entry'ler (31)

anın görüntüsü

Uludağ'dayım uludağ'da
Karı izliyorum Karı..
Donu Çözülmüş Karı..
Masamda ya biram, ya rakım ,, h
Herkesinki elinde, benimki si kırık,

fatih terim

Maçtan ve mağlubiyetten çok, Falcao hakkında yaptığı açıklamayı sonradan ben demedim demesi daha gündem yapmayı becerebilen teknik direktör

ağızdan öpüşen azgın türbanlı hanım

Ne diyeceksin ama öpüşmeden ziyade bu video nasıl ortaya çıktı bu çok enteresan geldi bana.

pkk vs dhkp c vs mlkp vs tikko

Bunların ele başı FETö değilmi, bugün gördüğüm bir yazıda Mike Pence Erdoğan'a FETÖ'yü verelim, Suriye'den çekil diyecek miş!
https://www.baskanhaber.c...adesini-mi-teklif-edecek/

ela göz

adına Türkü yakılan göz rengidir. Ama hepsine yazılmıştır, demek ki göz rengi Türkü yazmak için önemli bir kriter değil.

mavi gözün aslında güzel olmaması

Yaw he he denir aslında buna ama, bende olmayınca katılmıyor değilim

15 ağustos sigara vergi zammı

Sigaraya yine zam gelmiş, bir fikrim var aynı akaryakıtta olduğu gibi eşsel sistem olsun, sigaraya bazı bazı indirim gelsin.. benzinden fazla tüketilen tek şey bu..
devamı
https://www.borsazamani.c...araya-yine-zam-h9873.html

nasıl hissediyorsun

pazartesi tatilmiş gibi geliyor ama yarın iş var..

duyma engelli gencin otobüste darp edilmesi

Adana'da engelli vatandaşa yapılan şiddeti görünce şu karara vardım.
Toplu taşıma aracında bulunup bu olaya ses çıkarmayan engelli . Kör ,Sağır, Dilsiz,

anın görüntüsü

Uludağ sözlükte çaylaklıktan çıkmaya çalışırken yardıran ben.

ümit kocasakal ın chp başkan adaylığını açıklaması

Malumun ilanı olmuş zaten bekleniyordu. Cumhurbaşkanı adayı olursa şaşmayın.

yeliz isimli milletvekillerinin pos bıyıklı olması

Milletvekillerine on iki adet implant hakkı verilmesinin ardından acaba ağda promosyon kazanabilir miyim diye girilen durumdur.

atatürk şu an kesin cehennemdedir

Atatürk yada her kim olursa olsun şu an cennet veya cehennemdedir demek din çıkmaya götürür. Cennet ve cehennem dünya aklı ile zamanı ve mekanı bilinemez o yüzden atatürk ölmüştür, artık hesap Allah ile onun arasındadır.

erkeklerin kızları sevmeyip analarına bağlı olması

ana gibi yar bağdat gibi diyar sözünün çıkış noktası.

kız çocuğum olacağına ölürüm daha iyi

Mahsun kırmızı gül bu konuyu anlattığında Kars'lılardan çok büyük tepki aldı artık bu konular çok fazla gündemde yok cehalet devri hareketleri.

mutlu olmayı nasıl başarıyorsunuz

Hayatı sevmek başlı başına mutlu olmak demektir. Yaşamayı sev mutlu olabilecek çok fazla şey vardır. Eş , çocuk, iş, eğitim, vatan, millet, Sakarya gerisi angarya anlayışı sizleri mutlu yapar.

türkiye yi anca türkçüler kurtarır

Türkçü ırkçılık söylemidir, Türkiye'yi türkler kurtarır daha kalıcı olabilir çünkü Ulu önde Ne mutlu Türküm diyene demiştir. Türkçülük üzerine bir söylemi yoktur. Zaten zamanın Türkçüleri de Türkücü den öte gidememiştir.

nazım hikmet 116 yaşında

ölmüş adamın yaşımı olur. Nazım hikmet seven Atatürk sever mi? hiç anlayamadım Asker kaçağı olup vatan haini ilan edilmiş birisinin nu kadar büyütülmesi çok garibime gidiyor.

sincan vs bağcılar

Ankara sincan ve bağcılar arasında sanırım 550 km fark var. Sosyal yapı bağcılar önde gider her ne hikmetse istanbul'da olaylar bağcılar'da Ankara'da sincan'da.

kızını üniversiteye başı açık yollayan baba

Allah kızını neden okutmadın diye sormayacak ama neden kızının başını açtın diye soracaktır, sen kızının başı örtülü okula gidebilmesi mücadelesini verirsen zaten asıl sınavı başarmış olacaksın.
önemli olan gerçek sınavı kazanmaktır. zaten ahiret inancı olan insanlar bu dünyanın geçici olduğunu asıl hayatın öbür dünya olduğunu bilir. Kadının örtünmesi üzerine nail olan Ayet ahzap suresinde geçer.