bugün

göğüslerini ön plana çıkaran kız. bilerek derin dekolte yada sımsıkı saran elbiseleri giyip çıkıyor videolara.
bir erkek olarak kıyafet, moda tarzı işlerden pek anlamıyorum bu yönden bir değerlendirmem yok ama ben bu arkadaşın biraz abartılı yaşadığını düşünüyorum, biraz farklı çalışıyor kafası sanki. en basitinden geçen bir videosuna denk geldim, kumburgaz'a mı ne gitmişler bir arkadaş grubuyla, bu hanım kızımızın canı sıkılmış, pek memnun kalmamış ortamdan vs. bilemiyorum artık, ama işte öyle şeyler düşünmüş ki yok bizi öldüreceklerdi, bizi katledeceklerdi gibisinden şeylere kapılmış, yahu bu kadar korku filmi izleme, bir de bütün okul göğsümü gördü, starbuckstan atıldım gibi videoların viewer çekmek için atıldığı belli, ha güzel göğüsleri var o ayrı. maşallah diyelim nazar değmesin. bu kadar.
Memem var kızı.
Sözlükte entry girerken memem açıldı!!!
iyi hoşta öyle 5 dk izle geç yani. düşünsene aynı evde falan yaşıyorsun bununla.
beynin pelte olur sünger olur burnunda akar la.
kafaları izliyordum bu kızı kekledikleri videoya denk geldim. adamlar şaka altında gerçekleri söylemişler.

yok memesi açılmışta öyle başlık mı olur be.
Videolarına önerilenlerden denk geldim. 5-6 videosunu izledim. Gıcık olduğum şeyleri nedense seyredesim geliyor.

Videoları 8 dakika falan ama ben en fazla bir buçuk dakika tahammül edip kapattım. Barcelona metrosunda aşık oldum isimli gayet irite edici videosuyla da kendisinie veda ettim. Kız kapitalizmin popülerizmin özentiliğin ağa babası.

Nefret ettiğin kız tipini tanımla deseler aha bunu tanımlarım. Ayrıca her videoda memeleri dolgunlaştırıp ön plana hunharca sokmasına rağmen, "memeler güzelmiş" diyene abaza, sapık gibi yakıştırmalar yapıyor.

Pardon da ne bekliyosun abla? Ekşide bi yazar kendisi hakkında aynen şöyle bişey demiş. "Dünya terse dönse ve penis meme gibi ilgi çekici bişey olsa bende bir YouTuber olarak penisimi süslesem kaldırıp masaya koysam sonra penisime övgüler yağdırana da sapık desem... Bu ne derece tutarlı olur ?" Ekşici yazar haklıydı.
(bkz: meme)
(bkz: uğur önver)'in kızıdır.
en son bi tane italyayı kötüleyip türkiyede yaşadığınıza şükredin temalı video yükleyen youtuber. anlattıkları doğru mu bilmiyorum ama memeleri güzel. emiklemelik. hayırlı geceler.
Al memelerini amerikaya karşı savaş.
Italya'yla ilgili videosunu izledim, hissettigim sey tam anlamiyla baskasi adina utanmak.

Italya'ya bok atmasiyla alakali bir sey demiycem, kendi gorusleri.

Ama kendisini alip trabzon surmene'ye biraksan bence bir kosede olumu bekler, kendi evine bile donemez. O derece acizlik var.

Uzuldum kisacasi. boyle insanlari saka sanirdim, varlarmis harbiden.
Kendisiyle hiçbir zaman düzüşemeyecek olan eli çükünde liselilerin bok attığı yüce güzellik.
Bak video çekimlerine, kalitesine, güzelliğine felan hiç bişey demiyorum ama bu kızı dinlerken anlamsızca yoruluyorum lan. Bi tek bana mı oluyor bu? Kız konuşurken ben yoruluyorum yaaaa!.
Bu kızı haklı bulan beğenen de bu kızın zekasına sahiptir.net.
memeler çok acayip cidden. takdir ettim.
Nolmuş biri bana da anlatsın.
(bkz: yok daha memeler)

oys. gozum gonlum acildi.
duygu köseoğlu'ndan sonra sevdiğim 2.youtuber. diğer tüm sevdiklerim de bayanlar çünkü güzeller
Gerizekalı kelimesinin canlı tanımı tanıtımı hatta.
Instagram hesabinda kendisinden çok memelerine yer vermektedir.

Anladık ablacım 100 beden okay.
"Tüm okul gögsümü gördü" diye videosu falan var. Yaşadıgı her boktan şeyi anlatıyor. Sanırım bu kadar tanınmasının nedeni sempatik görünmesi.
uğur önver'e üzülme sebebi.
Memem var temalı videolar çeken yutubır.
Bin yitibirim. içirik iritiyirim. Hirkis mimimi bikiyi.

Budur.