bugün

O şerefsizler adına utandım...
Erkeğiz diye ortada geziyor bi de bu am sıçmıkları. Sizin ben o sakalınızı sikeyim.
mevzu ne acaba el kol mu yaptı kappa
Dünya gerçekten yasanmaz bir hale geldi.
dilerim allah'tan bu yaptıkları kendilerinden çıkar. inşallah kulakları sağır, gözleri görmez, elleri tutmaz olur da kimse yüzlerine bakmaz. dilerim allah'tan acılar içinde, düşmüş vaziyette, yalnız başlarına can verirler.
adana'da bir minibüsün içinde sonradan engelli olduğu anlaşılan yirmi yaşındaki bir genç dört maganda tarafından öldüresiye dövülüyor.

eşimle haberlerde izlerken vallahi tüylerimiz diken diken oldu. benim anlamadığım minibüsün içindeki diğer insan müsvetteleri ne yapmakta. şerefsizler nasılda vuruyorlar çocuğa. ciyak ciyak bağırıyor çocukcağız. içim acıdı. allah tez zamanda belalarını verir inşallah. şoför hemen karakola çekmiş ama öncesinde niye kavgayı ayırmıyorsunuz davarlar. çocuğun kaşı gözü patlamış. şerefsizler. kısa zamanda yakalanmaları ümidiyle.

https://www.haberler.com/...enc-agit-10453849-haberi/
ülkede insani değerlerin maalesef giderek kaybolmakta olduğunun bir göstergesi daha.
mahkemeye çıkarlarken takım elbise giyip savunmalarında "arkadaşın kulakları açılsın diye o kadar vurduk" veya "şeytana uyduk" "anamıza küfretmişti" veya "fetocu fetocu konuşuyordu" deyip serbest kalması muhtemel ayıların eylemidir.

işte bunlar yaşanmasın diye adalet istiyoruz. adil ve kimsenin güdümünde olmayan tarafsız bir yargı istiyoruz. birilerinin adamları diye 15 yaşındaki kıza topluca tecavüz eden şerefsiz piçler sırf takım elbise ile mahkemeye çıktılar diye ceza indirimi almasınlar "kızın rızası vardı" denilerek serbest bırakılmasınlar diye istiyoruz. bugün bu gence yarın sana bana bir başkasına yapılır bunlar caydırıcı bir ceza almazlar ise.
bu adana denen memlekette davardan başka birşey yetişmiyor galiba.
Adana'da topel ya da Cemal paşa dolmuşlarından birinde gerçekleşmiş olay insanlıktan nasibini almamış orospu çocukları bunlarla aynı memlekette olmaktan utanıyorum. inşallah denk gelirim bir yerde de analarını sikerim çekip vuracağım ibne evlatlarını.
(bkz: adana da işitme engelli gence öldüresiye dayak/#38658890)
Çocuk resmen çığlık atıyor ve duymuyorum diye el hareketi yapıyor bunlar hala vuruyordu. El bombasını ağzına sokup patlatacaksın şerefsizleri.
ne bela okumak ne küfretmek içimdeki öfkeyi dindirdi. cidden yazık ya, böylelerini gördükçe dünyanın haline üzülüyorum, insanlara, insanlığa dair umutlarımı yitiriyorum. ne denebilir ki, yazık cidden.
Allah belalarını versin bu şerefsizlerin.
insanlığın ne derecede olduğunu gösteren acı bir olay.
bir kaç tane kansızın suçunu insanlığa maal etmeye çabalayın . insanlığın ne suçu var . bunu yapanlar insan değil ki . insan formunda ki yaratık bunlar .
Ne desek boş. Sözün bittiği yer. En ağır cezayı almalarını dilerim.
şimdi bu şerefsiz köpekler mahkemede dayak yiyen engellinin fetöcü oldugunu,tayyibe küfür ettiğini idda ederse ne olacak?
Ağır şerefsizliktir.
Ulan ayrıca bir kişiye dört kişi hücum etmişsiniz Sizin delikanlılığınıza tüküreyim.
Bu şerefsizliği yapanların alkollü olduğu ifade edilmiş. Basında çıktı.

Tıpkı gezide bedava dağıtılan biranın peşine düşüp çoluğa çocuğa saldıran enikler gibi, sela veren gariban müezzini üç dört kişi bir olup tartaklayanlar, başörtülü kadınlara, sabah namaza camiye giden yaşlı hacı amcalara pencereden küfredip tehdit eden gezici piçler gibi...

15 yıldan fazla birkaç çeşit sporla uğraştım. Ödüller aldım. Ayrıntıya gerek yok. Daha şimdiye kadar kavgaya davranmayan, alttan alan, aciz durumda olan kimseye bir yumruk vurmadım. ibiş güya kickboxcuymuş. Buna sporcu lisansı verenin kalıbına tüküreyim. Gerçi mahkemede cezası artsın diye lisansı öne çıkarılıyor. Mantıklı.
Adana'da engelli vatandaşa yapılan şiddeti görünce şu karara vardım.
Toplu taşıma aracında bulunup bu olaya ses çıkarmayan engelli . Kör ,Sağır, Dilsiz,
görsel
Bunlardan biri doktormuş. Canımız kimlere emanet. Valla bu adilere mi kızmalı yoksa hiç yardımda bulunmadan izleyen yolculara mı kızıp sayıp sövmeli bilemedim. Şerefsiz kaynıyor ülke. inşallah atılırlar üniversiteden de. Bunlar okusa topluma ne yararları olacak zaten.
cok ses cikardiysa iyi yapmislar. engelliysen ne isin var disarda.
son duyumlara göre faillerinin yakalanıp tutuklandığı iğrenç vaka.
4 adet orospu evladının yaptığı eylemdir. inşallah 20 yıl hapis yerler de akılları başına gelir.