller aldım. Ayrıntıya gerek yok. Daha şimdiye kadar kavgaya davranmayan, alttan alan, aciz durumda olan kimseye bir yumruk vurmadım. ibiş güya kickboxcuymuş. Buna sporcu lisansı verenin kalıbına tüküreyim. Gerçi mahkemede cezası artsın diye lisansı öne çıkarılıyor. Mantıklı.
Ağır şerefsizliktir.
Ulan ayrıca bir kişiye dört kişi hücum etmişsiniz Sizin delikanlılığınıza tüküreyim.
şimdi bu şerefsiz köpekler mahkemede dayak yiyen engellinin fetöcü oldugunu,tayyibe küfür ettiğini idda ederse ne olacak?
Ne desek boş. Sözün bittiği yer. En ağır cezayı almalarını dilerim.
bir kaç tane kansızın suçunu insanlığa maal etmeye çabalayın . insanlığın ne suçu var . bunu yapanlar insan değil ki . insan formunda ki yaratık bunlar .
insanlığın ne derecede olduğunu gösteren acı bir olay.
Allah belalarını versin bu şerefsizlerin.
ne bela okumak ne küfretmek içimdeki öfkeyi dindirdi. cidden yazık ya, böylelerini gördükçe dünyanın haline üzülüyorum, insanlara, insanlığa dair umutlarımı yitiriyorum. ne denebilir ki, yazık cidden.
Çocuk resmen çığlık atıyor ve duymuyorum diye el hareketi yapıyor bunlar hala vuruyordu. El bombasını ağzına sokup patlatacaksın şerefsizleri.
(bkz: adana da işitme engelli gence öldüresiye dayak/#38658890)